Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2011 o 19:44, theptrk napisał:

Kiedy bedzie mozna zlozyc Pre-Order na edycje kolekcjonerska gry The Elder Scrolls V:
Skyrim??u konkurencji juz mozna skladac a na gram.pl narazie nie ma ani sladu. (lubie
u was kupowac moj stuff, wiec nie moge sie juz doczekac!)

Może będziemy mieć wersję na PC, czekam na potwierdzenie z Cenegi. Konsolowe raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 19:15, igor8472 napisał:

Właśnie zobaczyłem że Ultima wycofuje się ze sprzedaży kolekcjonerki Forzy 4. Mam nadzieję
że w gram-ie problemu nie będzie i to nie ogólnopolska ''akcja'' wszystkich sklepów bo
MS coś ''odwala''...?


My już dawno zablokowaliśmy sprzedaż tej edycji z powodu wyczerpania nakładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2011 o 08:39, akne napisał:

Zrób sobie na Diablo 3, to na BF3 zdezaktywowałam, więc go nie będziesz już widzieć w
"Moje zamówienia".

Dzięki za pomoc. Właśnie złorzyłem zamówienie na Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uświadomienie bo panika w tej sprawie nawet na oficjalnym forum się zrobiła jak kilka zachodnich gigantów jak Amazon zaczęłą kupę zamówień wycofywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 08:42, akne napisał:

To zależy "tylko" od dnia dostawy. Teoretycznie jest szansa, że dostawa dotrze 24.10.,
więc wysyłka do Was na 25.10.2011.


Ta wysyłka dotyczy też odbioru osobistego w jednym z punktów?

Dnia 10.10.2011 o 08:42, akne napisał:

Ale wersja na PC i tak będzie miała blokadę uruchomienia przed 27.10. :)


Jesteś pewna, że to będzie 27.10? Bo w takim wypadku to i tak byłoby dobrze - oficjalna premiera w Europie jest w piątek, 28.10. Zawsze lepszy rydz, niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2011 o 17:30, assassin2601 napisał:

Ta wysyłka dotyczy też odbioru osobistego w jednym z punktów?

Tak, towar pod adresy klientów i do punktów odbioru wysyłamy w tym samym dniu, a dostawa do klientów i punktów jest w następnym dniu po wysyłce.

Dnia 10.10.2011 o 17:30, assassin2601 napisał:

> Ale wersja na PC i tak będzie miała blokadę uruchomienia przed 27.10. :)

Jesteś pewna, że to będzie 27.10? Bo w takim wypadku to i tak byłoby dobrze - oficjalna
premiera w Europie jest w piątek, 28.10. Zawsze lepszy rydz, niż nic.


Jakiś miesiąc temu EA przełożyło premierę z 28.10 na 27.10, w Europie chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
czy jest już jakaś określona data premiery,a tym samym data wysyłki gry " Batman Arkham City " na PC?
bo w waszym sklepie przy dacie wysyłki widniał chyba 8 lub 9 listopada a nadal nie ma potwierdzonej daty premiery,gdzieś czytałem ze to może być nawet 25 listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, pytanie odnośnie promocji z gratisowym batmanem do karty graficznej - kiedy kod na stronkę nvidii (dający z kolei kod na steam) się pojawia? Bo dzisiaj odebrałem mojego gf560 w punkcie sferisa, ale w pudle żadnego kodu nie było, kasjer też nic nie dał. jest tak jak z kodami na dlc (muszę czekać aż zamówienie w sklepie zmieni status na zrealizowane i wtedy pojawi się opcja pobrania kodu), czy kasjer powinien dać jakąś ulotkę, a tego nie zrobił? A jeśli niestety w grę wchodzi ostatni wariant, a ja już siłą rzeczy odbiór towaru potwierdziłem, to da się to jakos odkręcić bym kod jednak dostał?
(tak jeszcze tylko dla porządku dodam, że gdy zamawiałem kartę, to w opisie było napisane, że gra jest w zestawie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super maga wielki +++ PLUS +++ dla osoby która wymyśliła, zaprojektowała i wcieliła z życie pomysł ze zmianą wyglądu strony Moje zamówienia. A tak w ogóle jest jakiś temat na forum gdzie można rzucić jakiś pomysł na usprawnienia lub zmiany dla sklepu ?
Ja mam jedno na tą chwilkę... wiem Aniu że już nie raz o to nudziłem ale będę próbował co jakiś czas.
Jak się mają sprawy z ten że sklep zacznie wysyłać paczki na granice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak post do post-cie pisze aby chyba znalazłem jakiś błąd.
Stary nie jestem ale jeśli to co pisze w szczegółach pre-order''u to prawda, nie dożyje do premiery gry ani do tego by potwierdzić zamówienie (22grudnia 2098r)

20111011195111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 19:51, GringoG3 napisał:

Przepraszam że tak post do post-cie pisze aby chyba znalazłem jakiś błąd.

Poprawimy :)
Data wysyłki jest ustawiona słownie na "I kwartał 2012", więc tłumaczenie na konkretną datę się wykrzaczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 19:42, GringoG3 napisał:

Super maga wielki +++ PLUS +++ dla osoby która wymyśliła, zaprojektowała i wcieliła z
życie pomysł ze zmianą wyglądu strony Moje zamówienia. A tak w ogóle jest jakiś temat
na forum gdzie można rzucić jakiś pomysł na usprawnienia lub zmiany dla sklepu ?

Usprawnienia dotyczące sklepu zgłaszaj w tym wątku lub emailem do mnie.
Uwagi co do "Moich zamówień" tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71551&u=18

Dnia 11.10.2011 o 19:42, GringoG3 napisał:

Ja mam jedno na tą chwilkę... wiem Aniu że już nie raz o to nudziłem ale będę próbował
co jakiś czas.
Jak się mają sprawy z ten że sklep zacznie wysyłać paczki na granice ?

Na razie bez zmian, projekt odłożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 14:46, lis_23 napisał:

Witam
czy jest już jakaś określona data premiery,a tym samym data wysyłki gry " Batman Arkham
City " na PC?
bo w waszym sklepie przy dacie wysyłki widniał chyba 8 lub 9 listopada a nadal nie ma
potwierdzonej daty premiery,gdzieś czytałem ze to może być nawet 25 listopad.


Cenega twierdzi, że data wydania to "11.11.2011" i nie skomentowali mojego maila o 25.11.2011, wysłanego last week.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w oknie Moje Zamówienia wyświetlane są tylko gry aktualnie dostępne? Wszedłem tam dziś, bo przeczytałem że się zmieniło, i widzę że mi "wcięło" jedną grę, akurat taką co nie ma już w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 23:44, Pawel_F napisał:

Witam, pytanie dotyczy Edycji kolekcjonerskiej Uncharted 3 , ktoś się orientuje co do
wymiarów figurki i kufra w tej edycji. Dzięki. Pozdrawiam.


Nie dostaliśmy wymiarów od SONY, ale sądząc po tym, ze pudło zmieści 19 boxów blu-ray, tzn., że będzie spore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 21:26, Platos napisał:

Mam problem, gdy chcę zaznaczyć na mapce punkt odbioru przesyłki to wyskakuje error.
Co zrobić?


Już po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować