Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2011 o 19:34, 1096 napisał:

Ok, ale popiersia będą dostarczone... + ta "inna rekompensata"?

Nie wiem, co będzie tą rekompensatą za artbooki, czekam na propozycję z CDP. Zaproponowaliśmy im coś, czekam na ich akcept.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 18:21, Gaara666 napisał:

Kto odpowiada za spolszczenie nowej Forzy?

Microsoft to sobie sam spolonizował, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Czy istnieje możliwość zmiany sposobu płatności? Oczywiście można anulować zamówienie i zamówić ponownie, ale czy to jest jedyny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 17:04, Sejf napisał:

A ja mam takie pytanie. Czy istnieje możliwość zmiany sposobu płatności? Oczywiście można
anulować zamówienie i zamówić ponownie, ale czy to jest jedyny sposób?

Samodzielnie możesz tylko zmienić sobie formę płatności dla płatności z góry (zamiast ręcznego przelewu mtransfer itp.), i to tylko dla zamówień niepotwierdzonych.
Inne zmiany wymagają ingerencji DOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 02:38, mofftarkin napisał:

Od siebie mogę jeszcze powiedzieć, że to dopiero pierwsza ze zmian jakie są w produkcji
- niedługo programiści skończą kolejny projekt na sklepie. Wypatrujcie :)


Mamy wypatrywać, ja wolą strzelać. Sądzę że będzie jakaś (dość sporo) zmiana w wyglądzie i funkcjonowaniu "koszyka" z zamówieniami. Trafiony zatopiony ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 14:23, akne napisał:

> Kto odpowiada za spolszczenie nowej Forzy?
Microsoft to sobie sam spolonizował, a co?

eh... dali dupy i tyle... polonizacja nowej Forzy jest tragiczna. Dlaczego nie mogli zostawić tej gry w oryginalnym języku i dodać jedynie polskich napisów?

Drugie pytanie brzmi : Dlaczego w limitowanej wersji Ace Combat:AH brak jest steelbook''a? Ja zamówiłem edycje limitowaną. Owszem na opakowaniu jest napisane " Limited Editon", jest F4 do pobrania, jest notatnik ale nie ma steelbook''a tylko normalne plastikowe opakowanie wraz z soundtrackiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 18:55, GringoG3 napisał:

Mamy wypatrywać, ja wolą strzelać. Sądzę że będzie jakaś (dość sporo) zmiana w wyglądzie
i funkcjonowaniu "koszyka" z zamówieniami. Trafiony zatopiony ???


Pudło :) Jest coś zdecydowanie bardziej wymagającego odświeżenia na sklepie... Robota jest na ukończeniu, gdyby nie inne projekty (np. CzasGry ) to już by było to w waszych rękach. Ze strony działu kreacji pozostało nam jedynie pilnować, żeby całość działała tak jak została zaprojektowana - w praktyce oznacza to siedzenie razem z programistą i dopieszczanie elementu po elemencie. Miejmy nadzieję, że nowy ekran przypadnie wam do gustu... Przewiduję, że na koniec urodzinowego miesiąca uda się to odpalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krotkie pytanko - w jaki sposob moge otrzymac promocyjny klucz do Arkham City?
Zamowilem (i odebralem - dzis) karte GTX''a 580 z Waszego sklepu (odbior osobisty w Warszawie), ale zadnego kodu nigdzie nie ma. Kupilem u Was tylko ze wzgledu na ta promocje, wiec mam nadzieje ze kod dostane...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 00:01, f0ku5 napisał:

Krotkie pytanko - w jaki sposob moge otrzymac promocyjny klucz do Arkham City?
Zamowilem (i odebralem - dzis) karte GTX''a 580 z Waszego sklepu (odbior osobisty w Warszawie),
ale zadnego kodu nigdzie nie ma. Kupilem u Was tylko ze wzgledu na ta promocje, wiec
mam nadzieje ze kod dostane...?

http://www.gram.pl/sklep_mojezam.asp Kod pojawi się jak punkt odbioru prześle pieniądze do gram.pl Zazwyczaj trzeba czekać góra do tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprzez taki link nie moge wejsc, gdyz konto zrobilem juz po zlozeniu zamowienia - tylko po to, aby napisac powysze pytanie. Jedyny link jaki prowadzi do mojego zamowienia to ten, ktory dostalem na maila.
Tam ten kod sie pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi wytłumaczyć dlaczego moje zamówienie pre order DPO0241197/MM-H6/ które miało być realizowane od 12.10. przesuwa się co dziennie o jeden dzień i do tej pory jeszcze go nie wysłano, czym doprowadza się mnie do szewskiej pasji.Z poważaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli mam w jednym zamówieniu BF3 i Twierdze 3, która wychodzi 27.10 to paczka przyjdzie do mnie w piątek? bardzo by mi na tym zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 00:13, f0ku5 napisał:

Jedyny link jaki prowadzi do mojego zamowienia to
ten, ktory dostalem na maila.
Tam ten kod sie pojawi?


Tak, tam powinien pojawić się kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zmieniono sposób dostawy mojego zamówienia (nr DU01291192, pre-order BF3) zmieniono na kuriera, skoro zamawiałem z dostawą do salonu MyGames w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej historii zamówień moje 4 zamówienia (antena, ipod i FIFA 12) mają status "W Realizacji" mimo, że paczki z tymi przedmiotami dawno do mnie dotarły. Można by to zmienić na "Zrealizowane", bo brzydko wygląda ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować