Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Męczę CDP o NWN 2 w różnych konfiguracjach regularnie, ale cisza, albo ogólnikowe informacje, że się starają.
Za moich czasów w CDP też się np. staraliśmy o Tormenta i się w końcu udało, więc bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu :)
Masz może jakieś informacje dotyczące Pre-Orderu WWE ''12 (na X-360)?
W zeszłym roki mieliście Pre-Order WWE SvR 2011 (również na X-360), dlatego mam nadzieję, że i tym razem będzie również ;)
A tak przy okazji - będziecie mieli jeszcze grę WWE Smackdown vs. RAW 2009 (na X-360)?
Pamiętam, że mieliście kiedyś...
Nie musisz się śpieszyć z odpowiedziom, do premiery gry jeszcze parę miesięcy, ale widzę, że macie również Pre-Ordery gier nawet z 2012 roku, grudnia czy listopada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 23:47, Konrad512 napisał:

Przecież skoro masz już jeden egzemplarz, to ci chyba niepotrzebne 2 pudełka, nie? :P

NWN2 w takiej edycji, NWN2 w innej edycji. Jak dla mnie to by bardzo ładnie wyglądało. Poza tym mój internet(1,5mb/s) nie pozwoli cieszyć się grą wtedy kiedy chcę, a troche ona zajmuje. A jak mi się płyty popsują do końca to ani pograć, ani zainstalować, a jakoś nie chce mi się robić kopii zapasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu,

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia i miłości, tysięcy, wróć, milionów zadowolonych i powracających klientów, oraz podwyżki za to jak super wykonujesz swoją pracę :)
No i oczywiście rzetelnych dostawców i dystrybutorów, działającego bezbłędnie magazynu i systemu, żadnych obsuw w dostawach, i długiego urlopu nad ciepłym morzem :)
I czego tam sobie zamarzysz z okazji imienin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy Twoje zgłoszenie reklamacji głowy i wytłoczki. Głowę otrzymasz oczywiście z medalionem w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos tych reklamacji, ja również pisałem w sprawie uszkodzonego wieczka, dostałem mail że sprawa jest przekazana do CDP, i od tamtej pory nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Akne.

Mam taki... problem. Otóż kilka dni temu otrzymałem koszulkę z motywem z Wiedźmina, medalion i głowę Geralta (za co serdecznie dziękuję). Jednak gdy wysyłałem zgłoszenie, to chodziło mi głównie o dość mocno uszkodzoną wytłoczkę. A z tego co pamiętam to Ty pisałaś kiedyś, że głowa + inny element EK będzie wysyłany później, stąd moja konsternacja.
Czy CDP uwzględnił w ogóle moje zgłoszenie na reklamację tej wytłoczki? W sumie to nic takiego, ale dla mnie, kolekcjonera i "wielbiciela" bogatych wydań gier jest to dość spory mankament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Życzę Tobie i wszystkim gramowiczom aby Twój profesjonalizm w dalszym ciągu oślepiał nas swoim potężnym blaskiem ;-) ( ale pojechalłem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 23:40, Lex napisał:

Aniu, czy jest jakakolwiek szansa na dodanie do najbogatszej edycji (survivor?) Resistance''a
3 naszyjnika z zębów chimery? Konkurencyjny sklep na ''U'' oferuje ten gadżet do każdego
wydania. ;)


Do wersji Survivor nie można dodawac tego naszyjnika. "U" już hest najpewniej na dywaniku u SONY...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo. Zamowilem pre-order packa do SW:TOR w piatek 22 i do tej pory jeszcze go nie otrzymalem. W zamowieniach jest napisane, ze paczka zostala wyslana wczoraj, ale poki co nie dostalem zadnego info z potwierdzeniem i gotowoscia od odbioru (jako metode wybralem punk odbioru w moim miescie). Jesli slowa EA okaza sie prawda, to wolalbym dostac kod jak najszybciej, jako ze kolejnosc ich wklepywania bedzie decydowac o kolejnosci dopuszczenia graczy podczas head startu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 08:36, Wojman napisał:

Był wysyłany mail ze sklepu gram.pl. W skrócie - nasza "ukochana" Cenega poinformowała,
że w Polsce nie będzie dostępna Edycja Kolekcjonerska Deus Ex: Human Revolution.


W sensie PCtowa wersja? Czy od razu wszystkie nie będą dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 09:07, pawelck91 napisał:

Czy wiadomo już kiedy będą wysyłane reklamowane elementy z W2 ?


Podłączam się do pytania, mamy już końcówkę tygodnia i żadnych wieści w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 13:21, KERMIy napisał:

> Czy wiadomo już kiedy będą wysyłane reklamowane elementy z W2 ?

Podłączam się do pytania, mamy już końcówkę tygodnia i żadnych wieści w tej kwestii.

Reklamacje na pozostałe elementy są wysyłane sukcesywnie, ręczne pakowanie jest dość pracochłonne (szczególnie wytłoczek), więc prosimy o trochę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, napisałem do DOKu w sprawie mojej reklamacji. Odpisali mi, że rozpatrzyli ją pozytywnie. Tylko, że do dzisiaj nie dostałem żadnego info o wysyłce. Z tego co ostatnio pytałem to miały być wysyłane maile potwierdzające ale ja wciąż nic takiego nie dostałem ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować