Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Ja mam pytanie co do aktywacji czy mogę aktywować na jednym komputerze i przy zmianie sprzętu na drugim, czy tylko na jednym komputerze mogę aktywować grę (nie chodzi mi naraz). Czy raczej będzie to przypisane do jakiegoś konta na które się logujemy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 10:20, matis9988 napisał:

Kiedy będzie dostępna w sklepie gram.pl gra Diablo 2 z dodatkiem Lord of Destruction
po polsku w wersji pudełkowej?

Raczej już nigdy. LEM nie chce dystrybuować tej gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 12:45, Dzudas napisał:

Ja mam pytanie co do aktywacji czy mogę aktywować na jednym komputerze i przy zmianie
sprzętu na drugim, czy tylko na jednym komputerze mogę aktywować grę (nie chodzi mi naraz).
Czy raczej będzie to przypisane do jakiegoś konta na które się logujemy? Z góry dziękuję
za odpowiedź.

Możesz aktywować nieskończoną ilość razy i grać do 5 kompów na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 12:50, donard napisał:

Możesz aktywować nieskończoną ilość razy i grać do 5 kompów na raz.

Ale tą aktywację, że automatycznie patche pobiera też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 13:01, Dzudas napisał:

> Możesz aktywować nieskończoną ilość razy i grać do 5 kompów na raz.
Ale tą aktywację, że automatycznie patche pobiera też?

Tego akurat nie wiem. Szczerze troche bezsensem jak dla mnie jest jakby ta podwójna rejestracja. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39699&u=372 spytaj tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 12:49, donard napisał:

> Kiedy będzie dostępna w sklepie gram.pl gra Diablo 2 z dodatkiem Lord of Destruction

> po polsku w wersji pudełkowej?
Raczej już nigdy. LEM nie chce dystrybuować tej gry ;/



Niedawno była jeszcze w Platynowej Kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli złożyłeś zamówienie 30.04.2011 lub wcześniej, to 01.05.2011 otrzymasz automatyczny mail z prośbą o opłacenie zamówienia. "

Złożyłem zamównienie pod koniec listopada i nic na maila nie dostałem 1 maja , oprócz podziękowania za złożenie zamówienia (28 kwietnia).
Nadal jestem zainteresowany tym zamówieniem i nie chciałbym żeby mi sklep je anulował, stad pytanie czy spowodowane jest to jakimiś opóźnieniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 14:49, donard napisał:

Szczerze troche bezsensem jak dla mnie jest jakby ta podwójna rejestracja.

Nie ma podwójnej rejestracji w Wieśku. Gra aktywuje się automatycznie, gdy wpiszesz klucz produktu. Rejestrować (albo i nie - według woli) musisz samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 19:59, Thermalcake napisał:

> Szczerze troche bezsensem jak dla mnie jest jakby ta podwójna rejestracja.
Nie ma podwójnej rejestracji w Wieśku. Gra aktywuje się automatycznie, gdy wpiszesz klucz
produktu. Rejestrować (albo i nie - według woli) musisz samemu.

I tak musze wpisywać 2 razy klucz? Lepiej jakby podczas aktywacji od razu była rejestracja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 01:20, luk4sek napisał:

Mam pytanie co do sklepu gram.pl, mianowicie miesiąc temu 1 kwietnia w ramach promocji
gra za złotówkę udało mi się kupić grę, po kilku dniach (we wtorek) otrzymałem informację
na temat niemożliwości realizacji zamówienia do sklepu sferis, z prośbą o podanie adresu
do wysyłki gry pocztą. Adres odesłałem tego samego dnia(5 kwiecień). Do dnia dzisiejszego
żadnej nowej wiadomości ani tym bardziej paczki. Na maila nie otrzymałem odpowiedzi...



Hej, gra została wysłana w piątek 2011-04-08 na potwierdzony przez Ciebie adres. Skontaktuj się proszę z urzędem pocztowym odpowiednim dla Twojego miejsca zamieszkania. Być może listonosz nie zostawił awizo, a przesyłka cały czas zalegała w urzędzie pocztowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli złożyłeś zamówienie 30.04.2011 lub wcześniej, to 01.05.2011 otrzymasz automatyczny mail z prośbą o opłacenie zamówienia. "
zamówienie złożyłam 19.11.2010r [nr FB03091049], potem dołożyłam poradnik,
nie dość że nie dostałam maila to nie mam opcji" potwierdź zamówienie" w sklepie, powinnam się niepokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Wysłałem wiadomość do DOK dwa dni temu aby dodali do mojego EK W2 wasz poradnik a dalej nie mam go w swoim zamówieniu :/ Numer zamówienia: FV01711064.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów truje w sprawie Deusa ale zauważyłem że w sklepie.gram pojawiły sie oferty pre-orderów na wszystko prócz tego na czym mi zalezy czyli kolekcjonerke w wersji PC.Czyzby jakies niespodziewane problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 15:15, Keiran napisał:

kolekcjonerka pc jest, wiem bo zamowilem, tylko opis ma wersji augmented


Rzeczywiscie.Nie zauwazyłem tego.Wielkie dzieki.Tez juz zamowiłem:)
Ale powinni to poprawic bo może to zmylic niejdenego potencjalnego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 15:28, yupik86 napisał:

Ale powinni to poprawic bo może to zmylic niejdenego potencjalnego klienta.

Bardzo przepraszam, dosłownie w biegu dziś ją zakładałam, razem z Augmented, właśnie poprawiłam:
http://www.gram.pl/sk6_8QTlH,y8_Deus_Ex_Bunt_Ludzkosci_Edycja_Kolekcjonerska.html
Jeden dzień uprawiania życia prywatnego (03.05), a tyle zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować