Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2011 o 19:38, dreamer94 napisał:

Gwarantowana jak w codexie ? Cena się nie zmieni ? 2 dychy to jednak różnica...

Mam nadzieję, że cena już nie ulegnie zmianie. Jeśli będzie wyższa (w co wątpię), to wyślemy informację do klientów co najmniej 7 dni przed wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 19:27, akne napisał:

Cenega nie podmieniła angielskiej wersji na polską w EK, stąd ten bonus :)

Rozumiem zatem, że wszystkie preordery skyrima EK zostały u Was odebrane i żadne pudełeczko się nie zapodziało i nie ma już nic na sprzedaż u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Ekhm, nie widzę w szczegółach zamówienia żadnych informacji o danych na które miałbym przelać pieniądze. Albo jestem ślepy albo co, ale nijak tego nie widzę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 19:54, akne napisał:

Mam nadzieję, że cena już nie ulegnie zmianie. Jeśli będzie wyższa (w co wątpię), to
wyślemy informację do klientów co najmniej 7 dni przed wysyłką.

Mi chodziło o to, że konkurencja ma niższą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 20:01, Piotrbov napisał:

Czy naprawdę planujecie wysłać grę: http://www.gram.pl/sklep/nds/professor-layton-and-the-spectres-call
24 listopada, bo po pierwsze na facebooku Nintendo Polska napisali, że gra wychodzi 18
listopada ( lecz pewnie to jakiś błąd ).
Po drugie, czy na pewno dostaniecie grę w odpowiednim czasie, by móc tego 24 listopada
wysłać? Chodzi o to, że jak ostatnio na gramie zamawiałem grę na NDS wydawanego przez
Nintendo Polska to z ich winy było opóźnienie z wysyłką Pokemon White. Jakie są szanse,
że tym razem będzie z wysyłką wszystko w porządku?


Tak naprawdę z Polskim Nintendo gwarancji nigdy nie ma jakiejkolwiek. Datę premiery mamy od nich. Zobaczymy. My na pewno wyślemy jak tylko otrzymamy towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 19:26, akne napisał:

Listę gier do wyboru w zamian za artbook DOK dostał jakiś czas temu. Jutro się zapytam,
czy zrealizowali mailing do tych osób.


To fajnie. Dzięki. Ja maila nie dostałem, więc czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze szansa na chwilową przynajmniej dostępność EK Skyrima na PC (np jakieś nieodebrane zamówienie itp)? Ostatnio byłem przytłoczony nadmiarem premier konsolowych i jakoś ta gra się nie załapała się na początek mojej listy must-have.

Nie jest to nic pilnego, ale jakby się okazało, że jest wolny egzemplarz to ja chętnie się na to piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 17:10, Renzov napisał:

Czy jest jeszcze szansa na chwilową przynajmniej dostępność EK Skyrima na PC (np jakieś
nieodebrane zamówienie itp)?

Najwcześniej koło 28.11.2011, kiedy wróci towar z punktów odbioru, bo zwrotów z wysyłki nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, jak to jest z tą rekompensatą za artbook. DOK nie wysłał mailingu do wszystkich, tylko pojedynczo wysyła maile, razem z informacją o stanie realizacji reklamacji. Czyli wkrótce przyjdzie Twoja kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 20:25, marcinmazur3 napisał:

Czyli spora szansa że ACR przyjdzie jutro ? Lubelskie to chyba od was Ups rozwozi ?

Różnie to bywa z tymi kurierami, ale piszcie o wszystkich przypadkach opóźnień w dostawie do DOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy przewidujecie wyrwać od Ubi kody na Skin Altaira do ACR? Sam się jeszcze waham jaką edycję ACR wybiorę, ale wszystko wskazuje że będę kupował coś u was, bo z Animusem mi chyba nie wyjdzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako prawdopodobnie nowy wyznawca (serii gier oczywiście ;D) Diablo, dołączam się do zapytania czy CD-PROJEKT wznowi grę Diablo 1 (jedynkę)?

Aniu wiem, za pewne masz masę pracy growej, ale napomknę Ci, że miałaś się zapytać CD-PROJEKT zaraz :)

Aha, kiedy ruszy u Was preorder EK Diablo III (jak było to sorki - nowy w tym temacie - tej serii gier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy w wypadku zamówienia teraz gry Battlefield 3 w edycji limitowanej w sklepie gram.pl (wersja na xboxa360), otrzymam wszystkie bonusy, które są na screenie? Bo jest napisane, że ekwipunek Specast był tylko dla pre-orderów. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 08:39, Withnessik napisał:

Witam.
Czy w wypadku zamówienia teraz gry Battlefield 3 w edycji limitowanej w sklepie gram.pl
(wersja na xboxa360), otrzymam wszystkie bonusy, które są na screenie? Bo jest napisane,
że ekwipunek Specast był tylko dla pre-orderów. Pozdrawiam!

Odpowiedź na to pytanie już padła: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=9516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować