Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2011 o 16:42, wojcio102 napisał:

Przedwczoraj podczas wpisywania kodu(tylko na kupca, reszta działa) pojawiało się "invalid
code", a dzisiaj nie mam go nawet do wyboru na liście! Po prostu sobie zniknął.


Skontaktuj sie bezposrednio z Pomoca Techniczna CD Projekt RED namiary (i info co zrobic w przypadku niedzialajacego kodu na DLC) znajdziesz w tym linku: http://www.pl.thewitcher.com/community/entry/14/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, na pewno się skontaktuję!

Mam jeszcze jedno pytanie: czy jeżeli nie pobiorę teraz polskich głosów(nie jestem w stanie - błąd połączenia) to w grze będę mógł normalnie grać w języku polskim? Chodzi mi o dialogi i napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 19:22, wojcio102 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie: czy jeżeli nie pobiorę teraz polskich głosów(nie jestem w
stanie - błąd połączenia) to w grze będę mógł normalnie grać w języku polskim? Chodzi
mi o dialogi i napisy.


Jesli gre masz kupiona w Polsce w wersji pudelkowej to wersje PL masz na plycie i nie musisz nic sciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem :)

Wysłałam Ci mailem dziś o 14:21 kody przynależne do zamówienia TR02121117: w mailu są dwa kody na kurtkę i dwa kody na kupca. Czyli cztery, bo w zamówieniu były dwie EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 18:09, matis9988 napisał:

Wczoraj otrzymałem Wiedźmin 2 EP i nie mogę pobrać kodu na DLC.Nie ma tego linku do pobrania.Numer
zamówienia:QA03041165.Pisałem wczoraj do DOK i mi nie odpisali.

Bo wybrałeś płatność przy odbiorze. W takim przypadku (pisałam o tym w FAQ: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=6964
czekamy na informację z UPS, że Twoje zamówienie zostało odebrane i pieniądze za nie zostały przesłane do nas, co trwa 1-5 dni roboczych od momentu odebrania zamówienia. Wtedy zamówienie w naszym systemie zmienia status na "opłacone" i wtedy można pobrać kod.
Myślę, że jutro koło 11:00 będzie to możliwe, taki jest ostatnio tajming przesyłania do nas informacji z UPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy klucze z Cenegi, będą działać tak, jak każde inne.
Nie chce mi się prosić Cenegi, żeby zrobili update na oficjalnej stronie.
(...)
Ale może to zrobię z teraz, żeby kogoś wkurzyć jutro o poranku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 16:10, Blizbor_18 napisał:

Proszę wybaczyć jeśli pytanie to już padło ale nie mam za bardzo czasu by czytać te 393
strony ;) Chciałbym zapytać, czy ukaże się (a jeśli tak, to kiedy?) w sprzedaży wersja
pudełkowa (Edycja Premium) gry całkowicie pozbawiona DRM?


CDP i Redzi zapewniali, że DRM jest po to, żeby gra nie wyciekła przed premierą i że wkrótce to zdejmą jakimś patchem.
Czyli poczekajmy na patcha.
Dedukuję, że mógłby się pojawić w lipcu, jak już opadnie cała ta gorączka, ale to pewnie optymistyczna wersja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zauważyłem, że w waszym sklepie pojawiła się wersja Infamous 2 z padem. Czy będzie dostępna u was edycja kolekcjonerska tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 14:15, Many18 napisał:

Witam. Zauważyłem, że w waszym sklepie pojawiła się wersja Infamous 2 z padem. Czy będzie
dostępna u was edycja kolekcjonerska tej gry?

Raczej nie będzie, na 90% nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 22:14, akne napisał:

CDP i Redzi zapewniali, że DRM jest po to, żeby gra nie wyciekła przed premierą i że
wkrótce to zdejmą jakimś patchem.
Czyli poczekajmy na patcha.
Dedukuję, że mógłby się pojawić w lipcu, jak już opadnie cała ta gorączka, ale to pewnie
optymistyczna wersja :)


Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź :) Miałem jednak na myśli wersję całkowicie pozbawioną DRM, a nie możliwość zdjęcia tego patchem gdyż nadal jest to konieczność ściągania czegoś z internetu aby Wiedźmina 2 zainstalować. Zdaję sobie sprawę, że DRM miał za zadanie zabezpieczyć grę przed piratami, ale konieczność pobierania z internetu danych potrzebnych do instalacji to przegięcie - jeżeli płacę za grę na płycie to wszelkie dane wymagane do instalacji chcę mieć na płycie, bo w obecnej sytuacji wystarczy, że padną serwery CDP lub pojawi się awaria u prowidera internetu i ktoś sobie Wiedźmina 2 nie zainstaluje - będzie musiał czekać. Myślę, że taka zagrywka nie była fair ze strony CDP-Red i dlatego cały czas mam nadzieję, że ukaże się wersja pudełkowa całkowicie pozbawiona DRM, a nie tylko patch do jego zdjęcia. Chciałbym więc powtórzyć pytanie: Czy można liczyć na to, że ukaże się pudełkowa Edycja Premium całkowicie pozbawiona DRM ?

Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 15:16, Blizbor_18 napisał:

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź :) Miałem jednak na myśli wersję całkowicie pozbawioną
DRM, a nie możliwość zdjęcia tego patchem gdyż nadal jest to konieczność ściągania czegoś
z internetu aby Wiedźmina 2 zainstalować.


Gre da sie zainstalowac z plytek z pudelka. Do aktywacji jest potrzebne jest polaczenie z internetem. Wersja bez DRM raczej szybko sie nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod ten e-mail wysłałem wiadomość wczoraj. Ciekawe ile mają tam e-maili do przerobienia. Jak na razie nie odpisali. Podałem datę uzyskania klucza, rodzaj DLC, sklep, nazwę klucza i co pisze w okienku. Dadzą mi drugi klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 14:27, akne napisał:

Raczej nie będzie, na 90% nie będzie.

Wielka szkoda, bo jedną z edycji (kolekcjonerską lub HERO) miałem zamiar kupić.
Od dłuższego czasu denerwował mnie brak pre-ordera w polskich sklepach. Czyżby tych wersji nie dało się w kraju w ogóle kupić?
Eh, takiego Killzone''a zamówienia przedpremierowe były wszędzie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować