Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2011 o 10:54, Leos8 napisał:

Czy dla punktów odbioru osobistego pre-order Skyrim przyjdzie 9-10? Bo po ostatnich przygodach
z paczką z Gears of War 3 naszły mnie wątpliwości.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby towar dostać 09.11 i wysłać go do Was na 10.11.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2011 o 09:30, etam-przemo napisał:

Dziwne rzeczy jakieś się dzieją z tym moim batmanem, konic końców jest zamówienie zrealizowane,
ale nie ma kodów na dlc do pobrania. Pociągneliście też za przesyłkę choć na stronie
gry wyraźnie napisano, że wysyłka gratis.

Błędy wszędzie się zdarzają, przepraszamy. Napisz do DOK, że system Ci naliczył koszt wysyłki pomimo promocji, podaj nr konta, na które mamy zwrócić to 15,90 zł.
Prawidłowych kodów do bonusów do Batmana wciąż nie mamy. Koledzy z Cenegi męczą o nie WB, a my męczymy ich regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 19:08, Amaavel napisał:

mam pytanie czy moze jeszcze bedzie dostepne w sklepie gram.pl NHL 12 na xbox360?

Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 19:02, kulfonito napisał:

A ja mam pytanie - gdzie jest audiobook który miałem dostać do Uncharted 3?

Kod do pobrania audiobooka z audioteka.pl będziesz mógł pobrać z poziomu szczegółów zamówienia po wpłynięciu płatności za nie, czyli w Twoim przypadku najpóźniej 04.11.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 15:40, Minamir napisał:

Czy już coś wiadomo o mapach dodawanych do pre-orderów Skyrim? Zaraz premiera, a my chyba
wciąż nie wiemy co będzie w pudełku.


Z reklamy z najnowszego CDA wiadomo, ze w pudełku z grą Skyrim (w wersji na PC) będzie:

1. Gra w polskiej i angielskiej wersji do wyboru
2. Plyta z muzyka z gry
3. Drukowana mapa
4. Instrukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zapytanie odnośnie dostępności figurki Ezio z AC: Revelation. Zgodnie z wyszukiwarką na stronie gram.pl nie posiadacie jej na razie w ofercie, ale poprzez google owszem - figurka jest widoczna i zamówienie można złożyć. Widzę na swoim koncie, że zamówienie wciąż jest ważne, od 7 listopada mogę przelać należność, ale nadal na stronie sklepu figurki jako takiej nie widać...czy moje zamówienie aby na pewno jest wciąż aktualne? Bo wolałabym nie obudzić się z ręką w nocniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:38, Krolis1 napisał:

A ja mam zapytanie odnośnie dostępności figurki Ezio z AC: Revelation. Zgodnie z wyszukiwarką


Figurka nie była widoczna w wyszukiwarce sklepowej, bo wrzuciłam ją do kategorii "Inne", której nie widzi nowa wyszukiwarka sklepowa.
Przerzuciłam ją teraz do kategorii "Gry PC" i najpóźniej jutro będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.
Oczywiście produkt można cały czas zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:00, Wojman napisał:

Z reklamy z najnowszego CDA wiadomo, ze w pudełku z grą Skyrim (w wersji na PC) będzie:
3. Drukowana mapa

Podejrzewam, że pytanie nie tyle dotyczy tego czy będzie mapa ile tego na czym będzie wydrukowana. W UK preordery ponoć mają być z mapą wydrukowaną na materiale. U nas chyba jeszcze nie wiadomo czy będzie taki bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 09:34, logray napisał:

Podejrzewam, że pytanie nie tyle dotyczy tego czy będzie mapa ile tego na czym będzie
wydrukowana. W UK preordery ponoć mają być z mapą wydrukowaną na materiale.


Dokładnie to pre-ordery w Stanach, UK i reszcie cywilizowanej Europy będą zawierać dwie mapy. 1 na papierze, dodaną do każdego egzemplarza, oraz 2 na materiale jako prezent pre-orderowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie dotyczące gier Assassins Creed: Revelations, Need for Speed: The Run oraz Saints Row: The Third (wszystko na X360). Obecnie w ich opisach wersja językowa to: kinowa (polskie napisy). Czy to oznacza, że nie ma możliwości wyboru angielskich napisów i menu?
Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy edycja kolekcjonerska Skyrim na PC będzie jeszcze dostępna w bliżej nieokreślonym czasie? Bo czatuję na nią już od paru dni i ciągle jest niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 13:42, Dudson napisał:

Czy edycja kolekcjonerska Skyrim na PC będzie jeszcze dostępna w bliżej nieokreślonym
czasie? Bo czatuję na nią już od paru dni i ciągle jest niedostępna.

Była dostępna przez 2 dni, ale już się wyczerpała ilość, jaką Cenega nam przyznała (niewielka).
Ale może ktoś zrezygnuje w okolicach premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 11:49, kmalcherek napisał:

Witam!
Mam pytanie dotyczące gier Assassins Creed: Revelations, Need for Speed: The Run oraz
Saints Row: The Third (wszystko na X360). Obecnie w ich opisach wersja językowa to: kinowa
(polskie napisy). Czy to oznacza, że nie ma możliwości wyboru angielskich napisów i menu?
Z góry dziękuję


Jeśli chodzi o NFSa to według zapisków EA nie będzie opcji włączenia angielskiej wersji.
co do pozostałych tytułów zalecałbym kontakt z obsługą klienta poszczególnych dystrybutorów, gdyż nie udzielono nam takich informacji (z doświadczenia z Saints Row 2 pamiętam, ze przy angielskim menu gra właczała się w angielskiej wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu ostatniego dnia promocji na audiobooka wiedźmińskiego złożyłem zamówienie na grę. Gra doszła bardzo szybko (dziękuje! :) ). Ale coś tego kodu w szczegółach nie widać (sam audiobook jest widoczny w szczegółach zamówienia). Transakcja jest już zaznaczona jako zrealizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować