Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Mam pytanie co do zamówienia nr UB01401157, co znaczy status:zamówienie przesyłane
do Sferis (w celu obsługi logistycznej) i ile może trwać wysyłka ze Sferisu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jakieś półtora tygodnia temu kupiłem na gram.pl monitor LG, (nr zamówienia UH02421127), monitor przyszedł, przy pudełku zamiast faktury była dołączona kartka z informacją, że faktura zostanie przesłana do mnie drogą elektroniczną.

Do dziś nie otrzymałem tej faktury. Proszę o rozwiązanie problemu.

Drugą sprawą jest podbicie karty gwarancyjnej, która znajdowała się w środku opakowania i nie jest podstemplowana, jak mogę ją podstemplować? Z kim się kontaktować?

Dodam, że kontaktowałem się dwa razy na wasz formularz, oraz raz mailowo na hardware, nie dostałem nigdzie odpowiedzi.
Dziś pół dnia wydzwaniam na wasz numer do BOK jednak nikt nie odbiera. Niepoważnie podchodzicie do klienta. Jestem zawiedziony, bo kontakt z wami do tej pory był szybki i bezproblemowy, teraz nawet nie łaska telefon odebrać.

Pozdrawiam i proszę o ODPOWIEDŹ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienia na sprzęt złożone przez sklep gram.pl są przekierowywane i realizowane od marca 2011 przez sklep sferis.pl (spółkę z naszej grupy kapitałowej), który udostępnia dokument zakupu w formie elektronicznej.
Napisałam do DOK Sferisa, żeby ASAP przesłano Ci ten dokument mailem.
Przy zakupach przez internet większość sklepów (w tym sferis.pl i gram.pl) nie podbija kart gwarancyjnych - gwarancja jest ważna z dokumentem zakupu i punkty serwisowe to honorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 13:48, Loolekk napisał:

Mam pytanie co do zamówienia nr UB01401157, co znaczy status:zamówienie przesyłane
do Sferis (w celu obsługi logistycznej) i ile może trwać wysyłka ze Sferisu ?

1-2 dni robocze.
Zamówienia na sprzęt składane w naszym sklepie realizuje sferis.pl - od marca 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 12:53, darthos napisał:

Mam pytanie czy przewidujecie jeszcze jakoś w okresie wakacyjnym kolejną promocję Dragon
Age 2?

Przewidujemy :) W pierwszej połowie lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 19:11, Renzov napisał:

Będziecie mieć w najbliższym czasie "Legendy RPG"?
Podobno CDP ma problemy z wydawaniem gier z wyżej wymienionej kompilacji. Czy jest szansa,
że w najbliższym czasie cokolwiek się wydarzy?

Szanse zawsze jakieś są, moim zdaniem jednak niewielkie - za długo już trwa ta nieobecność tego produktu w ofercie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 14:59, SuavekS napisał:

Proszę wybaczyć jeśli zadaję pytanie w niewłaściwym miejscu. Czy gra Super Street Fighter
IV Arcade Edition na PC w ofercie sklepu gram.pl faktycznie jest w pełni po angielsku?
Podstawowa wersja wydana została w Polsce przez Cenegę z naprawdę nieudolnym tłumaczeniem,
dlatego chciałem się upewnić, że najnowsza edycja jest pozbawiona jakiejkolwiek lokalizacji.
Tym bardziej, że w sklepie cenegi widnieje notka: "Wersja językowa: Polska/Angielska".


Według moich informacji sprzed ponad miesiąca (w chwili odpalania pre-ordera u nas), prosto z Cenegi, to miało się ukazać na PC w angielskiej wersji językowej.
Fajnie, że zwróciłeś uwagę na informację w ich sklepie o podwójnej wersji językowej - wysłałam teraz zapytanie do Cenegi, czy przypadkiem tego jednak nie lokalizują :)
Jak coś będę konkretnego wiedzieć, to Ci odpiszę ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 19:11, akne napisał:

Według moich informacji sprzed ponad miesiąca (w chwili odpalania pre-ordera u nas),
prosto z Cenegi, to miało się ukazać na PC w angielskiej wersji językowej.
Fajnie, że zwróciłeś uwagę na informację w ich sklepie o podwójnej wersji językowej -
wysłałam teraz zapytanie do Cenegi, czy przypadkiem tego jednak nie lokalizują :)
Jak coś będę konkretnego wiedzieć, to Ci odpiszę ponownie.


Dziękuję. Będę wdzięczny za dodatkowe informacje. Angielską wersję chętnie bym zakupił po premierze, szczególnie, że jest nieco tańsza niż za granicą, ale jeśli Cenega ponownie ma zamiar grę zlokalizować (bez możliwości zmiany języka), to niestety, ale drugi raz tego samego błędu nie powtórzę i gry po "Polsku" nie zakupię ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 09:58, Damianuss1 napisał:

Mam takie pytanko. Czy Grand Theft Auto IV: Complete Edition na X360 będzie jeszcze w
ofercie? Widzę, że jest wersja z RDR, ale nie bardzo chcę mieć dodatkowy egzemplarz RDR...
tak mi się wydaje.


Będzie ponownie w ofercie, za ok tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2011 o 00:51, SuavekS napisał:

Dziękuję. Będę wdzięczny za dodatkowe informacje. Angielską wersję chętnie bym zakupił
po premierze, szczególnie, że jest nieco tańsza niż za granicą, ale jeśli Cenega ponownie
ma zamiar grę zlokalizować (bez możliwości zmiany języka), to niestety, ale drugi raz
tego samego błędu nie powtórzę i gry po "Polsku" nie zakupię ;>.


Oficjalna informacja z Cenegi z dziś: dwie wersje: angielska i polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akne, jakiś czas temu pewien użytkownik zapytał się o promocję LEMu, odpisałaś mu, że zapytasz w poniedziałek. Pytałeś się ich może? Odpowiedzieli już coś o swoich wyprzedażach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ponownie Aniu,

Zjawiam się tu przeto ze sprawą li zwłoki nie cierpiącą. Otóż pytanie moje wydźwięk mieć może dość dziwny jednakże ważnym li jest dla mnie. A teraz do rzeczy:
Wiesz jak to ja - znów będę drążył temat - cały czas czekam na odpalenie pre-ordera gry "Assassin''s Creed: Revelations" [PC] w wersji Nexus Ed., Animus Ed. lub zwyczajnej Collectors Ed. w waszym sklepie. Do tej pory odpaliliście wyłącznie Nexus Ed. na X360 i PS3, kiedy sklepy gry-online.pl oraz Ultima.pl odpaliły ją również dla wersji PC. Co więcej - Polski oddział UbiSoft odsyła, w celu zakupienia wersji PC Nexus Ed., na stronę sklepu gry-online.pl.

Dlatego moje pytanie - czy zamierzacie, a jeśli tak to kiedy, odpalić pre-order "Assassin''s Creed: Revelations - Nexus Ed." na PC? Chciałbym kupić u was jako, że do waszego sklepu mam ogromne zaufanie.

Pozdrawiam...

PS.
jeżeli odpowiedź na moje pytanie jest gdzieś na poprzednich stronach to proszę o wskazanie miejsca, bo ja niestety takowej nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nexus Edition jest już na PC w pre-order. Natomiast czy wiadomo coś o Animus Edition w Polsce? Są jakieś przecieki? Bo Polski Ubi na razie nic nie chce powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, czy EA dał już coś znać na temat dostępności w Polsce edycji kolekcjonerskiej Mass Effect 3? Wiadomo też już coś na temat wersji językowej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 11:44, skodr napisał:

akne, jakiś czas temu pewien użytkownik zapytał się o promocję LEMu, odpisałaś mu, że
zapytasz w poniedziałek. Pytałeś się ich może? Odpowiedzieli już coś o swoich wyprzedażach?

Cholera, zapomniałam, przepraszam. Wysłałam teraz zapytanie, dam znać, jeśli się czegoś dowiem konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w mailach różne sprzeczne informacje, ale z najnowszych wynikło coś takiego:
http://www.gram.pl/sk2_8A7jJOm4_Assassins_Creed_Revelations_Edycja_Kolekcjonerska.html
że animus, nexus, lexus czy chtw co, to się nazywa obecnie Edycja Kolekcjonerska, na wszystkie platformy (nazewnictwo na konsole zostanie poprawione jutro).
[ocenzurowano]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 15:47, bartex9 napisał:

Akne, czy EA dał już coś znać na temat dostępności w Polsce edycji kolekcjonerskiej Mass
Effect 3? Wiadomo też już coś na temat wersji językowej gry?

Polski oddział EA nie przesłał nam do tej pory informacji o EK, a wersja językowa jak zwykle o tej porze (czytaj: n miesięcy przed premierą) jest okryta tajemnicą wciąż.
Do premiery jeszcze hoho, więc stay tuned itp, cierpliwości i coś tam.
[ocenzurowano]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować