Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam, mam pytanie dotyczące słuchawek w sklepie Gram.pl, chodzi mi dokładnie o te słuchawki : http://www.gram.pl/sklep/sprzet/suchawki-steelseries-siberia-v2-pomaraczowe Czy do tych słuchawek jest dołączony mikrofon, czy trzeba go kupować oddzielnie. Pytam bo na stronie nic takiego nie jest napisane, a ja wolę się upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CD PROJEKT: Czy moglibyście chociaż w przybliżeniu podać termin wysyłki koszulek dla posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej W2 tytułem rekompensaty za obsuwę z premierą? Wiem, że muszą zostać najpierw wyprodukowane, ale może chociaż jakiś najdrobniejszy przeciek informacji? Czy będzie to raczej w połowie czerwca czy prędzej w lipcu? Cokolwiek. Bardzo proszę o jakiekolwiek info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 11:18, KERMIy napisał:

Pytanie do CD PROJEKT


Jeśli to pytanie do CDP to czemu zadajesz go Akne, która z CDP nie ma nic wspólnego od kilku lat?

Zapraszam albo na stronę CDP: http://www.cdprojekt.pl/contact albo do konsulatu CDP: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&u=752

Z resztą, skoro już tam napisałeś to po co spamujesz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2011 o 11:31, Phobos_s napisał:

Z resztą, skoro już tam napisałeś to po co spamujesz tutaj?


Po to żeby jakiś z**b mi to wypomniał.

Celowo zadałem pytanie w dwóch miejscach, bo chciałbym otrzymać odpowiedź od tych dwóch osób. (jedna z CDP a druga zajmująca się kwestiami dotyczącymi zakupów w sklepie gram.pl - w zakładkach mam zamówienie na koszulkę.

I nie odpowiadaj więcej na moje posty ponieważ można je o kant d*** potłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 11:54, KERMIy napisał:

/ciach/


Kolego, obraziłem Cię? To racz zawrzeć swoją jadaczkę i się nie wyrażać.
A jak szukasz odpowiedzi to najpierw spróbuj choć przejrzeć ze dwie strony wątku bo a nóż odpowiedź Ci się trafi, a nie spamować, pieniaczu.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=8013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat Wiedźmina się przejadł, ale muszę zapytać o jedną rzecz. Z powodów technicznych nie miałem możliwości zagrania w I ani II część. Teraz, gdy dokonałem upgrade''u kompa czas nadrobić zaległości. I tu pojawia się moje pytanie: czy jest może planowane wydanie dwóch części Wiedźmina w jednym pudełku dla takich zacofańców jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 18:57, bugs14 napisał:

Mam zwykłą, a ona jest od Cenegi :P
Więc tutaj mi nie pomożesz, jestem zdany na łaskę Ani :)


To jest kod na punkty do Komapnii Graczy Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2011 o 12:22, Phobos_s napisał:

Kolego, obraziłem Cię? To racz zawrzeć swoją jadaczkę i się nie wyrażać.



Może dzięki mojemu postowi się nauczysz i następnym razem nie będziesz się wtrącał niepytany.

Dnia 10.06.2011 o 12:22, Phobos_s napisał:

A jak szukasz odpowiedzi to najpierw spróbuj choć przejrzeć ze dwie strony wątku bo a
nóż odpowiedź Ci się trafi, a nie spamować, pieniaczu.


Mam Ciebie od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 12:28, ArmyManPL napisał:

Wiem, że temat Wiedźmina się przejadł, ale muszę zapytać o jedną rzecz. Z powodów technicznych
nie miałem możliwości zagrania w I ani II część. Teraz, gdy dokonałem upgrade''u kompa
czas nadrobić zaległości. I tu pojawia się moje pytanie: czy jest może planowane wydanie
dwóch części Wiedźmina w jednym pudełku dla takich zacofańców jak ja?

Hmmm, fajny pomysł, może CD Projekt też na to wpadnie :)
Myślę, że gwiazdkę 2011 można się spodziewać takiego zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 11:18, KERMIy napisał:

Pytanie do CD PROJEKT: Czy moglibyście chociaż w przybliżeniu podać termin wysyłki koszulek
dla posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej W2 tytułem rekompensaty za obsuwę z premierą?
Wiem, że muszą zostać najpierw wyprodukowane, ale może chociaż jakiś najdrobniejszy przeciek
informacji? Czy będzie to raczej w połowie czerwca czy prędzej w lipcu? Cokolwiek. Bardzo
proszę o jakiekolwiek info.

Według obecnych informacji wysyłka odbędzie się na początku lipca 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 15:24, HUNTER297 napisał:

Ja w tej samej sprawie co kolega bugs.
Ale chodzi o kod na między innymi scieszkę dźwiękową do InFamous 2 rozumiem że te kody
są wysyłane mailem ja po otrzymaniu przesyłki takowego nie dostałem. Proszę o odpowiedz
i dziękuje zarazem

Kody będą dostępne w przyszłym tygodniu, po wejściu w szczegóły zamówienia wyświetli się Twój kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody do DLC do pre-orderów Duke Nukem Forever "Big Package" dopiero dotarły do Cenegi, powinniśmy je otrzymać 13.06.2011 i w ciągu 1-2 dni udostępnimy użytkownikom (mam nadzieję, że nie trzeba ich będzie drapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 18:38, grzegorz5s napisał:

Mam pytanko co do tych koszulek Wiedźmin 2 w ramach rekompesaty mam napisane że wysyłka
została wstrzymana i kiedy te koszulki będą dostarczone???

"Zamówienie wstrzymane" to jest tylko określenie statusu dla różnych specyficznych przypadków zamówień w naszym sklepie.
Koszulki się produkują, a ich dostawa do nas i wysyłka powinna nastąpić na początku lipca 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 15:26, akne napisał:

Kody do DLC do pre-orderów Duke Nukem Forever "Big Package" dopiero dotarły do Cenegi,
powinniśmy je otrzymać 13.06.2011 i w ciągu 1-2 dni udostępnimy użytkownikom (mam nadzieję,
że nie trzeba ich będzie drapać :)


Szkoda, że tak późno :(
Na pocieszenie dodam, że na Unboxingach nie było, ale mogę się mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, w ofercie gram.pl jest już Mass Effect 3. Nie ma jednak EK tegoż. Kiedy (i czy w ogóle) można spodziewać się ME3 EK w gram.pl (i w jakim zakresie cenowym)? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym się zapytać ,jak jest z gwarancją na dany produkt
Kupiłem http://www.gram.pl/sk0_8Q7kJ,q8_GIGABYTE_ATI_Radeon_HD6850_1024MB_DDR5_256bit_DVI_HDMI_DP_PCI_E_820_4200_wer_OC_Over_Clock.html?utm_source=ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=sklep
Gigabyte ATI Radeon HD6850 1024MB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-E (820/4200) (wer. Oc - Over Clock)
numer zamówienia: UA00631156
Wszystko ładnie pięknie zapłacone i odebrane
Dostałe zestaw box ,pudełko ,instrukcja ,kabelek i karta graficzna ,lecz nie było w tym pudełku gwarancji/paragonu
Jak to jest z tym?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować