Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2011 o 17:49, Aldar napisał:

ani w pudełku z grą ani na meila
nie dostałem żadnego kodu, w szczegółach zamówienia też nic nie ma :( Teraz mam pytanie
co z tym kodem ?


Kod jst dodany do konta w przeciągu 5 dni roboczych od czasu opłacenia zamówienia płatnego przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 18:46, Wojman napisał:

Kod jst dodany do konta w przeciągu 5 dni roboczych od czasu opłacenia zamówienia płatnego
przy odbiorze.

Dostałem odpowiedź z DOK, że kody do Batman Arkham City były błędnie podane przez dystrybutora i po otrzymaniu prawidłowych będą dodane do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry / wieczór Akne.
Mam taki problem, nie dostałem jeszcze kodów do nieśmiertelników, broni ani skórek w BF3 - z tego co czytałem niektórzy już je mają (miałem zamówione 2 kopie gry więc powinienem dostać kody x2), zapłaciłem za grę jakoś tydzień przed premierą (kartą). Zamówienie już doszło wczoraj i dalej status jest "w realizacji".
Nr. zamówienia PA00851198

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam moj nr zamówienia SD00271144. Zakupiłem BF3 LE - preorder , grę dostałem na czas za co serdecznie dziękuję :) , mam natomiast kłopot z wygenerowaniem kodów , otrzymałem instrukcję zrobiłem wszystko jak jest tam opisne i link który od państwa otrzymałem nie działa nie mogę zobaczyć szczegółów zamówienia. Chciał bym tylko informacje czy jest inna droga uzyskania od państwa kodów ?

http://www.gram.pl/sklep_mojezam_szczegoly.asp?z=SD00271144

Wyżej podaje link który nei działa pliki cookie czyściłem.

Pozdrawiam i grzecznei proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 14:17, banit-a napisał:

ciach

Jako iż nie chce mi sie ponownie wrzucać tego samego to łap linka http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=9200 Jeżeli zamawiałeś kurierem sprawa wygląda tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 16:03, donard napisał:

> ciach
Jako iż nie chce mi sie ponownie wrzucać tego samego to łap linka http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=9200
Jeżeli zamawiałeś kurierem sprawa wygląda tak samo.


Donard dziękuję , widzisz pisałem wiele maili dzialu obslugi i cały czas odpisywali kliknij w link nie podawli powodu dla którego on nie działał. Poczekam teraz spokojnie. Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dnia 8 października zamówiłem Battlefielda 3. Miał on zostać wysłany 25 października, później przedłużono na 26, potem na 27, a teraz na 28. Więc chyba nie po to zamawiałem grę prawie miesiąc temu, żeby teraz okazało się, że nie ma jej w sklepie. Nie mam także zamiaru już dłużej czekać, więc się pytam kiedy wreszcie gra zostanie wysłana??

numer zamówienia DY08871192
I piszę mi tak : zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 28.10.2011)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką odpowiedź od działu obsługi klienta : To zamówienie było składane 8 października – tego dnia ze względu na błąd strony zamówienia składały się błędnie. W naszym systemie to zamówienie jest puste i nie będzie realizowane. Proszę złożyć nowe zamówienie.

Heh złożyłem nowe zamówienie tylko szkoda, że bez ekwipunku spectact . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 12:38, Gther123 napisał:

Dostałem taką odpowiedź od działu obsługi klienta : To zamówienie było składane 8 października
– tego dnia ze względu na błąd strony zamówienia składały się błędnie. W naszym
systemie to zamówienie jest puste i nie będzie realizowane. Proszę złożyć nowe zamówienie.

Heh złożyłem nowe zamówienie tylko szkoda, że bez ekwipunku spectact . :(

Jak bardzo chcesz odstapie ci swoj kod. Daj znac na falek07@o2.pl.

ps. jest szansa na wyslanie Unchrted 3 dzis ?
ps2. dawno cos konultant tu nie zagladal czy mi sie wydaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 10:05, Asulde napisał:

Witam
To znowu ja:) i znowu mam pytanie o tokeny do WoWa bo nadal nie ma ich w waszej ofercie:(

Nie wiem, CDP obecnie nie jest też w stanie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 04:20, Gaara666 napisał:

Aniu, wiadomo coś o dacie wydania DLC Back to Karkand?

Nie znam dokładnej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 17:39, David741 napisał:

Kiedy będzie można się spodziewać nowych części Ek, dok odpisało że do końca tego miesiąca,
ale e-mailu z wyborem danej gry za artbook nie dostałem.

DOK miał trzęsienie ziemi w związku z BF3, więc pewnie next week roześle listę rekompensaty za artbooki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować