Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Jest tak, jak napisał mój Nieoficjalny Zastępca Konsula:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=7024
Artbook jest już wydrukowany, wchodzi w skład EK, nie można go kupić osobno, chyba że ktoś sobie rozparceluje swój egzemplarz EK i wystawi to luzem na allegro.
Dziś go miałam w rękach - dostaliśmy go do "testów" i do zdjęć - zdjęcia w tym niusie:
http://www.gram.pl/news_8AvhHO24_Sekrety_Edycji_Kolekcjonerskiej_Wiedzmina_2_Artbook.html
to fotki faktycznego egzemplarza, nie jakieś tam wizualizacje.
Ma format A4, twarda okładka, piękny papier, doskonała jakość.
Na oko wart ze 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów zapytam o Deusa.Czy gram.pl planuje sprzedaz Deus Ex: Human Revolution Collectors Edition na pc bo nie wiem czy sie wstrzymywac z zamawianiem czy nie ma na co czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 19:31, yupik86 napisał:

Znów zapytam o Deusa.Czy gram.pl planuje sprzedaz Deus Ex: Human Revolution Collectors
Edition na pc bo nie wiem czy sie wstrzymywac z zamawianiem czy nie ma na co czekać?

Odpalę pre-order na EK Deusa w poniedziałek, dziś już nie zdążyłam.
Na Augmented na PC też.
Dziś dostałam ofertę z Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 19:32, akne napisał:

Odpalę pre-order na EK Deusa w poniedziałek, dziś już nie zdążyłam.
Na Augmented na PC też.
Dziś dostałam ofertę z Cenegi.


Dzięki.Jesteś naprawdę niesamowita.Czyli zamawiam u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obwiniam za to, że wymagane jest połączenie z internetem, chciałem tylko zapytać czy może są inne możliwości zainstalowania/zarejestrowania i nie trzeba będzie się łączyć z netem, np. zadzwonić do CD Projekt Red.
W niektórych programach jest rejestracja przez telefon.
Jeżeli nie ma innej możliwości, to będę kombinować inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podepnę dysk do innego komputera to system może się nie uruchomić, będzie to wynikać z innego sprzętu (m.in. z zainstalowanych innych sterowników do sprzętu).
Jedyną możliwością przeniesienia komputera w miejsce, gdzie będzie odbierał net to podłączenie modemu komórkowego i wyjście 300 metrów z domu, czyli na pole - niestety nie mam tak długiego zasilacza :)
Ale i tak kupię gierkę, mam EK Wiedźmina 1 i fajnie będzie wyglądać razem z EK W2 na półce.
A z kompem mogę iść do kumpla, jeżeli nie będzie innej możliwości zainstalowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 21:05, Oloninho napisał:

Wybaczcie. Akurat czytałem ten artykuł i dlatego napisałem "artbook". Chodziło mi oczywiście
o poradnik, ten kupowany oddzielnie : )


Po premierze gry bedzie mozna jeszcze ten poradnik kupic, a jego dodanie do zamowienia nie opozni wysylki gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 21:57, Oloninho napisał:

W tak razie proszę Cię Aniu, dodaj ten poradnik do mojego zamówienia z Wiedźminem 2 EK.
Dzięki.

Nie leń się. "Jeśli chcesz skorzystać z oferty promocyjnej "gra Wiedźmin 2 + poradnik RASP" 10 zł taniej niż te dwa produkty osobno, a złożyłeś zamówienie na Wiedźmina 2 wcześniej, napisz do naszego Działu Obsługi Klienta, żeby dodał Ci poradnik RASP do zamówienia w promocyjnej cenie.
W mailu podaj numer swojego zamówienia: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 " - FAQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z informacji udostępnionych przez CDP wynika, że musisz pociągnąć w trakcie instalacji 50 MB danych z neta, żeby Wieśka 2 odpalić.
Idź do kumpla, podłącz sobie jego kabel z dostępem do neta, ściągnij, aktywuj itp. i graj potem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że na stonie Cenegi pojawiła się kolekcjonerka Deus Ex: Human Revolution - Augmented Edition w wersji PC, czy i kiedy pojawi się ona w ofercie Gramu ? A i także pytanie w związku z tą sprawą...mam złożone zamówienie w preorderze na DX:HR czy jeśli pojawi się w sklepie gram.pl wersja Augmnted w wersji PC bedzie istniała możliwość zmiany zamówienia z wersji standardowej na rzeczoną kolekcjonerkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podlizuj się ^^ Poza tym mogłeś mi to napisać na Xfire ^^ Ale i tak wolę poprosić Aknę, żeby mi dodała to do zamówienia. Zawsze tak robiłem i skutkowało ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 23:51, SimplyLucas napisał:

Jako że na stonie Cenegi pojawiła się kolekcjonerka Deus Ex: Human Revolution - Augmented
Edition w wersji PC, czy i kiedy pojawi się ona w ofercie Gramu ?


Z tego co Akne mowila taka oferta pojawi sie w sklepie gram.pl w poniedzialek.

Dnia 29.04.2011 o 23:51, SimplyLucas napisał:

A i także pytanie w
związku z tą sprawą...mam złożone zamówienie w preorderze na DX:HR czy jeśli pojawi się
w sklepie gram.pl wersja Augmnted w wersji PC bedzie istniała możliwość zmiany zamówienia
z wersji standardowej na rzeczoną kolekcjonerkę ?


Napiszesz prosbe do DOK o zmiane zamowienia i nie powinno byc problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 23:57, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy jest możliwość opłacenia pre-orderowego Wiedźmina 2 w punkcie odbioru gram.pl, czy
jedyną opcją jest wcześniejszy przelew?


Mozna zaplacic w momencie odbioru osobistego. Napisz do DOK i popros o zamiane sposobu platnosci na platnosc przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 00:43, Wojman napisał:

Z tego co Akne mowila taka oferta pojawi sie w sklepie gram.pl w poniedzialek.

Dnia 30.04.2011 o 00:43, Wojman napisał:

Napiszesz prosbe do DOK o zmiane zamowienia i nie powinno byc problemu.


No i morda mi się cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, co dokładnie oznacza, że będę mógł aktywować grę na 5 komputerach ? Tj. mam prawo pożyczyć grę 4 znajomym ? I czy po formacie dysku na którym znajdowała się gra tak jakby stracę aktywację ? Dziwne to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować