Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2011 o 23:31, donard napisał:

ciach

Rozumiem. A czy w razie czego, jeśli gra nie zostanie sprawdzona, dostanę zwrot gotówki? Wybrałem odbiór w punkcie, gdyż mam na prawdę niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 09:08, Materdea napisał:

> ciach
Rozumiem. A czy w razie czego, jeśli gra nie zostanie sprawdzona, dostanę zwrot gotówki?
Wybrałem odbiór w punkcie, gdyż mam na prawdę niedaleko.

Oczywiście, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie wysyłki Dead Island (survival kit). Dostałam maila odnośnie opóźnienia, w którym obiecano, że w piątek gra będzie rozsyłana. I faktycznie od piątku mam info: "pakowane, oczekuje na wysyłkę w dniu 9.9.2011". Wczoraj zmieniło mi się na "oczekuje na wysyłkę w dniu 10.9.2011", dzisiaj na "oczekuje na wysyłkę w dniu 11.9.2011". Domyślam się, że jutro znów zmieni mi się tylko data, a obiecywaliście, że gra będzie już do odbioru :(

Co się w takim razie dzieje i kiedy mam oczekiwać, że gra trafi w moje łapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 10:41, Krolis1 napisał:

A ja mam pytanie odnośnie wysyłki Dead Island (survival kit). Dostałam maila odnośnie
opóźnienia, w którym obiecano, że w piątek gra będzie rozsyłana.


W środę po poludniu Techland poinformował nas, że EK na wszystkie platformy dostarczą nam dopiero w piątek.
W piątek rano otrzymaliśmy informację od nich, że nie zdążyli nam wszystkiego spakować i w piątek przyjedzie do nas całość EK na konsole i połowa ilości na peceta. Tę połowę wysłaliśmy w piątek.
Drugą połowę zamówienia EK na pc dostaniemy jutro, czyli pozostałe osoby dostaną ją we wtorek.
W imieniu Techlandu przepraszamy za to opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 01:45, Javier66 napisał:

Anke kiedy bedzie dostępny Kabel RGB + AV do PlayStation 2 \ PlayStation 3 firmy BigBen?

Widzę, że ostatnia dostawa była rok temu, więc marne szanse i ukryłam ten produkt teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 22:17, Radekl2 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie- nie planujecie jakiś obniżek cen padów?

Ceny padów tkwią na tym samym poziomie od hoho i producenci nie są skorzy do obniżek.
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 23:33, Materdea napisał:

Moje pytanie jest następujące - czy pieniądze da się wpłacić dopiero, gdy towar będzie
dostępny? Chodzi mi konkretnie o Bulletstorma -> http://www.gram.pl/sklep/pc/bulletstorm--edycja-limitowana-3,
gdyż nie chcę kasy ładować "w ciemno". Zamówienie złożyłem.

Bulletstorm LE dojedzie do nas najpóźniej we wtorek 13.09.2011, a Ty masz 10 dni od złożenia zamówienia na zrobienie przelewu, jeśli wybrałeś przelew "ręczny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może istnieje jakaś możliwość pobudzenia ich wrażliwości na braki w naszych portfelach? :) Nie no... Jak się sprzedaje to po co obniżać cenę? :) Mocno zastanawiam się nad tym bezprzewodowym, ale to ciut zbyt drogo jak dla mnie. Zobaczymy może jutro jak się cena ma w jedynym sklepie w mojej okolicy :)
Dziękuje za odpowiedź w niedzielę. Zero odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2011 o 09:08, Materdea napisał:

Rozumiem. A czy w razie czego, jeśli gra nie zostanie sprawdzona, dostanę zwrot gotówki?
Wybrałem odbiór w punkcie, gdyż mam na prawdę niedaleko.


Oczywiście, jeśli złożysz zamówienie na produkt dostępny w ciągu "1-x dni", a nam się nie uda go sprowadzić, to informujemy Cię o tym i zwracamy pieniądze.
Ale Twój Bulletstorm LE przyjedzie we wtorek 13.09.2011, mam potwierdzenie z EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 20:24, TTTr96 napisał:

No i Aniu, miałaś rację, którą ja podważyłem. Nie spodziewałem się, że Ubi będzie takie
chytre i wyda Animusa tylko w UbiShopie(aktualnie popularnie nazywany UbiShitem). No
cóż muszę się chyba obejść ze smakiem i wybrać coś innego. Więc pytanie, czy będziecie
mieć figurkę Ezia z Revelations, taką jaką ma konkurencja na U?


Wysłałam zapytanie do Ubisoft w sprawie tej figurki, dam Ci znać, jak mi odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 12:19, Lex napisał:

1. Czy Gran Turismo 5 z waszego sklepu to wydanie premierowe? Po ''obniżce'' (z 240 do
90 zł) i okładce wygląda jak premiera, ale wolę się upewnić.

Ja też wolę się upewnić, bo Sony nam czasami przesyła różne wersje.
Dam znać w poniedziałek.

Dnia 10.09.2011 o 12:19, Lex napisał:

2. Czy klient może sam wybrać firmę kurierską, która przywiezie mu jego zamówienie?

Niestety nie. Częściowo obsługuje nasze zamówienia UPS, częściowo Schenker, w zależności od regionu.
Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do konkretnej firmy kurierskiej, czyli do konkretnego przypadku dostawy Twojego zamówienia, to pisz do DOK. Wszystkie zastrzeżenia przekazujemy im bezpośrednio i odnoszą skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 08:34, Solmath napisał:

Moje zamówienie ma status: oczekiwanie na płatność (kliknij tutaj aby zapłacić), jednak
gdy chcę za nie zapłacić pojawia się informacja "Nie możesz zapłacić za to zamówienie,
ponieważ produkt Gears of War 3 PL - Limited Edition + BONUS jest niedostępny" Tak powinno
być? ;)

To taki mały bug, ponieważ ten produkt jest zablokowany do zamawiania (bo ilość się wyczerpała), a dopiero jutro albo we wtorek dostaniesz maila z prośbą o potwierdzenie/opłacenie zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 21:32, dreamer94 napisał:

Czyli ta cena to już forever ? Bo te 36 złotych robi różnice (konkurencja ma punkt odbioru
osobistego w Przemyślu), a co tu dużo gadać chciałbym kupować na gramie.

Cena bez zmian, więc tym razem wybierz konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skomplikowane przypadki - na maila do mnie :)
Bonus do FIFA 12 jest do odwołania, na pewno dla wszystkich pre-orderowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 19:02, Radekl2 napisał:

Może istnieje jakaś możliwość pobudzenia ich wrażliwości na braki w naszych portfelach?
:) Nie no... Jak się sprzedaje to po co obniżać cenę? :) Mocno zastanawiam się nad tym
bezprzewodowym, ale to ciut zbyt drogo jak dla mnie. Zobaczymy może jutro jak się cena
ma w jedynym sklepie w mojej okolicy :)
Dziękuje za odpowiedź w niedzielę. Zero odpoczynku :)


"Jak się sprzedaje, to po co obniżać cenę" - tu masz clou.
Poszperaj po sieci, czasami sklepy pozbywają się starych zapasów, żeby uwolnić cash.
Lubię forum gramowe, jutro mam dużo pracy w pracy, więc postanowiłam pozałatwiać posty dziś.
To co, że mam dziś urodziny i jest niedziela - dzień jak codzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do innych sklepów internetowych zaufania nie mam :) Sprawdzę w tradycyjnych punktach sprzedaży i może coś taniej będzie :) Zobaczymy, ale kupić pewnie i tak kupię, bo się uparłem... :)
A co do zmian w zamówieniu- czekam na demo i wtedy będę wiedział na 100%. Zgłoszę się na e-maila.
A oczywiście- wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 20:10, akne napisał:

To co, że mam dziś urodziny i jest niedziela - dzień jak codzień ;)


100 Lat Aniu. Trzeba było wcześniej powiedzieć, to by coś by się udało fajnego wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować