Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Kody są unikalne - każdy można użyć tylko raz. Są ważne do końca grudnia co najmniej.
Promocje będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie, czy wiadomo mniej wiecej, kiedy bedą wysyłane kolekcjonerki Batmana na pc?Ponieważ w tej chwili w zależności od tego gdzie spojrzę, mam informacje że wysyłka bedzię kiedy zamówienie zostanie skompletowane lub 24.11.11 lub 01.11.11 (?). Mam w planach wyjazd a teraz straciłem pewność czy gra dotrze w przyszłym tyg czy jednak nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg moich informacji premiera Batman Arkham City na PC jest 25.11.2011, czyli towar powinniśmy dostać najpóźniej 24.11.2011 i wysłać do Was z dostawą najpóźniej na 25.11.2011. Nic nie wiem o opóźnieniu dla Edycji Kolekcjonerskiej.
W którym sklepie masz inną datę wysyłki niż 24/25.11.2011?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Akne!
Mam pytania:
- W jakim czasie dostępna będzie gra Sims 2 (zależy mi aby mieć ją na następny piątek - prezent)?
- Będzie jeszcze dostępna gra Batman: Arkham Asylum oraz Transformers: War of Cybertron?
Z góry dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 19:39, akne napisał:

Wg moich informacji premiera Batman Arkham City na PC jest 25.11.2011, czyli towar powinniśmy
dostać najpóźniej 24.11.2011 i wysłać do Was z dostawą najpóźniej na 25.11.2011. Nic
nie wiem o opóźnieniu dla Edycji Kolekcjonerskiej.
W którym sklepie masz inną datę wysyłki niż 24/25.11.2011?


W sklepie widnieje 24.11.11 ale gdy wejde na moje konto to w szczegółach zamówienia pisze mniej wiecej tak: zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne).A jeszcze dzień wcześniej pisało 24.11.11.Dlatego mnie to zastanowiło.Ale skoro piszesz że nic nie wiesz o żądnych zmianach to bardzo sie cieszę.Batka przejde w weekend a potem mogę spokojnie wyjechać na te kilka dni.

Dzięki za Informacje Akne.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie, zamawiałem grę dla swojej znajomej na jej adres i gra została opłacona kartą, po przejściu procesu płatności wszystko jest OK, ale na liście moich zamówień nadal jest prośba o płatność (FN01461139)

"Obecnie 1 Twoje zamówienie wymaga Twojej reakcji. Sprawdź w tabelce poniżej, co musisz zrobić, by możliwe było jego sfinalizowanie."
Zamówienie oczekuje na płatność Kliknij tutaj, aby je opłacić

a status zamówienia jest na pomarańczowo "W REALIZACJI".

Czyli jak to w końcu jest, płatność udana i gra pojedzie w poniedziałek, czy nie zatwierdziło płacenia kartą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 18:04, marcinmazur3 napisał:

Otrzymałem ACR 15.11 a mimo to w moich zamówieniach piszę że jest ciągle w realizacji.
To tak długo trwa ?

Firmy kurierskie obsługujące dostawy zamówień do Was przesyłają nam raporty o odebranych zamówieniach i na tej podstawy Wasze zamówienia zmieniają stataus na "zrealizowane". Z raportami różnie bywa, myślę, że w tym przypadku do końca tygodnia otrzymamy raport z Twoim zamówieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 22:58, Zb4wiciel napisał:

"Gra pojawi się na półkach sklepowych w Polsce prawdopodobnie już 12 grudnia." ->

Powinieneś widzieć datę wysyłki 14.12.2011 - sprawdź teraz.
Przy czym zaznaczam, że to wersja pesymistyczna i jeśli dostaniemy towar 12 lub 13 to wyślemy w tym samym dniu do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 20:50, Arthas97 napisał:

- W jakim czasie dostępna będzie gra Sims 2 (zależy mi aby mieć ją na następny piątek
- prezent)?

Jest dostępna, zamawiaj.
http://www.gram.pl/sklep/pc/the-sims-2-gra-podstawowa

Dnia 18.11.2011 o 20:50, Arthas97 napisał:

- Będzie jeszcze dostępna gra Batman: Arkham Asylum oraz Transformers: War of Cybertron?

Batman poprzedni na PC -trudno powiedzieć, z tego co mi wiadomo, to są jakieś problemy licencyjne.
Transf Cyber - 23.11.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 18:36, marcinmazur3 napisał:

4 up


Proszę nie zaśmiecać tematu, postami które nic nie wnoszą do dyskusji a są zwykłym spamem.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 20:36, Isildur napisał:

> 4 up

Proszę nie zaśmiecać tematu, postami które nic nie wnoszą do dyskusji a są zwykłym spamem.
Pozdrawiam.


To znaczy żeby odpowiedź na pytanie jest w 4 posty wyżej od mojego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:09, marcinmazur3 napisał:

To znaczy żeby odpowiedź na pytanie jest w 4 posty wyżej od mojego :(


Dobrze, ale podaj link następnym razem w poście, nie każdy się domyśli o co chodzi :)
Pozdrawiam

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep, który na wyłączność miał SteelBooki wysłał w poniedziałek Arkham City.Przed chwilą , odwiedził mnie kurier ku mojemu zdziwieniu. Rozumiem że "ten" sklep jest bezpośrednio związany z wydawcą gry, ale żeby mieli dostawę swoich kopii prawie tydzień przed premierą i bez żadnych wiadomości grę wysłali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gram.pl planuje jakieś promocje na mikołajki/Święta? Jeśli tak to mniej więcej kiedy można się ich spodziewać? O ile to nie jakaś tajemnica. W tym roku mam sporo prezentów do kupienia i już zaczynam sobie planować zakupy... zresztą jak wiadomo im bliżej Świąt tym gorzej z dostawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować