Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witaj Aniu. ;)

Mam jeszcze dwa pytania.
Otóż odebrałem Assassin''s Creed I Ubisoft Exclusive (Niebieska Seria) w punkcie odbioru osobistego.

Oto one:

1.Czy w pudełku z gra powinna znaleźć sie tylko płyta, czy też powinna być instrukcja itp.: (Bo znalazłem płytę, bez żadnej instrukcji, klucza rejestracji itp.: )
2.Widziałem że jest jakaś promocja z odbiorami osobistymi i z tego co doczytałem to (chyba, bo nie jestem pewny) powinienem dostać na miejscu także Energy Drinka, czy promocja nadal trwa, bo w punkcie nie otrzymałem . ;)

PoZdRaWiAm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 18:34, jarek2045 napisał:

1.Czy w pudełku z gra powinna znaleźć sie tylko płyta, czy też powinna być instrukcja
itp.: (Bo znalazłem płytę, bez żadnej instrukcji, klucza rejestracji itp.: )


Ze względu na "ochronę środowiska" czyt. z chęci oszczędzenia kasy w tej serii nie ma instrukcji obsługi podobnie jak w nowych grach Ubisoftu. Assasin Creed pierwszy zdaje się, że do działania nie potrzebuje kodu produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam właśnie zapytanie do osoby koordynującej punkty odbioru osobistego, dlaczego nie dostałeś Red Bulla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu :)

Mam pytanko, dlaczego w moim zamówieniu widnieje cena PSVita 1049,00 zł, a w ofercie jest to 999zł ??

Zakupiłem Pre-order pack PlayStation VITA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kiedy można się spodziewać gry TERA Online - The Exiled Realm of Arborea w preordeże na gram.pl i ile bedzie kosztować. Na stronie frogstera już można zamawiać preordery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem pre-order pack Vity razem z Kingdoms of Amalur. Od razu zapłaciłem za całość. Kiedy będę mógł zamówić konsolę ze zniżką? Teraz jak próbuję to cena nadal wynosi 1099. Czy muszę czekać do premiery Kingdoms i zmiany statusu zamówienia na "zrealizowane"? (mam nadzieję, że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w związku z przesunięciem premiery Mass Effect 3, gra będzie wysyłana wcześniej ? Gram zawsze dostarcza przesyłki przedpremierowe max dzień przed preierą, natomiast teraz wychodzi, że gra dojdzie do mnie 8 marca, czyli w dniu premiery. Poprzednia data była 9.03, czyli wysyłka 7, dostawa 8, Teraz po prostu data nie zmieniona czy jak ?
Bo musze mieć tą grę jak najwcześniej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 16:33, PolishBox napisał:

Witaj Aniu... Mam takie szybkie pytanie - będzie po premierze The Darkness II również
obowiązywać Edycja Limitowana?

Tylko do wyczerpania zapasu. Sądząc po ilości zamówień, może wystarczyć na jakiś tydzień po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 11:00, teken123 napisał:

Witam, czy w związku z przesunięciem premiery Mass Effect 3, gra będzie wysyłana wcześniej
? Gram zawsze dostarcza przesyłki przedpremierowe max dzień przed preierą, natomiast
teraz wychodzi, że gra dojdzie do mnie 8 marca, czyli w dniu premiery. Poprzednia data
była 9.03, czyli wysyłka 7, dostawa 8, Teraz po prostu data nie zmieniona czy jak ?

Z premierami od EA jest tak, że towar najczęściej (70%) dostajemy w poniedziałki, u Was jest we wtorek.
Ale czasami kurier przyjeżdża z towarem we wtorek (25%), a czasami (5% przypadków) dopiero w środę.
Postaramy się zabukować dostawę na poniedziałek. BF 3 też w poniedziałek wysyłaliśmy do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 18:09, kmalcherek napisał:

Właśnie zamówiłem pre-order pack Vity razem z Kingdoms of Amalur. Od razu zapłaciłem
za całość. Kiedy będę mógł zamówić konsolę ze zniżką? Teraz jak próbuję to cena nadal
wynosi 1099. Czy muszę czekać do premiery Kingdoms i zmiany statusu zamówienia na "zrealizowane"?
(mam nadzieję, że nie :)

Będziesz mógł zamówić Vitę w cenie niższej od ceny pre-order packa w momencie, kiedy Twoje zamówienie na Amalura z pre-order packiem zmieni status na "zrealizowane" (przy czym zamówienie na pre-order pack musisz wtedy złożyć z tego samego konta, co zamówienie na Amalura, przy spełnieniu obu tych warunków wyświetli Ci się niższa cena na Vitę).

Amalura wysyłamy jutro - 07.02.2012.

Jeśli zamówienie na Amalura z pre-order packiem nie zmieni statusu na "zrealizowane" najpóźniej 14.02 (o ile odbierzesz je w środę lub w czwartek -08/09.02), to 15.02 złóż zamówienie na Vitę i wyślij maila do DOK, żeby Ci poprawili cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 07:56, LukaszR50 napisał:

Witam, chciałem się dowiedzieć, czy będą jeszcze dostępne, Karty Pre-Paid na PlayStation
Network ?

Wersja pudełkowa - nieprędko, wersja "klucz płatny z góry" około 14.02.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 16:50, dracko napisał:

Witam.

Kiedy można się spodziewać gry TERA Online - The Exiled Realm of Arborea w preordeże
na gram.pl i ile bedzie kosztować. Na stronie frogstera już można zamawiać preordery.

Dystrybutorem wersji pudełkowej TERA w Polsce jest Ubisoft, czekamy na szczegóły od tego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sprzedaż Pakietu dodatków do Mafii 2 będzie wznowiona? Parę miesięcy temu jestem pewny, że ten pack był dostępny do kupienia, a teraz zniknął. (albo chociaz wersja deluxe mafii 2) Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować