Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2011 o 20:48, Makar13 napisał:

Środki zostały zablokowane, odpowiedzi z płatności.pl nie ma...

Napisałam właśnie do DOK, żeby to sprawdził w platnosci.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:39, kochampinie22 napisał:

Zakupiłem na promocji Fable 3 na x''a i powinienem dostać kod na "zrobienie swojego wieśniaka".
Nigdzie jednak nie mogę znaleźć owego kodu. Da się na to coś zaradzić?

Kody miały czasowe ograniczenie do 30.12.2010, dziś to kolega poprawi i będziesz mógł pobrać swój kod w szczegółach zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zamówieniem koszulki w formularzu.
Wpisuje numer zamówienia i pojawia się informacja że takiego zamówienia nie ma co jest nieprawdą.
Mogłabym prosić o sprawdzenie? Nie akceptuje mi zamówienia GK00161050.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Również mam problem z formularzem zamówieniowy koszulki, pisze że wystąpił błąd a pod mój numer zamówienia została wybrana koszulka.
Nr zamówienia FV02511035.
Z góry dziękuje za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej będzie kiedy sam się skontaktujesz ze swoim bankiem i opiszesz sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 22:36, Thorn123 napisał:

mam pytanie czy dok nadal odkopuje się z maili ? wysłałem w sprawie reklamacji wysyłki
EK (opóźnienie) w niedziele 15.05 i nadal nie dostałem nawet maila z informacją ze przeczytali...

Tak, mail dotarł, spodziewaj się odpowiedzi w ciągu 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będą wysłane nagrody dla wyróżnionych osób z konkursu Crysis 2? Coś długo nic nie przychodzi od czasu zakończenia konkursu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 18:24, wojcio102 napisał:

Kiedy będą wysłane nagrody dla wyróżnionych osób z konkursu Crysis 2? Coś długo nic nie
przychodzi od czasu zakończenia konkursu ;)

spokojnie poczekaj, teraz jest cały czas wiedźmin do ogarniania, na pewno dostaniesz, wystarczy być cierpliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamawiałem Edycje Premium(standard) przed premierą , otrzymałem kod na owego tajemniczego kupca , ale po wpisaniu kodu w miejscu aktywacji pokazuje się komunikat Invalid Key. Jeżeli pani nie pomoże to prosił bym o przekierowanie mnie do osoby mogącej mi pomóc :) Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 13:57, General86 napisał:

Witam. Zamawiałem Edycje Premium(standard) przed premierą , otrzymałem kod na owego tajemniczego
kupca , ale po wpisaniu kodu w miejscu aktywacji pokazuje się komunikat Invalid Key.


Trzeba poczekac na nadejscie patcha, ktory pojawi sie w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 18:59, Wojman napisał:

Trzeba poczekac na nadejscie patcha, ktory pojawi sie w tym tygodniu.


Miejmy nadzieje że pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne czy mogłabyś dowiedzieć się co w sprawie reklamacji pokrywek z usterkami(oderwany kawałek itp.)? Wysłałem mejla 13 maja, ale wciąż brak odpowiedzi, a chciałbym po prostu wiedzieć czy mam czekać cierpliwie na nowa pokrywkę czy porzucić wszelką nadzieję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko zamówiłem te koszulki które dostaję się w ramach przeprosin za problemy z kolekcjonerka Wiedźmin-a 2 i przy zamówieniach (zamówieniach bo miałem trzy EK więc zamówiłem tyle samo koszulek) mam napis "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana" tak ma być czy to błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ma tak być, bo do końca maja zbierają zgłoszenia, a w czerwcu dopiero wysyłają koszulki.

EDIT: Cytuję:
"Formularz będzie aktywny do 31 maja, do godziny 23:59 i do tego czasu zbieramy zgłoszenia. Nie przegap tego terminu - po jego upłynięciu nie będzie już możliwe zamówienie koszulki inną drogą. 1 czerwca zgłoszenia zostaną zebrane i rozpoczniemy produkcję koszulek. O dokładnych terminach wysyłek poinformujemy na początku czerwca."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Zamowilem u was na gram.pl Wiedzmina 2 Edycje Kolekcjonerska
GW02821094. Problem polega na tym iż nie posiadalem jeszcze wtedy konta na waszym serwisie i nie wiem skąd mogę uzyskać kod do tego DLC. Czy mogą mi państwo w tym pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wieczko z EK ma małe obicie i szramę, do tego pozostał na nim jakiś dziwny klej. Wrzucam tu zdjęcia bo nie wiem, czy warto to w ogóle reklamować, podany email pewnie dotyczy głównie uszkodzonych głów. A, i czy będe musiał odesłać uszkodzone wieko żeby dostać nowe?

Zdjęcie: http://imageshack.us/photo/my-images/200/dsc00449vn.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować