Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

DAO, DA2 i ME2 też wysyłali dzień przed w nocy, a następnego dnia po południu już miałem grę.
Sądzę (mam nadzieję?) że gram.pl świadome jest powagi sytuacji i zdaje sobie sprawę z tego, że jeżeli przesyłki nie dojdą na czas duża część graczy je po prostu "zwróci" i kupi grę w Tesco o 50zł taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ja bym bardzo chciał się dowiedzieć co mogę zrobić z zamówieniem, którego nie zdążyłem anulować i już zostało wysłane. Czy mogę zwyczajnie nie odebrać paczki od kuriera? Jakie mogą być tego konsekwencje? Doceniłbym szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 19:10, mallear napisał:

Dzień dobry. Ja bym bardzo chciał się dowiedzieć co mogę zrobić z zamówieniem, którego
nie zdążyłem anulować i już zostało wysłane. Czy mogę zwyczajnie nie odebrać paczki od
kuriera? Jakie mogą być tego konsekwencje? Doceniłbym szybką odpowiedź.


Możesz nie odebrać przesyłki i nie ma z tego tytułu jakiś przykrych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 11:48, marcinmazur3 napisał:

Tak potwierdziłem dzisiaj w szczegółach zamówienia piszę że wysyłka będzie 14. To
chyba pomyłka nie ? :)

Nieoczekiwanie okazało się, że premiera ACR na konsole jest we wtorek 15.11.2011 (a nie 17 lub 18.11.2011) i towar dostaniemy 14.11.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla gram.pl za dzisiejszą dostawę. Gry już w domu a status zamówienia "w realizacji", rozumiem że to tymczasowe niedopracowanie systemu.
W wolnej chwili jak znajdziesz chwilkę czasu Aniu, prosiłbym o zmianę statusu dla zamówienie PQ02321121, od razu ładniej będzie to wyglądać.
Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 10:05, ruden napisał:

Mam jedno pytanie do Ani- Aniu czy możesz powiedzieć ile mieliście edycji EK Skyrima
na PC oraz czy wiesz jaki jest ogólny jej nakład, a także czy jest jeszcze szansa na
jakieś egzemplarze?

Dostaliśmy baaaardzo mało tego produktu, chciałam 5x więcej :)
Mam jeszcze jedną wolną sztukę tylko, niewidoczną w sklepie.
Nie wiem, jaki był nakład w Europei, podejrzewam, że coś koło 1000 szt, może 2000 szt, ale strzelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, Schenker nam musi dostarczyć raport odebranych paczek, w ciągu tygodnia zamówienie samo zmieni status. Nie chcę nic sama mieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że paczkę odebrałeś dziś o 11:25.
Następnym razem się nie stresuj tak :)
Statusy zamówień zmieniają się dynamicznie, magazyn pracuje pełną parą od 15:00, przy dużej wysyłce większość zamówień spada z taśmy po 17:00, kurierzy odbierają od 22:00 do 2:00, numery przewozowe są widoczne nawet dopiero o 3:00, a 8 h później już masz zamówienie w rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 19:51, mallear napisał:

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. Skyrimski nóż na gardle miałem.

Jedyne konsekwencje nieodebrania zamówienia są takie, że klientów z "czystą" i długą historią rozpieszczamy na różne sposoby, ale jeden zwrot afery nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden SWAT 4 nam się po biurze nie pałęta. Poszukaj na Allegro.
Ale przypomnij mi się mailowo, to zapytam CDP, czy przypadkiem nie mają w planach odnowienia licencji, reedycji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje zamówienie ze względu na obecność sprzętu w nim zostało przekazane do realizacji do Sferis (zamówienia zawierające sprzęt są automatycznie przekazywane do Sferis od kwietnia 2011, taka współpraca w ramach grupy kapitałowej).
Ale dziś się okazało, że mają jakiś problem, coś nie przeszło do nich poprawnie, więc przejęliśmy to zamówienie na nas i dziś wyjdzie z dostawą na poniedziałek.
Przepraszamy za opóźnienie, mamy wciąż trochę problemów z tym przekazywaniem, Sferis jest inaczej oprogramowany itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze o tej porze interpretuję teraz statusy zamówień z odbiorem osobistym, to udało Ci się dziś odebrać zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 15:19, donard napisał:

Aniu, będziecie mieli EK Trine 2?

Dostałam zaskakującą odpowiedź z Ubi, chyba raczej nieoficjalną, więc nie mogę zacytować.
Kocioł był w tym tygodniu maksymalny przed duże premiery, next week się dopytam.
W skrócie: tak, będziemy mieć coś o składzie EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mamy dużo dużych wysyłek w danym tygodniu, to nie mam czasu wchodzić na forum - skupiam się na tym, żebyście dostali grę w deklarowanym przez nas terminie (termin wysyłki podany na karcie produktu + 1 dzień). I udaje się nam to w 95% przypadków, więc bez paniki :)
Ale zajmowanie się tymi 5% przypadków jest mocno pracochłonne, bo czasami coś się wykrzaczy, zamówienie nie przechodzi do magazynu, trzeba wyprostowywać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 18:27, akne napisał:

> Aniu, będziecie mieli EK Trine 2?
Dostałam zaskakującą odpowiedź z Ubi, chyba raczej nieoficjalną, więc nie mogę zacytować.
Kocioł był w tym tygodniu maksymalny przed duże premiery, next week się dopytam.
W skrócie: tak, będziemy mieć coś o składzie EK :)

Rozumiem, że nie będzie to jak inne EK ;/ BTW. Wiadoma jest orientacyjna cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować