Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2011 o 16:48, Sipso2008 napisał:

Cóż, sugerowałem się tym co widniało w mojej karcie zamówienia, czyli gra plus "Plakat
+ nieśmiertelnik do Gears of War 3"

No, ale trudno...


A to przepraszamy, kolega tak ten gratis nazwał skrótowo w systemie - powinno być "Plakat + nieśmiertelnik lub smycz do Gears of War 3", zgodnie z info na karcie produktu.
Ale moim zdaniem smycz fajniejsza od nieśmiertelnika - widziałam oba gratisy na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszę się z EK Twierdzy 3 na gramie, tylko mam pytanie odnoście koszulki. Jak zwykle L, czy będzie można wybrać sobie rozmiar, bo głupio tak każdą koszulkę jaką mam z EK oddawać młodszemu bratu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy wiadomo coś w sprawie zawartości pudełka TES V: Skyrim? Czy zamawiając preorder, dostanę tak jak to pisało na stronach Bethesdy mapę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 16:14, Solmath napisał:

Aniu, w sklepie na "U" pojawiła się już EK Uncharted 3 :) Wolałbym jednak kupić ją u
Was. Będę miał taką możliwość?

http://www.gram.pl/sklep/ps3/uncharted-3-oszustwo-drakea-pl-ang-edycja-kolekcjonerska :-)

Dzięki Ci SONY :). I dzięki ci gramie za cenę niższą, niż u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Będzie może jeszcze dostępna EK Forzy4? Widzę, że w moich ulubionych sklepach też jest już niedostępna i nie wiem czy dać sobie spokój i zamówić zwykłą edycję, a może ktoś nie kupi tutaj i zwolni się sztuka mhmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Aniu. Pytanko odnośnie SW The Old Republic. Znamy już datę premiery, czyli 22 grudnia. Z informacji przy produkcie możemy się dowiedzieć, że zamówić swoją kopie będzie można miesiąc przed premierą, czy będziecie może wysyłać paczki nieco wcześniej? Chodzi mi o to, ze premiera jest bardzo blisko świąt i paczki wysłane 22 mogą nie dojść do wszystkich. Grę będzie można odpalić dopiero gdy serwery zostaną uruchomione, wiec wcześniejsza wysyłka raczej zbytnio nie zaszkodzi... Osoby, które zakupily EK z pewnością z wcześniejszej wysyłki by się ucieszyly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu,
Mam takie pytanie co do Batmana: Arkham City na PS3.
W sklepie jest przewidywana data wysyłki 18.10.2011 ale premiera w Europie jest 21.10.2011.
Naprawdę jest możliwe, że bym otrzymał nowe przygody Gacka już w środę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam jedno, szybkie pytanko - Będzie po premierze dostępna jeszcze gra Assassin''s Creed Revelations w wersji Specjalnej na PC? Bardziej by mi (finansowo) pasowało kupić np. w grudniu, styczniu, ale wtedy jej już może nie być, dlatego się pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 17:56, bugs14 napisał:

Aniu, mam jedno, szybkie pytanko - Będzie po premierze dostępna jeszcze gra Assassin''s
Creed Revelations w wersji Specjalnej na PC? Bardziej by mi (finansowo) pasowało kupić
np. w grudniu, styczniu, ale wtedy jej już może nie być, dlatego się pytam ;)

Będzie dostępna tylko wtedy, jeśli całość nakładu tej edycji nie sprzeda się do tego momentu, w co wątpię.
Doprodukcji nie będzie, tylko jedna dostawa określonej ilości, którą już znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 17:54, Harrolfo napisał:

Mam takie pytanie co do Batmana: Arkham City na PS3.
W sklepie jest przewidywana data wysyłki 18.10.2011 ale premiera w Europie jest 21.10.2011.
Naprawdę jest możliwe, że bym otrzymał nowe przygody Gacka już w środę? :)

Kolega optymistyczną datę wysyłki umieścił :) Poprawi to na czwartek, ale niewykluczone, że będziemy wysyłać to we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 12:49, karolekx23x napisał:

Mam pytanko czy będą niedługo jakieś porządne przeceny gier na PC ?

Porządne przeceny są zwykle w wakacje tylko, ale tej jesieni do niższej półki cenowej powinny trafić premiery z pierwszego kwartału.
Ale na urodziny gram.pl w październiku szykujemy specjalne promocje - wkrótce więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 11:07, Skwark napisał:

Hej Aniu. Pytanko odnośnie SW The Old Republic. Znamy już datę premiery, czyli 22 grudnia.
Z informacji przy produkcie możemy się dowiedzieć, że zamówić swoją kopie będzie można
miesiąc przed premierą, czy będziecie może wysyłać paczki nieco wcześniej? Chodzi mi
o to, ze premiera jest bardzo blisko świąt i paczki wysłane 22 mogą nie dojść do wszystkich.
Grę będzie można odpalić dopiero gdy serwery zostaną uruchomione, wiec wcześniejsza wysyłka
raczej zbytnio nie zaszkodzi... Osoby, które zakupily EK z pewnością z wcześniejszej
wysyłki by się ucieszyly :)

Towar z EA mamy dostać 19.12 (nie wcześniej raczej) lub 20.12 i w tym dniu będzie wysyłka do Was, czyli dostawa do Was 20.12 lub 21.12.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 21:28, artur_nogaj napisał:

Czy będzie u was dostępna kolekcjonerka nowego Anno? :)


Mam nadzieję, że będzie, wyjaśni się do końca tego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować