Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Aniu czy masz aż taką władzę nad sklepem i jego systemem płatności, aby mieć możliwość odblokować mi wcześniejszą możliwość uregulowania płatności, chodzi mi o zamówienie PQ02321121 (2x MW3 i 2x Skyrim) na 28.10 bo można płacić od 30.10, było by mi to bardzo na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 20:17, akne napisał:

Trzeba poczekać do środy, wtedy sytuacja z limitkami się wyjaśni.


W takim razie z góry informuje, że ja prawdopodobnie(jeszcze czekam na opinie po jutrzejszej premierze w Ameryce) piszę się na jedną, jeśli się znajdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 15:46, akne napisał:

Jedną z gier CD Projekt. Kolega z DOK wyśle maile z ofertą gier.


A dało by się załatwić brelok Wiedźmina taki jak w EK W1 ?
Tylko się pytam, gry z oferta gier OK ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2011 o 21:53, David741 napisał:

A dało by się załatwić brelok Wiedźmina taki jak w EK W1 ?
Tylko się pytam, gry z oferta gier OK ;D


Nie da rady, te breloki były robione pod EK jedynki, nie mają luzem nadwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 21:18, barsum napisał:

W takim razie z góry informuje, że ja prawdopodobnie(jeszcze czekam na opinie po jutrzejszej
premierze w Ameryce) piszę się na jedną, jeśli się znajdzie. :)

Wyślij mi maila w środę z numerem zamówienia na byle co, niepotwierdzonym (żeby nie poszło do realizacji), to Ci zmienię na limitkę na iksa, jeśli będą wolne sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 21:14, GringoG3 napisał:

Aniu czy masz aż taką władzę nad sklepem i jego systemem płatności, aby mieć możliwość
odblokować mi wcześniejszą możliwość uregulowania płatności, chodzi mi o zamówienie PQ02321121
(2x MW3 i 2x Skyrim) na 28.10 bo można płacić od 30.10, było by mi to bardzo na rękę.

Nie przyjmujemy płatności wcześniej niż 7 dni przed wysyłką pre-ordera.
Skoro masz Skyrima w nim, to jeśli faktycznie będzie mieć premierę 11.11.2011, to będziesz mógł za to zamówienie zapłacić najwcześniej 02.11.2011 (ponieważ data wysyłki jest ustawiona na 09.11.2011).
A dlaczego tak się upierasz przy wcześniejszej płatności? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 23:35, akne napisał:

ciach

A dziwnym trafem na dwóch ostatnich giermaszach były breloczki i to sporo. I to z magicznie dużymi numerami (przewyższającymi numery kolekcjonerek) Aczkolwiek możliwe, że sie rozeszły bo w tym roku już 2x droższe były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 23:50, donard napisał:

> ciach
A dziwnym trafem na dwóch ostatnich giermaszach były breloczki i to sporo. I to z magicznie
dużymi numerami (przewyższającymi numery kolekcjonerek) Aczkolwiek możliwe, że sie rozeszły
bo w tym roku już 2x droższe były.

Powiem krótko (bo padam na pysk, jestem w robocie od 7:00, cholerny BF3), wydobyliśmy z CDP dość dobrą łatwą w realizacji rekompensatę za uszkodzone artbooki nie do wymiany na nowe, bo ich nie mają, więc nie wnikam w (nie)limitowane breloczki i nie chce mi się dopytywać, czy może jeszcze mają je na stanie.
Jestem podła i leniwa, a nasz sklep jest nie jest idealny.
Jak człowiek.
Marzy mi się sklep idealny.
I idealni dystrybutorzy/wydawcy.
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 23:40, akne napisał:

A dlaczego tak się upierasz przy wcześniejszej płatności? :)


Upieram sie? :-/ . Nie no, tylko proszę, zapłace to mam z głowy, a jak by się dało placić odrazu przy zamawianiu pre-orderow, to było by git. I chciałem też sprawdzić jaką masz wladze w waszym sklepie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tniemy cytaty, ok? Akne też, bo nie będzie mi się chciało drugi raz wysłać paczki, której wczoraj otrzymałem z powrotem z adnotacja "adresat nieznany". :) Nie lubię poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 18:39, Crummyadi087 napisał:

Czyżby się coś ruszyło z moim zamówieniem?Status zmienił sie na "w realizacji" a to oznacza
że?Batek doszedł? Nr. zamówienia AT02171146 .
Wie jestem trochę natrętny ale na grę trochę czekam i ogólnie myślałem że inaczej wyjdzie;]
Dzięki z góry za odpowiedź.


Tak, wychodzą Batki z drugiej dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC do Bf3 są do pobrania w "moje zamówienia" ?, tam gdzie w innych zamówieniach/grach miałem "poberz kod" mam teraz napisane"metoda płatności-przelew", DP03741122.
Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłkę Uncharted 3 planujecie jednak na 31.10, a nie jak pierwotnie było napisane 28.10?
Rozumiem, że to już postanowione/ustalone/zatwierdzone/potwierdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamawiałem u was w pre orderze Batmana na PS3. Przy zamówieniu pisało że dostanę jakiś kod na skórkę dla batmana. Gra przyszła do mnie w dniu premiery ( mimo to dalej pisze że jest w realizacji, ale to szczegół :) ) ale ani w pudełku z grą ani na meila nie dostałem żadnego kodu, w szczegółach zamówienia też nic nie ma :( Teraz mam pytanie co z tym kodem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z odblokowaniem kodów do DLC do Battlefield 3 - Edycja Limitowana. Wyskakuje mi takie info:" Podaj 15 znakowy numer rachunku (xxxxxxx/xx/XXXX). Numer rachunku znajdziesz na górze dokumentu sprzedaży, który został dostarczony wraz z zamówion? gr?." a pan w punkcie odbioru powiedział, że żadnego dokumentu nie posiada i kicha. Czy to znaczy, że otrzymam ten dokument w wersji elektronicznej czy też muszę pisać do działu obsługi klienta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować