Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Kurde, w sumie miałem nie pisać, ale im dłużej o tym myślę i gapię się na swoją EK tym bardziej mi to przeszkadza. Mam na pudle (wieko) jedno małe wgniecenie/potargany czarny materiał. Małe, ale jednak. Plus jakiś klej w rogu i szramę (jakby ktoś kluczem po aucie przejechał). Dałoby się jakoś to wymienić/zrekompensować? Wrzucę jutro jakieś zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam następujący problem , kupiłem Wiedźmin2 ek w i chciałem pobrać dlc , ściągnąłem plik z kodem na komputer , jednak w pliku nie ma żadnego kodu , "nie znaleziono kodu" ten komunikat pojawia się w pliku . Co mam teraz zrobić , jak odebrać kody na DLC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 11:29, MrAllcris napisał:

Witam , mam następujący problem , kupiłem Wiedźmin2 ek w i chciałem pobrać dlc , ściągnąłem
plik z kodem na komputer , jednak w pliku nie ma żadnego kodu , "nie znaleziono kodu"
ten komunikat pojawia się w pliku . Co mam teraz zrobić , jak odebrać kody na DLC ?

Naucz się korzystać z forum. Było mówione tysiąc razy. 1-5 dni od odebrania pojawią sie kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zapas poradników do Wiedźmina 2 jest tylko jednorazowy, czy może będzie regularnie uzupełniany? Planuję zakup, ale nie wcześniej niż w połowie lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 19:34, Harrolfo napisał:

Jak coś, to masz je do kupienia w Empikach, też za niecałe 30 zł.

Ale mam jeszcze 10zł zniżki na gram.pl do wykorzystania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A będzie jakiś program lojalnościowy który w jakiś sposób będzie nagradzał stałych klientów sklepu ?

Była kiedyś o tym mowa ale jakoś cicho, wiadomo wszyscy skupili sie nad premierą Wiedźmina 2 ale juz po premierze wiec chciałbym cos wiedzieć. Zamawiam tu praktycznie gry i nic z tego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam pytanie :) Zamówiłem wczoraj ok. 24.00 PS3, wybrałem płatność kartą. Wypełniłem wszystko na Płatności.pl, ale w moim zamówieniu nadal jest napisane : "oczekiwanie na weryfikację płatności. Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie." Tak powinno być, jeśli nie to co mam z tym zrobić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 14:31, Makar13 napisał:

Dobra, mam pytanie :) Zamówiłem wczoraj ok. 24.00 PS3, wybrałem płatność kartą. Wypełniłem
wszystko na Płatności.pl, ale w moim zamówieniu nadal jest napisane : "oczekiwanie na
weryfikację płatności. Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie." Tak powinno być,
jeśli nie to co mam z tym zrobić ? :)

Nic nie rób, trwa weryfikacja płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 12:41, karolekx23x napisał:

A będzie jakiś program lojalnościowy który w jakiś sposób będzie nagradzał stałych klientów
sklepu ?

Program lojalnościowy jest na liście priorytetów na ten rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 12:36, hans_olo napisał:

Czy preorder na BF3 w gram.pl jest równoważny z preorderem na EA? Tzn. czy dostanę back
to karkand za free?

Dzięki za cynk, właśnie wysłałam zapytanie do EA, żeby mi to oficjalnie potwierdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 21:14, Harrolfo napisał:

Akne, czy w sklepie szykuje się jakaś promocja na (wersje PS3) L.A. Noire albo
nowego Mortala?

A była kiedyś promocja na grę wydaną w ciągu tygodnia/dwóch po jej premierze?
Nikt tak nie robi (znaczy się wydawcy), najwcześniej promo na świeże premiery jest po 2 m-cach od ich daty wydania.
No chyba że Tesco zrobi promo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 18:10, Sandro napisał:

Czy zapas poradników do Wiedźmina 2 jest tylko jednorazowy, czy może będzie regularnie
uzupełniany? Planuję zakup, ale nie wcześniej niż w połowie lipca.

Może będzie jakiś dodruk, ale nic nie gwarantuję.
U nas prawdopodobnie poradniki skończą się za chwilę, ale możesz kupić ten poradnik w Empiku, Kolporterze, innym kiosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 23:47, Konrad512 napisał:

Kurde, w sumie miałem nie pisać, ale im dłużej o tym myślę i gapię się na swoją EK tym
bardziej mi to przeszkadza. Mam na pudle (wieko) jedno małe wgniecenie/potargany czarny
materiał. Małe, ale jednak. Plus jakiś klej w rogu i szramę (jakby ktoś kluczem po aucie
przejechał). Dałoby się jakoś to wymienić/zrekompensować? Wrzucę jutro jakieś zdjęcia.

Wyślij reklamację z numerem zamówienia i zdjęciami dokumentującymi usterki na adres wiedzmin2@gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 19:57, Monti0512 napisał:

Jak mogę ubiegać się o wymianę wadliwej wersji Wiedźmina 2 Edycji Premium?

A co z nią jest nie tak? Na czym polega wadliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może maj 2012, po roku wydano W1 z patchami w wersji pudełkowej z dostępnymi patchami.
Ale to moje gdybania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 16:01, akne napisał:

Heh, to grubsza sprawa. Pewnie kupisz EK w Empiku only i jedynie. (...)

Chciałbym, ale nie widziałem jeszcze w empiku oferty na interesujące mnie kolekcjonerki (właściwie to nigdzie jej nie widziałem). Mam nadzieję, że do premiery się to zmieni, ale mam mieszane odczucia. Poza tym chciałem kupić InFamous na gramie, ale jak się nie ma co się lubi, to... itd. Najważniejsze jest, żeby grę w końcu w ogóle dostać (a już najlepiej w kolekcjonerskim wydaniu :)).
Poza tym ciekawe co to za "grubsza sprawa", ale rozumiem, że nie możesz zdradzać takich szczegółów. A dziwię się dlatego, że w końcu InFamous to ważna marka również dla SCEP, który zdecydował się nawet na zmianę polskiego tytułu (co jest moim skromnym zdaniem idiotyzmem, ale nvm). Taki Killzone był promowany w naszym kraju bardzo mocno i nie wiem dlaczego w przypadku InFamous miałoby być inaczej (choć nie orientuję się w wynikach sprzedaży, ale wątpię by wyjątkowo drastycznie od siebie odbiegały).

No nic, pozostaje mi czekać do premiery. Może uda mi się gdzieś dorwać tę kolekcjonerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować