Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Z kim mam się skontaktować w sprawie kodu DLC "Tajemniczy Kupiec". Cały czas wyświetla się Invalid Code mimo to że jest oryginalnie pobrany z gram.pl przy moim zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 18:24, wojcio102 napisał:

Kiedy będą wysłane nagrody dla wyróżnionych osób z konkursu Crysis 2? Coś długo nic nie
przychodzi od czasu zakończenia konkursu ;)

jak coś ja dzisiaj dostałem książkę i zapowiada się naprawdę ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Aniu droga mam problem - to znaczy tak jakby - i to co gorsza w sprawie, która ostatnio - jeśli dobrze widzę - cieszy wielką popularnością w tym dziale, więc pewnie masz już awersję wałkowania tego samego tematu. Koszulki - tak.

Zamówiłem swój egzemplarz rekompensaty. Wzór ubrania "za winy" wybrany, numer zamówienia podany - pięknie jest. To znaczy byłoby gdyby nie fakt, że system jako adres odbioru dodał punkt sferis, a konkretnie miejsce, do którego wysłano kolekcjonerkę Wiedźmina 2. Jasne, niby nie jest to problem - przelecę się przez pół miasta dla zdrowia - lecz o ile do Wieśka taka przebieżka była szybka i przyjemna - bo i cel podróży znakomity - o tyle po kilka włókien bawełny splątanych ze sobą jakoś mi się nie chce...

I tu pojawia się pytanie do ciebie. Da się zmienić adres odbioru przesyłki. Gdzieś bliżej mojego mieszkania może... Albo nawet do mojego mieszkania? Bo obawiam się, że koszulka zostawiona na ulicy szybko znalazłaby swojego amatora ( a jeszcze z nadrukiem Wiedźmińskiego medalionu...) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 10:31, red_pl napisał:

I tu pojawia się pytanie do ciebie. Da się zmienić adres odbioru przesyłki. Gdzieś bliżej
mojego mieszkania może... Albo nawet do mojego mieszkania? Bo obawiam się, że koszulka
zostawiona na ulicy szybko znalazłaby swojego amatora ( a jeszcze z nadrukiem Wiedźmińskiego
medalionu...) .


Da się. Napisz na adres wiedzmin2@gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 17:59, Nieznajomosc napisał:

Kilka dobrych dni temu widziałem na youtube reklamę, że pozostało mniej niż 10% nakładu
(czyli mniej niż 1000 egzemplarzy) - i dlatego też pojawiło się moje pytanie, jestem
ciekaw ile jeszcze zostało - bo tak podejrzanie dużo tych EK jest :P niby wszystkie 10k
zostało sprzedane, potem dużo osób powycofywało te zamówienia.

Jeszcze wracają egzemplarze nieodebrane z punktów GO24, więc stan magazynowy dalej jest powyżej > 10 szt.

Dnia 30.05.2011 o 17:59, Nieznajomosc napisał:

Mam jeszcze pytanie do Ciebie, coś tam czytałem kiedyś, że jest EK z numerem 0000 (jakiś
tam błąd był) i mieliście ją wystawić na aukcje internetowe, a pieniądze przekazać na
cele charytatywne - i kiedy ta aukcja zostanie wystawiona wiesz może o tym coś?

Nie wiem, to inicjatywa CD Projekt, czekamy na ich decyzję, EK 0000 leży u mnie pod biurkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Pytanie - dlaczego przy mojej rekompensowanej koszulce, mam:
''Status Twojego zamówienia: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Akne ;)

Widzę, że pomimo, że od premiery Wiedźmora minęło już trochę czasu, zdążyłem go na spokojnie przejść, to dalej wątek kręci się wokół niego. Trzymaj się dzielnie ;)

Takie pytanko - gram.pl nie ma może w planach zorganizowanie promocji z czmyś, co dzieje się na Dzikim Zachodzie bądź w mieście, do którego wszystkie drogi prowadzą, na PS3?
Jakieś wskazówki ;x?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, kiedy można liczyć na jakiekolwiek promocje z grami na PC? Np. Gry od Activision w jakiś niższych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące AC Revelations, jak również Call oj Juarez The Cartel. Czy w sklepie gram.pl, będą Edycje Kolekcjonerskie obu tych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 09:28, dudi92 napisał:

Mam pytanie dotyczące AC Revelations, jak również Call oj Juarez The Cartel. Czy w sklepie
gram.pl, będą Edycje Kolekcjonerskie obu tych gier?

Jak tylko dostaniemy deklarację od dostawcy, że te edycje w określonej ilości jest nam w stanie dostarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 23:17, skodr napisał:

A ja mam takie pytanko, kiedy można liczyć na jakiekolwiek promocje z grami na PC? Np.
Gry od Activision w jakiś niższych cenach.

Co weekend jest jakaś promocja weekendowa, śledź sklep, newsletter piątkowy oraz dział Wyprzedaż:
http://www.gram.pl/sklep_szukaj_wyprzedaze.asp?zak_id=8u2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 19:58, akne napisał:

W dniu 03.06.2011 przebywam na urlopie, na Wasze posty odpowiem 06.06.2011.


Jak tam urlop minął Aniu? Odpoczęłaś trochę? :)
Naładowałaś baterie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować