Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dziękuje bardzo za interwencje.
Jakos przeżyje i muszę wytrzymać do poniedziałku, szkoda ze na długi weekend nie pogram.

Na przyszłość trzeba poprawić aby nie było takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest wiadoma, ale ja do końca nie wierzę w te rewelacje, bo Pan X z Ubi nie odpisał mi na maila z pytaniem o datę premiery, więc moim zdaniem to wszystko na wodzie pisane jeszcze.
Szanuję Ubi za świetne tytuły, ale chyba nie doceniają sklepów internetowych, potęgi wczesnych pre-orderów itp.
Wyjątek: ACR na PC edycja specjalna dla nas na wyłączność.
Wielki minus za bugi w Homm 6, ale to nie pierwsza gra, która pojawia się w sprzedaży z dużymi bugami (Gothic 3 rulez :)
Sorry za gorzkie żale, ale zmęczona jestem październikiem i listopadem - za dużo tych dużych premier, stresu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 18:59, karolekx23x napisał:

Na przyszłość trzeba poprawić aby nie było takich sytuacji.

Staramy się poprawiać bugi związane z przekazywaniem zamówień zawierających sprzęt (płytki to też sprzęt dla nas :) czyli nie gry i nie konsole).
W sytuacjach takich jak Twoja po prostu przejmujemy zamówienie na siebie, jeśli za długo wisi w Sferisie albo się zaplącze pomiędzy systemami.
Wielkie dzięki za wyrozumiałość.
A ten długi weekend to czyste okropieństwo, uciekł jeden dzień na dostawę, ludzie robili ręczne przelewy za premiery, jak zwykle banki i poczty przekazały je do nas po 2-3 dniach, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość sprzęt i gry zamawiać oddzielnie.
Bo pamiętam kiedyś swoje zamówienie połączone sprzęt i gry i także miałem problem, długie wyczekiwanie ale myślałem ze coś się zmieniło.

Tydzień bardzo krótki przyznam.
Chociaż jedno co wiem to jakiś problem to do Akne bo zawsze pomoże w sposób profesjonalny bo tu dostał szybko pomoc a jak napisałem do DOK to dotąd nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Wielkie Dzięki za profesjonalna pomoc, zawsze jak mam pytanie sprawę to dostaje pomoc szybko i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój mail do mnie i reakcja DOK na zgłoszenie do DOK zbiegły się w czasie, czyli dziś.
Mam zastrzeżenia do realizacji "naszych" zamówień przez Sferis (...) nie zawsze to gładko idzie, za co przepraszamy, ale w styczniu 2012 już powinno to przebiegać bezproblemowo i szybko jak na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gramie zawsze zamówieni szły szybko i jestem pewien ze gram nie ponosi winny bo co zamawiałem na gram zawsze 1-2 dni tylko jest widoczne ze współpraca nie idzie tak jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę planujecie wysłać grę: http://www.gram.pl/sklep/nds/professor-layton-and-the-spectres-call 24 listopada, bo po pierwsze na facebooku Nintendo Polska napisali, że gra wychodzi 18 listopada ( lecz pewnie to jakiś błąd ).
Po drugie, czy na pewno dostaniecie grę w odpowiednim czasie, by móc tego 24 listopada wysłać? Chodzi o to, że jak ostatnio na gramie zamawiałem grę na NDS wydawanego przez Nintendo Polska to z ich winy było opóźnienie z wysyłką Pokemon White. Jakie są szanse, że tym razem będzie z wysyłką wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 17:58, akne napisał:

Nieoczekiwanie okazało się, że premiera ACR na konsole jest we wtorek 15.11.2011 (a nie
17 lub 18.11.2011) i towar dostaniemy 14.11.2011.


To super. Fajnie pograć dzień przed innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 18:29, akne napisał:

Wkrótce więcej informacji o WWE 12 w sklepie gram.pl - to tyle w skrócie.
Śledź newsletter sklepowy.


Cały czas śledzę, temu też się dowiedziałem, że w ogóle jest Pre-Order na WWE''12...
Dobrze Aniu - poczekam, dziękuję za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jeszcze jedną sztukę, to bardzo chętnie ją wezmę- kuzynowi się spodobała :DD

A jeszcze pytanie- to normalne- do mnie przyszła bez tych okrągłych kółek przylepnych na okładce, tak jakby ktoś w niej grzebał (odbierałem w Sferis) oraz dostałem w sumie 2 gry- w środku angielską wersję oraz osobno wersję polską (cenega)?
Także jakby co, kupuję tego Skyrima EK, jeśli jeszcze jest- jakby co dodaj do moich zamówień, jeśli można :DDD Na tych samych warunkach :D
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie.
Kiedy można się spodziewać paczek z nowym popiersiem Geralta i tej "rekompensaty" zamiast artbooka.
Czy już wiadomo jaka będzie ta "rekompensata"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 12:00, 1096 napisał:

Takie pytanie.
Kiedy można się spodziewać paczek z nowym popiersiem Geralta i tej "rekompensaty" zamiast
artbooka.
Czy już wiadomo jaka będzie ta "rekompensata"?

Z tego co mi wiadomo to miała być lista gierek od cdp i coś z niej do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem edycję limitowaną Battlefield-a 3 i nie mam odblokowanej dodatkowej zawartości.Dzwoniłem do serwisu EA i powiedzieli mi, że powinniście mi wysłać te kody na e-maila.

PS. Zamówienie składałem nie mając jeszcze konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować