Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2011 o 19:03, Llordus napisał:

Z tego co widzę, w ofercie gram.pl jest już Mass Effect 3. Nie ma jednak EK tegoż. Kiedy
(i czy w ogóle) można spodziewać się ME3 EK w gram.pl (i w jakim zakresie cenowym)? Z
góry dzięki za odpowiedź.

Kiedy polski EA potwierdzi, że to wydaje u nas, poda nam cenę oraz zapewni dostępność na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym się zapytać ,jak jest z gwarancją na dany produkt
Kupiłem http://www.gram.pl/sk0_8Q7kJ,q8_GIGABYTE_ATI_...mpaign=sklep
Gigabyte ATI Radeon HD6850 1024MB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-E (820/4200) (wer. Oc - Over Clock)
numer zamówienia: UA00631156
Wszystko ładnie pięknie zapłacone i odebrane
Dostałe zestaw box ,pudełko ,instrukcja ,kabelek i karta graficzna ,lecz nie było w tym pudełku gwarancji/paragonu
Jak to jest z tym?
Pozdrawiam

PS///
OK
Dowód zakupu dostałem na maila
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Dnia 05.06.2011 złożyłem zamówienie(UY01331147), w którego skład wchodziła konsola PSP i gra God of War: Duch Sparty, która miała wtedy status dostępność za 1-5 dni. Dzisiaj gra ta jest już dostępna, ale status mojego zamówienia nadal jest "zostanie wysłane kiedy wszystkie produkty będą dostępne". O co chodzi?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o FlatOut: Apokalipsa.
Problem poniekąd rozwiązałem poprzez wyłączenie na moim lapku Acer 5820TG zintegrowanej karty Intela w Menedżerze Urządzeń, ale przez to po ponownym uruchomieniu komputera maksymalna rozdzielczość pulpitu, jaką mogę ustawić to nie natywne 1366x760, ale 1024x768.
Miałem komunikat (przed wyłączeniem karty Intela) podczas uruchamiania gry: "Could not obtain native display resolution".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie, k którym napisałem powyżej, na chwilę zmieniło się na "oczekuje na wysłanie", a potem znów na "zostanie wysłane kiedy wszystkie produkty będą dostępne". Potem ponwnie zmieniło swój status, przez chwilę pisało, że zamówienie jest już pakowane, a potem znowu "zostanie wysłane kiedy wszystkie produkty będą dostępne" Czy może to być wina błędów w systemie? I kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 10:01, Skucharzyk napisał:

Moje zamówienie, k którym napisałem powyżej, na chwilę zmieniło się na "oczekuje na wysłanie",
a potem znów na "zostanie wysłane kiedy wszystkie produkty będą dostępne". Potem ponwnie
zmieniło swój status, przez chwilę pisało, że zamówienie jest już pakowane, a potem znowu
"zostanie wysłane kiedy wszystkie produkty będą dostępne" Czy może to być wina błędów
w systemie? I kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?
Pozdro


Hej. W takich sprawach to lepiej dzwonić do DOK''u sklepu gram.pl, odpowiedź będziesz miał na pewną szybszą niż przez forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 15:28, akne napisał:

Koszulki się produkują, a ich dostawa do nas i wysyłka powinna nastąpić na początku lipca 2011.

Mam nadzieję, że osobom, które wyjeżdżają wtedy na wakacje i nie zdołają odebrać przesyłki, podkoszulek nie "przepadnie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce zamowic runes of magic (preorder) i Unreala III (9.90zl ten)
i mam pytanie kiedy status "pre-order" w ROM zniknie? 15 czerwca czy 16? bo chce razem to zamowic, a nie mozna UT z preorderem zamowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdybym dziś bądź jutro zamówił " Dungeon Siege III " - edycję limitowaną to zostałaby mi ona wysłana w tym tygodniu / planowana wysyłka 16.6 / i mógłbym liczyć na odbiór gry17.6 w moim punkcie odbioru / salon Sferis /?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wielka wyprzedaż CD Projekt będzie dostępna tylko w sklepie gram.pl? Czy może też w innych sklepach stacjonarnych i internetowych? Np. Empik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 15:46, bobobo napisał:

Czy wielka wyprzedaż CD Projekt będzie dostępna tylko w sklepie gram.pl? Czy może też
w innych sklepach stacjonarnych i internetowych? Np. Empik


W innych sklepach tez bedzie, ale jak wiadomo lepiej kupic na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 16:05, Wojman napisał:

W innych sklepach tez bedzie, ale jak wiadomo lepiej kupic na gram.pl


"W innych sklepach" - masz na myśli internetowych czy normalnych? Bo wolałbym se kupić Homefronta SE w Empiku,niż na gram.pl,sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 16:48, bobobo napisał:

"W innych sklepach" - masz na myśli internetowych czy normalnych? Bo wolałbym se kupić
Homefronta SE w Empiku,niż na gram.pl,sorry :D


A ja nie wiem, bo wejscie na strone firmy CD Projekt, zeby sie dowiedziec, ze w sklepach tradycyjnych tez jest ta wyprzedaz, jest tak trudne, ze az wrecz niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować