Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Może uda się jakoś zlokalizować moją przesyłkę (IG01501118) od ponad tygodnia utknęła ze statusem "zamówienie przesyłane do Sferis (w celu obsługi logistycznej)" a próby kontaktu mailowego ze sklepem pozostały bez odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu:
1. Chciałbym odebrać kilka gier na raz(w listopadzie, tyle że każda ma inny termin premiery) zamiast chodzić osobno po każdą. Do kogo mam to napisać?
2. Trochę głupie pytanie: można płacić w Poznańskim obiekcie Gramu kartą? Nie chciałbym spotkać się z sytuacją "- Mogę zapłacić kartą? - Niestety, tylko gotówka - Oops..."
3. Przypominam o niespodziance z Revelations ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem, ale oczywiście możesz czekać na bardziej szczegółowe informacje. Ja się po prostu wcinam :)
1. Jeśli dobrze rozumiem to wystarczy złożyć jedno zamówienie- zostanie wysłane, gdy dostępna będzie gra o najpóźniejszym terminie premiery. Łatwy przykład (bo sam tak mam)- MW3 i nowy Asasyn (premiery odpowiednio 7.11 i 17.11), paczka zostanie wysłana 17.11 (czy tam w okolicy kiedy towar będzie). Płacisz raz za kuriera (a chyba w Twoim wypadku za odbiór osobisty), dostajesz w jednej paczce.
2. Pass.
3. http://www.gram.pl/sklep/pc/assassins-creed-revelations-edycja-specjalna - dodatkowe materiały całkowicie za darmo.

PS. Jeszcze raz napisze, że nie musisz brać pod uwagę mojego posta i możesz czekać na bardziej kompetentną wypowiedź Akne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 22:09, Radekl2 napisał:

1. Jeśli dobrze rozumiem to wystarczy złożyć jedno zamówienie- zostanie wysłane, gdy
dostępna będzie gra o najpóźniejszym terminie premiery. Łatwy przykład (bo sam tak mam)-
MW3 i nowy Asasyn (premiery odpowiednio 7.11 i 17.11), paczka zostanie wysłana 17.11
(czy tam w okolicy kiedy towar będzie). Płacisz raz za kuriera (a chyba w Twoim wypadku
za odbiór osobisty), dostajesz w jednej paczce.


Oj ja głupi! Że wcześniej na to nie wpadłem ;)

Dnia 18.07.2011 o 22:09, Radekl2 napisał:

2. Pass.


Wiadome - poczekamy aż Ania znajdzie chwilę.

Dnia 18.07.2011 o 22:09, Radekl2 napisał:

3. http://www.gram.pl/sklep/pc/assassins-creed-revelations-edycja-specjalna - dodatkowe
materiały całkowicie za darmo.


Szkoda, że nie dla edycji PS3 :(

Dnia 18.07.2011 o 22:09, Radekl2 napisał:

PS. Jeszcze raz napisze, że nie musisz brać pod uwagę mojego posta i możesz czekać na
bardziej kompetentną wypowiedź Akne.


Ale wziąłem pod uwagę. Dzięki wielkie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę złamie regulamin, ale napiszę to.
@wojcio102
Edycję na PS3 możesz dostać np. na [m - 007]
Sam osobiście czekam na jakiś polski sklep z Animusem, jak nie będzie nigdzie Animusa, to biorę Nexusa albo Kolekcjonerke, zależy która będzie mieć fajniejsze DLC.
Tak pozwolę sobie dodać, że na Ultimie są czasem towary które na gramie się już wysprzedały.
Aha i jeszcze jedno. Czy można prosić o zdjęcie Kolekcjonerki ACR w większym rozmiarze? Wiem, że to szczegół, ale lubię mieć takie rzeczy w dużych rozmiarach, żeby mieć pewność, że się nie pomylę podczas odczytywania informacji na nim zawartych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 20:53, Inquis1t0r napisał:

Może uda się jakoś zlokalizować moją przesyłkę (IG01501118) od ponad tygodnia utknęła
ze statusem "zamówienie przesyłane do Sferis (w celu obsługi logistycznej)" a próby kontaktu
mailowego ze sklepem pozostały bez odzewu.


u mnie to samo moje zamowienie to nr IC00811142, i chyba sie okazalo ze brak jest towaru chociaz wczesniej bylo powyzej 10 sztuk ;p, nie wiadomo co teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 07:49, Amaavel napisał:

u mnie to samo moje zamowienie to nr IC00811142, i chyba sie okazalo ze brak jest
towaru chociaz wczesniej bylo powyzej 10 sztuk ;p, nie wiadomo co teraz...

juz chyba jest ok bo zmylil mnie ten "brak" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 22:32, TTTr96 napisał:

Edycję na PS3 możesz dostać


Dzięki, ale jednak kupię Kolekcjonerkę na Gramie ;)

Dnia 18.07.2011 o 22:32, TTTr96 napisał:

Sam osobiście czekam na jakiś polski sklep z Animusem, jak nie będzie nigdzie Animusa,
to biorę Nexusa albo Kolekcjonerke, zależy która będzie mieć fajniejsze DLC.


Jedynie Ubisoft będzie sprzedawać Animusa w Polsce(chyba Akne gdzieś pisała) tak więc kup u nich albo...kup w sklepie Gram.pl Edycję Kolekcjonerską ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 09:45, wojcio102 napisał:

> Sam osobiście czekam na jakiś polski sklep z Animusem, jak nie będzie nigdzie Animusa,
> to biorę Nexusa albo Kolekcjonerke, zależy która będzie mieć fajniejsze DLC.

Jedynie Ubisoft będzie sprzedawać Animusa w Polsce(chyba Akne gdzieś pisała) tak więc
kup u nich albo...kup w sklepie Gram.pl Edycję Kolekcjonerską ;]


Z tego co widziałem na Ubishopie(polskiej wersji) nie ma jeszcze Assassin''s Creed Revelations Animus Edition. Liczę tylko że będzie to wydanie pudełkowe, a nie jakieś elektroniczne g**no. Jeśli cena zmieści się w 300zł to biorę na 100% i dokupię dla DLC Specjalną Edycję(potem się kumplowi "zwykłą" odsprzeda ^^). W każdym razie czekam na jakieś info od Ubi. Na Facebooku Ubi jest ostatnio sporo spamu, między innymi właśnie o ACR i może w końcu Ubi da nam jakieś info o Animusie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące wiedźmińskich koszulek, zamówiłem ją gdy dostępny był jeszcze odbiór osobisty w Sferis w Arkadii, teraz adres się zmienił, ok, ale moje pytanie jest takie czy jeżeli bym poprosił o zmianę adresu dostawy na kuriera do mnie do domu to płaciłbym za tego kuriera? Bo jeżeli nie to chciałbym aby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie wygląda tak:

Podsumowanie zamówienia:

Łączna wartość produktów w koszyku: 0,00 zł
Przesyłka kurierska UPS 0,00 zł
______________________________________
Razem (ostateczna kwota do zapłaty): 0,00 zł


Tak więc bierz pan, nie bój się! ;]

Przypominam o moim pytaniu: czy w punktach odbioru osobistego można płacić kartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu zamówiłem edycję specjalną Assassin creed revelations, a kody na dodatkowe postacie przyjdą pocztą elektroniczną ?? czy będzie przy zamówieniu pobierz klucz tak jak przy Wiedźminie 2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mianowicie zamawiałem wiedźmin 2 ek nie będąc zarejestrowanym w sklepie gram.pl.Zamawiając koszulkę także nie byłem zarejestrowanym w sklepie.Czy mimo to zamówienie na koszulkę zostało przyjęte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele jest takich osób które posiadają ek wiedźmina 2 , a nie posiadają ek jedynki.Duża część tych osób chętnie nabyła by ek wiedźmin 1.Czy nie można by było odnowić produkcji ek1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 12:08, wojcio102 napisał:

Moje zamówienie wygląda tak:

Podsumowanie zamówienia:

Łączna wartość produktów w koszyku: 0,00 zł
Przesyłka kurierska UPS 0,00 zł
______________________________________
Razem (ostateczna kwota do zapłaty): 0,00 zł


Tak więc bierz pan, nie bój się! ;]


A więc Aniu prosiłbym o zmienienie zamówienia na darmową przesyłkę kurierską jeśli da radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga Aniu, widzę, że ten Unreal Tournament III Wam nie schodzi. I chciałem zapytać czy gdybym złożył niemoralną propozycję tzn. wziąłbym 2 szt. za 15zł to byście na to poszli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować