Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2011 o 18:30, akne napisał:

W porównaniu z tamtym użytkownikiem to faktycznie cieniutko ;)
Coś się popsuło z Twoim zamówieniem na dwie gry listopadowe ;)


Staram się nadrabiać, ale jakoś marnie idzie :) Gry kupuję jednak już tylko tutaj, a jak widać dużo ich ogólnie nie nabywam.
A widzę, że to jakiś poważny błąd. Może go gdzieś zgłoszę? :) Tak naprawdę nie liczyłem na nic, a tu zaskoczenie. Wakacyjny prezent- dziękuję bardzo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy jest jakakolwiek szansa na dodanie do najbogatszej edycji (survivor?) Resistance''a 3 naszyjnika z zębów chimery? Konkurencyjny sklep na ''U'' oferuje ten gadżet do każdego wydania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Koszulka W2 doszła :) jednak mam pytanie co do reklamowanych przeze mnie popiersia i artbooku. Jest szansa, że paczka dojdzie do mnie do przyszłego piątku (tj.29.07) ? Niestety po tym terminie mnie nie będzie i miałbym kłopot z odebraniem paczki.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu,
Cena edycji kolekcjonerskiej za granicą jest już znana i wynosi 99$.
Czy bazując na swoich doświadczeniach możesz powiedzieć, kiedy będzie znana jej cena w Polsce i ile myślisz, że będzie +- wynosiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu moje zamowienie na edycje kolekcjonerska Deus Ex Human Revolution w wersji na PC zostalo anulowane przez pracownika sklepu? Moze ktos napisac o co chodzi bo nie wiem czy cos przegapilem czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 08:22, yupik86 napisał:

Czemu moje zamowienie na edycje kolekcjonerska Deus Ex Human Revolution w wersji na PC
zostalo anulowane przez pracownika sklepu? Moze ktos napisac o co chodzi bo nie wiem
czy cos przegapilem czy co?


Był wysyłany mail ze sklepu gram.pl. W skrócie - nasza "ukochana" Cenega poinformowała, że w Polsce nie będzie dostępna Edycja Kolekcjonerska Deus Ex: Human Revolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
22 maja złożyłem reklamację na adres wiedzmin2@gram.pl na uszkodzone popiersie z Wiedźmina 2. 23 maja dostałem odpowiedź DOKu, że reklamację przekażą firmie CD Projekt, po tym czasie nie dostałem żadnych informacji na temat reklamacji popiersia. Chciałbym wiedzieć, co dzieje się z moją reklamacją. Czytałem, że medalion jest dołączony na reklamacje złożone do 30.06.2011, więc gdyby moje popiersie byłoby wysyłane to też bym chciał dostać medalion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 14:11, Harrolfo napisał:

O Batman: Arkham City.

Nie mam pojęcia, ile może kosztować w Polsce EK, nie chce mi się strzelać, porównywać z Arkham Asylum itp.
Jutro wyślę zapytanie do Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 14:24, Laston napisał:

Kiedy i czy w ogóle będą dostępne wybuchające beczki?

Jutro nowa dostawa, więc 27.07.2011 będą ponownie dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed wysyłaniem pozostałych reklamacji upewnimy się, że jesteście na miejscu pod swoim adresem, mam nadzieję, do piątku te pozostałe reklamacje uda się spakować i wysłać. Tzn. nowe elementy na wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 09:15, Asthariel napisał:

Czy jest jakaś szansa, że Neverwinter 2: Storm of Zehir znów będzie w sprzedaży?

Marne szanse moim zdaniem, CDP chyba wygasła licencja, ale podobno się starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 18:58, akne napisał:

> Czy jest jakaś szansa, że Neverwinter 2: Storm of Zehir znów będzie w sprzedaży?

Marne szanse moim zdaniem, CDP chyba wygasła licencja, ale podobno się starają.

Jakby się CDP udało odzyskać licencje na NWN2 to byłoby świetnie, dokupiłbym drugi egz. NWN2, bo mój obecny jest lekko niefunkcjonalny, po dłuższym użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 20:32, Konrad512 napisał:

Na Steamie jest dostępna wersja Platinum z dodatkami (chyba jednego DLC nie ma). :)

Przepraszam za offtop.

Wiem, że jest dostępne. Ale mam jedną zasadę. Grę którą mogę dostać w pudełku kupuje w pudełku. Gry elektroniczne nie mają duszy. Nawet BioWare Points kupowałem w pudełku, żeby moje DLC "miały dusze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 20:38, TTTr96 napisał:

Wiem, że jest dostępne. Ale mam jedną zasadę. Grę którą mogę dostać w pudełku kupuje
w pudełku. Gry elektroniczne nie mają duszy. Nawet BioWare Points kupowałem w pudełku,
żeby moje DLC "miały dusze".


ta, ja gdy doładowuję telefon to też zawsze kupuję kartę zdrapkę (nigdy przez internet), żeby moja komórka miała duszę -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować