Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2011 o 21:49, skodr napisał:

Niech to, no cóż polowałem na tę grę od wielu lat i nigdzie nie mogłem jej trafić ale
cóż, może uda mi się zakupić gdzie indziej :( Dzięki za odpowiedź.

Będzie Ci to dość ciężko dorwać w sklepach, chyba najłatwiej na Allegro. Ostatnia reedycja była w poprzedniej extra klasyce CDP, jakieś rok temu chyba ostatnio dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 20:54, mw89info napisał:

Dokładnie, a poza tym dopiero teraz przekonałem się jak trudnym przedsięwzięciem jest
sfinalizowanie wysyłki W2.

Właśnie wklepałam do systemu dostawę całej EK - 1000 pojedynczych produktów + 9000 szt reszty. 1,5 h roboty z przerwami na niezgłupienie :D
Bo pula numerków 1-1000 jest traktowana jak 1000 odrębnych produktów po 1 szt. Każdy trzeba było wbić osobno na określony indeks (każdy towar ma swój indeks = unikalne oznaczenie).
Boli mnie palec wskazujący :D
To, że wklepałam dostawę, nie oznacza, że towar będzie jutro - wklepałam tzw. "awizację", vel PZ do bufora. Żeby było na zaś, jak umrę czy coś tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji niedawnej promocji dodałem do koszyka Race 07: Złota Edycja, teraz dopiero złożyłem zamówienie. Nie będzie problemu z dostępnością itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem leniwa i nie lubię na hurra działać na ostatnią chwilę, sprężać się, wkurzać, i siedzieć w biurze po godzinach.
Wolę se w chacie zrobić, co trzeba z wyprzedzeniem, skoro mam wolny weekend, a potem w biurze w dzień roboczy będę wyluzowana i na spokojnie pozałatwiam istotne sprawy powoli.
A poza tym długi weekend majowy jest przereklamowany :D
Zimno jak cholera, padało, tłok w kurortach, tłok na drogach przed i po, po co się męczyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 23:11, rtyrtyrty napisał:

Przy okazji niedawnej promocji dodałem do koszyka Race 07: Złota Edycja, teraz dopiero
złożyłem zamówienie. Nie będzie problemu z dostępnością itd.?

Nie, nie ma problemu, w systemie magazynowym Twoje zamówienie ma rezerwację na 1 szt, której nikt nie ruszy.
Uprzedzam, że jutro magazyn nie pracuje, wysyłka nastąpi 04.05.2011 z dostawą na 05.05.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 20:15, Dobos napisał:

Przy okazji spytam - czy czas w którym potwierdzono zamówienie może wpłynąć jakoś na
wysyłkę? Tzn osoby które potwierdziły najszybciej będą miały wysłany towar w pierwszej
kolejności? ~1 dzień czekania dłużej nie jest dla mnie żadnym problemem jakby co, pytam
z ciekawości :)

Godzina/dzień potwierdzenia zamówienia nie mają wpływu na datę wysyłki.
Wysyłka EK W2 nastąpi między 10.05 a 12.05.2011 (taki jest plan, żebyście dostali EK przed weekendem i na spokojnie odpalili w poniedziałek), w dniu wysyłki zamówienia potwierdzone/opłacone (pobrania/płatność z góry) wlecą do magazynu i magazyn wszystkie będzie traktował identycznie - niezależnie od momentu potwierdzenia zamówienia. I się postara, żeby wszystkie wysłać w danym dniu.
Ludzie z magazynu omijają mnie już szerokim łukiem :D

Jeden kolega wita mnie od jakiegoś czasu tak:
"Cześć Wiedźmin"
Bo od marca ich spamuję o tej ważne wysyłce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie
Przepisałem numer banku ręcznie oraz copy/paste lecz dalej występuje bład że podane konto jest niewłaściwie

Numer konta: 89 1670 1043 4772 147017311439

Numer wydaje się być troszkę za długi gdyż wczesnej nigdy nie widziałem tak długiego ciągu cyfr w numerze konta bankowego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za podwojego posta ale nie moglem edytować wcześniejszego :)

Czy w razie gdybym nie byl dalej w stanie wykonać przelewu z mojego banku, czy przelew z np banku znajomego na podane konto + dane byłby zaakceptowany ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 00:10, HanPL napisał:

Numer konta: 89 1670 1043 4772 147017311439

Numer wydaje się być troszkę za długi gdyż wczesnej nigdy nie widziałem tak długiego
ciągu cyfr w numerze konta bankowego... :)


No ale zobacz - tak brzmiał komunikat zacytowany przez Ciebie w pierwszym poście:
"Rachunek odbiorcy musi być zgodny z formatem NRB [CCBBBBBBBBAAAAAAAAAAAAAAAA lub CC BBBB BBBB AAAA AAAA AAAA AAAA]"
Czyli ma być 26 znaków bez spacji, a ze spacjami 32 znaki.
Ten numer rachunku jest jak najbardziej poprawny - policz znaki.

Wpisz ten numer bez spacji:
89167010434772147017311439
albo ze spacjami w dokładnie tych miejscach, jak ja:
89 1670 1043 4772 1470 1731 1439

Możesz oczywiście też kogoś poprosić, żeby Ci zrobił przelew z innego banku na to konto.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, mój mbank kiedyś nie łykał numerów kont, jeśli były wpisywane ze spacjami.
Spoko, pięć razy liczyłam te znaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie ponieważ złożyłem zamówienie na Wiedźmina 2 EK jakiś miesiąc temu, zakupiłem Wiedźmin 2 EK + oficjalny poradnik i przy moim zamówieniu nie ma numeru jaki egzemplarz dostanę, czy ktoś przeoczył moje zamówienie? zamówienie zostało potwierdzone.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 13:14, Predator1992 napisał:

Witam

Mam pytanie ponieważ złożyłem zamówienie na Wiedźmina 2 EK jakiś miesiąc temu, zakupiłem
Wiedźmin 2 EK + oficjalny poradnik i przy moim zamówieniu nie ma numeru jaki egzemplarz
dostanę, czy ktoś przeoczył moje zamówienie? zamówienie zostało potwierdzone.

Pozdrawiam

Losowy numer w przedziale od 1001-9999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica między numerami 0 - 1000 a numerami 1001 - 9999? czy Ci co złożyli najpierw mają jakieś przywileje? jakieś dodatki? jak nie to po co jest ta numeracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 13:24, Predator1992 napisał:

Jest jakaś różnica między numerami 0 - 1000 a numerami 1001 - 9999? czy Ci co złożyli
najpierw mają jakieś przywileje? jakieś dodatki? jak nie to po co jest ta numeracja?

0-1000 mają zaklepane konkretne numerki. Reszta dostaje losowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i niczym więcej się nie różnią tylko numerkiem? ale mają zaklepany konkretny numerek a reszta znaczy Ci co mają z przedziału 1001- 9999 też maja zaklepany na 100% egzemplarz gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 13:37, Predator1992 napisał:

i niczym więcej się nie różnią tylko numerkiem? ale mają zaklepany konkretny numerek
a reszta znaczy Ci co mają z przedziału 1001- 9999 też maja zaklepany na 100% egzemplarz
gry?


Zamowienia z przedzialu 1 - 1000 dostana konretny numerek. Pozostale dostana losowy numerek z przedzialu 1001 - 9999. Jesli masz zamowienie potwierdzone to masz egzemplarz EK zaklepany na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, czy będzie import save-ów z pierwszego Wiedźmina? Czy to jak przeszło się jedynkę będzie miało wpływ na wydarzenia w Wiedźminie 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 14:13, Predator1992 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie, czy będzie import save-ów z pierwszego Wiedźmina? Czy to jak
przeszło się jedynkę będzie miało wpływ na wydarzenia w Wiedźminie 2 ?

"6. Czy do części drugiej gry Wiedźmin można zaimportować save z końcówki części pierwszej?
Tak. Dostaniemy część złota, oba miecze, zbroję Kruka, a także wybory moralne podjęte w pierwszej części będą miały wpływ na wydarzenia w części drugiej." http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&u=1519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować