Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Czy wiadomo już kiedy będzie wysyłka "druga partia" reklamowanych elementów EK wiedźmina 2. W moim przypadku były to popiersie i artbook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 21:54, 1096 napisał:

Czy wiadomo już kiedy będzie wysyłka "druga partia" reklamowanych elementów EK wiedźmina
2. W moim przypadku były to popiersie i artbook.

Chyba pod koniec września, tak mi obsługa klienta napisała, u mnie dotyczy pudełko artbook i popiersie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 11:17, Henrar napisał:

Pytanko: Augmented Edition Deus Exa na PC będzie jeszcze kiedykolwiek dostępne? Bo już
nawet na Amazonie go nie ma :(

Jeśli coś wróci z punktów odbioru next week, to tak. Ale nowej normalnej dostawy nie będzie już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 14:09, akne napisał:

Jeśli coś wróci z punktów odbioru next week, to tak


To ja się piszę na jedno, ale patrząc na poziom gry, to wątpię, czy ktoś swojego nie odbierze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
mam takie pytanko: zamówiłem w piątek Warharmer 40.000 Space Marine,wersja specjalna,grę już odebrałem,zainstalowałem ale nie mam tych bonusów które są teraz dodawane do gry przez sklep gram.pl / Golden Relic Bolter i Golden Relic Chainsword /
http://www.gram.pl/sklep/pc/warhammer-40-000-space-marine-2
czy powinienem je mieć,czy nie?
numer zamówienia: AB01721114
będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybrałeś płatność za pobraniem, to bonusowe kody będziesz mógł pobrać po wpłynięciu pieniążków od firmy kurierskiej:
http://www.gram.pl/sklep/pc/warhammer-40-000-space-marine-2
"Kody będą dostępne do pobrania w szczegółach zamówienia po otrzymaniu płatności za nie."

Widzę, że Twoje zamówienie ma status "zrealizowane, płatność otrzymana", więc wejdź w szczegóły tego zamówienia, a pod produktem znajdziesz link do pobrania kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko- zauważyłem, że przy zamówieniu FIFY 12 jest bonus. Nie wiem co to jest, ale darmowe to darmowe :)
Zastanawiam się czy nie zamienić w swoim zamówieniu MW3 na właśnie FIFĘ (decyzję podejmę po opublikowaniu dema) i tu moje pytanie- bonus jest dla wszystkich, do ostatniego dnia przed premierą? Nie macie ograniczeń?
Jak napiszę do DOK''u o samo podmienienie (ewentualne) to też z tym bonusem?
I drugie pytanie- dlaczego to takie drogie? ;p To jest raczej pytanie retoryczne... Z 119zł robi się 129, potem wyżej i wyżej...
No nic kupować trzeba :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2011 o 19:18, akne napisał:


Widzę, że Twoje zamówienie ma status "zrealizowane, płatność otrzymana", więc wejdź w
szczegóły tego zamówienia, a pod produktem znajdziesz link do pobrania kodu.


Dziękuję,już sobie poradziłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta cena to już forever ? Bo te 36 złotych robi różnice (konkurencja ma punkt odbioru osobistego w Przemyślu), a co tu dużo gadać chciałbym kupować na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie ma status: oczekiwanie na płatność (kliknij tutaj aby zapłacić), jednak gdy chcę za nie zapłacić pojawia się informacja "Nie możesz zapłacić za to zamówienie, ponieważ produkt Gears of War 3 PL - Limited Edition + BONUS jest niedostępny" Tak powinno być? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, dwa pytania:
1. Czy Gran Turismo 5 z waszego sklepu to wydanie premierowe? Po ''obniżce'' (z 240 do 90 zł) i okładce wygląda jak premiera, ale wolę się upewnić.
2. Czy klient może sam wybrać firmę kurierską, która przywiezie mu jego zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Aniu, miałaś rację, którą ja podważyłem. Nie spodziewałem się, że Ubi będzie takie chytre i wyda Animusa tylko w UbiShopie(aktualnie popularnie nazywany UbiShitem). No cóż muszę się chyba obejść ze smakiem i wybrać coś innego. Więc pytanie, czy będziecie mieć figurkę Ezia z Revelations, taką jaką ma konkurencja na U? Zastanawiam się nad nazwyklejszą Edycją Specjalną, jednak figurka z ACB bardzo mi się podobała, a figurka z ACR wygląda jeszcze lepiej. Więc chciałbym wziąć ACR SE + figurkę, ale jak na razie, żaden sklep mi na to nie pozwala... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie- nie planujecie jakiś obniżek cen padów? Zbliża się premiera FIFY i możliwe, że kupię. Możliwe też, że będę chciał mieć lepszy kontroler do gry :)
Interesuje mnie oczywiście pad z kabelkiem lub bez (gdyby różnica w cenie nie była wielka).
http://www.gram.pl/sklep/x360/gamepad-microsoft-xbox-360-usb-dla-windows-czarny
http://www.gram.pl/sklep/sprzet/kontroler-microsoft-xbox-360-bezprzewodowy-czarny
Czy w ogóle te ceny są takie, bo za tyle kupujecie od producenta, czy może będą jakieś zmiany. Będę pewnie w domu marudził, żeby mi ktoś zrobił prezent (bo sam wydam na gry :D) i jakbym zamawiał to w tradycyjnym sklepie lub u Was razem z grami. Oczywiście sprawa jest otwarta, dlatego tylko pytam. U mnie wszystko zmienia się z dnia na dzień. Raz zamawiam MW3, raz FIFĘ. Raz chcę pada, raz nie :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 21:05, donard napisał:

> ciach
Możesz zapłacić przy odbiorze.

Właśnie nie mogę - wybrałem opcję z zapłatą z góry, tylko nie chcę na razie wpłacać, a poczekać, aż towar będzie dostępny. I tego tyczy się moje pytanie - jeżeli już złożyłem zamówienie na towar, gdzie w "dostępności" widnieje "1-7 dni", to czy mogę zapłacić dopiero, gdy będzie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 22:37, Materdea napisał:

ciach

Na gram.pl jeżeli jest napisane, że towar będzie dostępny w 1-7 dni to znaczy, że jak ktoś złoży zamówienie to dopiero wtedy sprowadzają wybrany produkt. Po prostu nie opłaca im sie trzymać u siebie w magazynie i ściągają na bieżąco. Jeżeli mimo to odczuwasz strach, że nie dostaniesz to anuluj zamówienie i złóż takie samo tylko z płatnością przy odbiorze. PS. Bullet storm lipny jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować