Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2011 o 12:24, Liqid napisał:

Uświadomienie w dość często popełnianym błędzie...?


Raczej zaszpanowanie. Ale ok, niech Ci będzie.
Wiedz tylko, że jeśli ktoś pisze coś dla żartu to niekoniecznie może popełniać błąd a wręcz przeciwnie, może specjalnie coś przekręcać.
A na temat tej Twojej Niagary to już się nie wypowiem.

Ale koniec off-topa bo zaraz Modki przyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie zamówienia na Infamous 2 zostały wczoraj spakowane, Twoje dopiero dziś zostanie wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 17:22, Bartusz7557 napisał:

Wszędzie szukam zestawu słuchawek do PSP (oryginalnego !!!) jestem gotowy zapłacić
nawet 100 zł + przesyłka! Kiedy będzie w sprzedaży?


Widziałem takowe w Saturnie (Bydgoszcz) i MediaMarkt (Bydgoszcz, Toruń). Spróbuj w sieci tych sklepów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 17:50, Makintosh napisał:

Widziałem takowe w Saturnie (Bydgoszcz) i MediaMarkt (Bydgoszcz, Toruń). Spróbuj w sieci
tych sklepów...

Jestem ze Szczecina i na gram.pl jest mi o wiele wiele wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 17:22, Bartusz7557 napisał:

Wszędzie szukam zestawu słuchawek do PSP (oryginalnego !!!) jestem gotowy zapłacić
nawet 100 zł + przesyłka! Kiedy będzie w sprzedaży?


Pracujemy nad tym.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie za 1000 punktów :)

Według informacji z witryny psp-team.pl " http://psp-team.pl/newsy/e3-11-ps-vita-bez-blokady-regionalnej-oraz-potencjalna-cena-gier-11950" nowa konsola nie będzie posiadała blokady regionalnej :)

Czy jest szansa że gram.pl będzie miało w ofercie konsolę w dniu premiery tj. 11.11.2011 ??

Jestem (i nie tylko ja) zainteresowany kupnem nowej zabawki od Sony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w sklepie gram jest tak jakoś dziwnie... chciałbym zamówić sobie Runes Of Magic (w preorderze - wysyłka od 15 czerwca) do tego Unreal Tournament III i możliwe, że jeszcze prepaid do WOW''a (pudełkowa wersja), ale oczywiście nie mogę tego wszystkiego zamówić razem bo ROM jest w pre-orderze, ale mi to nie przeszkadza bo bym zamówił to teraz a wysyłka wszystkich tych rzeczy nastąpiłaby 15 czerwca jak już ROM będzie dostępny, no ale nie da się...

I co do tych koszulek z wiedźmina to orientujesz się kiedy będą wysyłane? Bo będę je (2szt.) odbierał w punkcie odbioru osobistego i przy okazji bym zamówił sobie parę rzeczy w gramie to za jednym razem chciałbym je już odebrać w punkt. odbioru osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 13:42, Nieznajomosc napisał:

Dlaczego w sklepie gram jest tak jakoś dziwnie... chciałbym zamówić sobie Runes Of Magic
(w preorderze - wysyłka od 15 czerwca) do tego Unreal Tournament III

UT III jest produktem wyprzedażowym, więc można go wrzucać tylko do bieżących zamówień.
Czyli jeśli będzie na stanie po premierze Runes of Magic (wysyłka 15.06), to będzie go można dorzucić do zamówienia na ten produkt.

Dnia 09.06.2011 o 13:42, Nieznajomosc napisał:

I co do tych koszulek z wiedźmina to orientujesz się kiedy będą wysyłane? Bo będę je
(2szt.) odbierał w punkcie odbioru osobistego i przy okazji bym zamówił sobie parę rzeczy
w gramie to za jednym razem chciałbym je już odebrać w punkt. odbioru osobistego.

O wysyłce koszulce zostaniecie powiadomieni kilka dni wcześniej. Na razie się produkują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jest sprawa (a przy okazji, YEAH! mam wreszcie Duke Nukem Forever :D, ale przejdźmy do sprawy, właśnie z tą grą)...
Na stronie jest podane, że dodajecie do egzemplarzu First Access Key oraz DLC (5 ubrań, wielkie głowy i Ego Bost), ale u mnie tego wewnątrz egzemplarza nie ma (oglądałem zagraniczne UnBoxingi i wszyscy mieli takie kartki z tym DLC kodem wewnątrz)... Sprawdzałem całe pudło i nic, jest tylko jakaś "nagroda" od Cenegi w tyle instrukcji... jeszcze jej nie sprawdzałem...
W sumie, mógłbym się bez nich obejść, ale szkoda było by ich nie mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 13:31, damimav napisał:

Czy jest szansa że gram.pl będzie miało w ofercie konsolę w dniu premiery tj. 11.11.2011
??

11.11 to święto państwowe, niepracujące, mogą być problemy z dostawami w okolicach tej daty jak zwykle.
Trudno powiedzieć, co będzie w listopadzie, dostawa może się opóźnić itp.
Inaczej: szansa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej samej sprawie co kolega bugs.
Ale chodzi o kod na między innymi scieszkę dźwiękową do InFamous 2 rozumiem że te kody są wysyłane mailem ja po otrzymaniu przesyłki takowego nie dostałem. Proszę o odpowiedz i dziękuje zarazem
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że sprawdzałem już wiele razy "Pobierz kod do tej gry" w zakładce Moje Zamówienia, a grę już zarejestrowałem na Steam ;)
Więc tak jak mówiłem, trochę fajnie by było mieć te DLC, ale jak go nie będzie to trudno ;)
I odpowiedziałabyś jeszcze, czy ten kod z tyłu instrukcji od Cenegi jest na coś, czy tylko na punkty u nich na stronie?
Nie rejestrowałem go jeszcze jak co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 17:07, bugs14 napisał:

I odpowiedziałabyś jeszcze, czy ten kod z tyłu instrukcji od Cenegi jest na coś, czy
tylko na punkty u nich na stronie?
Nie rejestrowałem go jeszcze jak co ;)

Kod z tyłu instrukcji jest na rejestracje gry na steamie chyba nie? Przynajmniej ja więcej kodów nie mam Oo A kody na stronie moich zamówień pojawiają sie w 1-5 dni od opłacenia/odebrania zamówienia ;P Swoją drogą Aniu, dałoby rade załatwić jakieś torebki/siatki jak sie odbiera w sferisach? Trochę niewygodnie sie nosi kolekcjonerki pod pachą ;P
BTW. Kiedy pre-order na EK assassina bo widze że na konsolki już jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-Order EK AC:R jest już na innych stronach na PC :P
A mi chodzi nie całkowicie z tyłu, bodajże na 33 stronie (bo nie pisze, która to, więc strzelam że następna) ;)
Jest ona po drugiej stronie kodu do Steam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 17:32, bugs14 napisał:

Pre-Order EK AC:R jest już na innych stronach na PC :P
A mi chodzi nie całkowicie z tyłu, bodajże na 33 stronie (bo nie pisze, która to, więc
strzelam że następna) ;)
Jest ona po drugiej stronie kodu do Steam :P

Yyy po drugiej stronie kodu steam mam reklame strony duka i the darkness jak dobrze pamiętam. (swoją drogą mam instrukcje na 10 stron wraz z reklamami i okładką :D) BTW. Którą wersję masz? Bo chyba Balls of Steel jest sprowadzana z zagramanicy a nie od cenegi, a przynajmniej cenega tu nie majstrowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 18:38, grzegorz5s napisał:

Mam pytanko co do tych koszulek Wiedźmin 2 w ramach rekompesaty mam napisane że wysyłka
została wstrzymana i kiedy te koszulki będą dostarczone???

Jak sie k... zrobią... 1 czerwca zaczęła sie produkcja

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować