Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2011 o 23:12, Walus002 napisał:

Witam! Zamówiłem grę Battlefield 3 - Edycja Limitowana + DLC ale okazała się że już została
wyczerpana edycja limitowana. I tu mam pytanie jaką grę mi przyślecie? Czy będę czekać
na limitkę kilka dni dłużej czy dostane zwykłą bo nie wiem czy mam anulować tego pre-ordera
i zamówić edycję zwykłą.


Dostaniesz limitkę - liczy się dostępność w momencie składania zamówienia. Przydział wyczerpał się parę godzin po tym, jak złożyłeś zamówienie (przydział, czyli wiemy ile sztuk dostaniemy, ilość zamówień dobiła do tej ilości).
Ale jest jeszcze sporo zamówień niepotwierdzonych, więc pewnie ci, którzy zamówili zwykłą dostaną limitkę - przed wysyłką dokonamy podmiany produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 21:23, dark_master napisał:

witam, niestety znowu z problemem z moim pechowym zamówieniem DY15531110

Sprawdź teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 15:10, dudi92 napisał:

Witam. Wiadomo coś w sprawie EK nowego Władcy Pierścieni? Będzie u Was? Pytam bo premiera
tuż tuż a nie ma żadnych informacji.

muve też nie ma to na pre-ordera, więc na razie nic nie wiadomo, jak to będzie z dostępnością w Polsce.
Wysłałam teraz zapytanie do Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 14:57, Groszek3210 napisał:

siema zapłaciłem za battlefield 3 w czwartek i nadal mam oczekiwanie na płatność
i napisałem do pomocy technicznej ale dopiero w poniedziałek odpiszą a w poniedziałek
ci co nie zapłacą maja usuwane pre ordery mam się martwic bo już raczej powinno być opłacone

Jeśli przelew zleciłeś na poczcie, to nawet dopiero we wtorek może się pojawić na naszym koncie.
Jeśli zleciłeś "ręcznie" przelew w banku, to powinien być jutro najpóźniej na naszym koncie.
Wszyscy, którzy mają formę płatności "przelew bankowy" (nie szybki, nie przez platnosci.pl) nie mają się co obawiać, ich zamówienia zostaną anulowane dopiero 26.10.2011. albo jeszcze dwa dni damy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 08:32, akne napisał:

> witam, niestety znowu z problemem z moim pechowym zamówieniem DY15531110
Sprawdź teraz.

przycisk ''pobierz kod'' pojawił się w szczegółach zamówienia, ale plik key.txt jest pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, możliwe że pytanie padło ale odpowiedź jest mi bardzo potrzebna: jeśli zamówiłem zamówienie, i wybrałem opcje obioru osobistego, to co muszę okazać, by odebrać to zamówienie w punkcie odbioru osobistego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 19:19, Peter44 napisał:

ciach

Musisz się przedstawić i podać hasło, które dostajesz smsem i na e-maila. Profilaktycznie legitymacje/dowód osobisty ale ode mnie jeszcze tego nigdy nie wymagali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 14:09, akne napisał:

Zabrakło artbooków na wymianę, więc otrzymacie ofertę innej rekompensaty, jeszcze w tym
miesiącu.


Np. jaką rekompensatę możemy dostać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie moje zamówienia i widzę, że Uncharted 3 Explorer Edition będzie wysyłany dopiero 31. października. Dlaczego kolektorka będzie wysyłana później niż zwykłe i specjalne wydanie? SONY znowu zawiniło, czy to po prostu błędna data?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W czwartek (20.10.2011) dokonałem przekazu pocztowego, a w niedzielę o godz 23.26 otrzymałem e-mail z wiadomością, że zamówienie zostało anulowane. Moje pytanie jest następujące. Co mogę z tym zrobić? Można jakość "wznowić" moje zamówienie, czy rozwiązuje się to w inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować