Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

No dobra... wybrałem opcję za pobraniem. Ktoś napisał, że na zaksięgowanie wpłaty pobraniowej potrzebujecie do 5 dni roboczych.

Mam rozumieć iż mimo tego, że będę posiadał EK to nie pogram w dniu premiery z DLC bo się nie wyrobicie z zaksięgowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 18:46, donard napisał:

Poza tym co sie tak śpieszysz jak i tak w poniedziałek pograsz?


Nie, że się spieszę, ale będę jechał z bratem 55km w jedną stronę żeby odebrać EK.
Pasowałoby mu jechać w czwartek wieczorem, bo i tak jedzie w to miejsce to przy okazji ja bym pojechał, a tak to później niestety będzie musiał jechać specjalnie ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:14, Pryka napisał:

No dobra... wybrałem opcję za pobraniem. Ktoś napisał, że na zaksięgowanie wpłaty pobraniowej
potrzebujecie do 5 dni roboczych.

Mam rozumieć iż mimo tego, że będę posiadał EK to nie pogram w dniu premiery z DLC bo
się nie wyrobicie z zaksięgowaniem?

Jeżeli tak bardzo zależy ci na czasie myślę, że nie było by większego problemu byś zasponsorował konwój czy coś w ten deseń by kase dowieźli :P Poza tym nie przeżyjesz bez tego? będziesz miał np. 1-2 dni później tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:22, donard napisał:

Jeżeli tak bardzo zależy ci na czasie myślę, że nie było by większego problemu byś zasponsorował
konwój czy coś w ten deseń by kase dowieźli :P Poza tym nie przeżyjesz bez tego? będziesz
miał np. 1-2 dni później tak myślę.


Zależy, bo nie wiem czy w środku gry będzie się dało bezproblemowo aktywować ów DLC, jeśli ma być jak w DA:O że przedmioty magicznie się pojawiają w inwentarzu to okej nie ma sprawy, ale jeśli nie to będzie lipa.

No i ten kupiec, też się nagle pojawi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:33, donard napisał:

> ciah
Z tego co zostało mówione kupiec pojawia się pod koniec każdego aktu :P



Nie wiem, czy już nie zawędruję dalej, ale zobaczymy :D

A kurtka? Po prostu jest w ekwipunku? Czy gdzieś ją znajdujemy? Bo jak to drugie to w niej nie zagram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:35, Pryka napisał:

A kurtka? Po prostu jest w ekwipunku? Czy gdzieś ją znajdujemy? Bo jak to drugie to w
niej nie zagram :(

Dawniej było mówione, że będzie jako nagroda za questa. Ale coś mi sie zdaje, że będzie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie lipa, nie dało się tych kodów powrzucać do pudełek z grą? :|

Będę musiał zacząć grać bez DLC :| a jeszcze fajniej będzie jak potem nie będzie się ich dało aktywować w trakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Akne :)
Mam poważny problem.
Moje zamówienie EK W2 numer zamówienia: FV01711064.Jest napisane że oczekuję na płatność i jeżeli dziś nie wyśle do DOK potwierdzenia to rano mi je bezpowrotnie anulują :/ Bardzo bym tego nie chciał jutro uda mi się na pewno to potwierdzenie przesłać ponieważ teraz nie mam dostępu do skanera :/
Płaciłem przelewem na poczcie w piątek więc jutro powinno ono już dojść, ale może być już za późno :/
Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób wyraźne foto potwierdzenia przelewu i wyślij mi mailem do 23:00: anna kropka stanulewicz małpa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:14, Pryka napisał:

Mam rozumieć iż mimo tego, że będę posiadał EK to nie pogram w dniu premiery z DLC bo
się nie wyrobicie z zaksięgowaniem?

Nie my, tylko UPS lub punkt odbioru.
My musimy dostać informację elektroniczną, że zamówienie zostało odebrane i kasa jest w drodze na nasze konto.
Takie informacje automatycznie są podstawiane nam przez te firmy w postaci plików w ciągu 1-5 dni roboczych od dnia odbioru danego zamówienia od Klienta, te pliki są wciągane do naszego systemu raz dziennie i wtedy zamówienie pobraniowe zmienia status na opłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 18:36, Nieznajomosc napisał:

mam pytanie: czy jak wyślecie EK do punktu odbioru osobistego np. 12 maja to ja w ten
dzień otrzymam od was maila, że EK została wysłana, a na drugi dzień dostane mail i sms
z punktu odbioru osobistego, że EK jest już do odebrania?

Dostaniesz tylko mail i SMS, że jest gotowa do odbioru.

Dnia 10.05.2011 o 18:36, Nieznajomosc napisał:

I czy już wiadomo, czy EK zostanie wysłana 11 maja? Czy 12?

Na świecie są tylko dwie pewne rzeczy: śmierć i podatki :)

Jeśli Wasze zamówienia na EK zmienią status na "pakowanie i przygotowywane do wysyłki" za kilka godzin, to pls potraktujcie to jako proces przygotowawczy.

Wiążący będzie mail z numerem przewozowym lub informacja z punktu odbioru, że zamówienie można odebrać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jak się czujesz przed największą bo dziesięciotysięczną wysyłką edycji kolekcjonerskiej w dziejach Polski?

Wiem, wiem jestem złośliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 22:01, akne napisał:

Zrób wyraźne foto potwierdzenia przelewu i wyślij mi mailem do 23:00: anna kropka stanulewicz
małpa gram.pl

Wysłałem.Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spać mi się chce, kilka osób nie pośpi dziś w nocy.
I nie chodzi tu o klientów.

Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować