Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Batman Arkham City na PC mieliśmy w "małej" promocji weekendowej w grudniu - po 99,90 zł.
Większych obniżek świeżych premier nie od EA (bo EA zrobiło promo spore: http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=6gni3) nie należy się spodziewać - EA zwykle robi duże promocje w styczniu, reszta wydawców niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 10:41, sharkien napisał:

Witam. Chciałbym się dowiedzieć kiedy dokładnie będziecie mieli grę Serious Sam 3 w sprzedaży.

Cenega to miała wydać w Polsce w wersji pudełkowej w styczniu, ale według najnowszych informacji od nich gra raczej się nie ukaże w tym kwartale, a czy później - nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledze z DOK udało się wycofać to zamówienie z magazynu i skierować nowe z Oblivionem, które chyba zostało wysłane z dostawą na jutro - sprawdź w historii zamówień, ma początek numeru "NZ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 19:06, akne napisał:

Koledze z DOK udało się wycofać to zamówienie z magazynu i skierować nowe z Oblivionem,
które chyba zostało wysłane z dostawą na jutro - sprawdź w historii zamówień, ma początek
numeru "NZ".

Tak, tak. Dostałem nawet maila. Dziękuję Tobie i podziękuj także koledze jeśli możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat rozmiaru koszulki w Crystal Edition nowego Fajnala? Standardowa eLka, czy może jednak coś większego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu,

Czy masz może informacje jakie DLC będę dodawane do EK ME3 oprócz tych, które wyszczególnione są na slajdzie EK?
Bo niektóre sklepy ostrzymują także dodatkowe DLC zwane N7 Warfare Gear. Jak to będzie u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 14:28, Phobos_s napisał:

Aniu,

Czy masz może informacje jakie DLC będę dodawane do EK ME3 oprócz tych, które wyszczególnione
są na slajdzie EK?
Bo niektóre sklepy ostrzymują także dodatkowe DLC zwane N7 Warfare Gear. Jak to będzie
u Was? :)

Dzisiejszy njus z gram chyba rozwiewa watpliwosci. N7 wargear nie bedzie:( ciekawe czy jakis sklep w Polsce to dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 10:04, Keiran napisał:

Dzisiejszy njus z gram chyba rozwiewa watpliwosci. N7 wargear nie bedzie:( ciekawe czy
jakis sklep w Polsce to dostanie.


Chyba tak, choć wydaje mi się, że kiedyś gram miał jakieś dodatki DLC, które w Stanach były dodawane tylko w Game Stop. Poza tym, to zareklamowane dziś DLC tak naprawdę dodawane jest do wszystkich pre-orderów :)

Więc szansa może jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 20:35, Bartusz10 napisał:

Jak długo jeszcze będzie promocja Assassins Creed: Revelations + AC 1 bo nie wiem czy
kupić teraz czy poczekać parę miesięcy aż stanieje ?

To nie jest promocja. Assassins Creed znajduje się na płycie z Revelations (dotyczy wersji PS3 tylko). W menu konsoli wyświetlany jest jako druga gra, instalacja zajmuje prawie 8 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 20:39, Henrar napisał:

Wiadomo coś na temat rozmiaru koszulki w Crystal Edition nowego Fajnala? Standardowa
eLka, czy może jednak coś większego? :P

Trudno powiedzieć, usiłujemy się czegoś dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic nie wiadomo o zawartości Playstation Vita (czy będzie jakaś gra w pudełku lub dema) oraz kiedy będziecie mieli w sprzedaży gry na Vitę lub akcesoria (karty pamięci, pokrowce itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu, znowu mam problem z odbiorem bezpośrednio, z "Punktu Odbioru Osobistego" myślałem że po pechowych problemach z odbiorem ME będę miał już spokój, jednak nie:

Zamówienie na: http://www.gram.pl/sklep/pc/star-wars-the-old-republic-edycja-standardowa złożyłem w
Poniedziałek, 09.01.2012 o godz. 20:35 . Paczka została nadana we wtorek, dzisiaj jest czwartek a ja nadal nie otrzymałem potwierdzenia SMS z możliwością odbioru od SOFTON w Krotoszynie, nie wiem czy tylko u mnie w mieście ten pkt. odbioru jest tak powolny czy po prostu jeszcze paczka nie dotarła ? Z tego co czytałem o szybkiej wysyłce u was w sklepie paczka powinna być już wczoraj.

Pozdrawiam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 14:21, akne napisał:

No dziwna sytuacja wyszła, spróbuję się dowiedzieć u źródła, dlaczego w Polsce jest inaczej.


Dzięki Aniu :)
Jak się czegoś dowiesz to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 15:02, MortalPL napisał:

Co się stało z ceną Starcrafta 2? Miałęm go sobie kupić po świętach, bo widziałem cenę
99zł, a tutaj masakryczne 160...

Promocja na kilka gier od Blizz trwała od 7 do 27.12.2011, ale może będzie powtórka niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować