Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

W zamówieniu mam:
ME3 - Edycja Kolekcjonersja
Komiks

O litografii nic nie widzę, ale skoro pakują razem z komiksem to czaczej będzie... Choć może niech Akne tam sprawdzi. Jak się wyśpi, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 22:56, Isildur napisał:

Dostajesz rekompensatę od EA Polska, zacytowałem Tobie informacje od akne...

Rekompensata, heh, niech sie EA nie ośmiesza - CD Projekt jako rekompensate za problemy z EK dał koszulki, wiem że to może mało wartościowe ale zawsze gest w strone fana/gracza/nabywcy. Jeżeli EA Polska miało na bierząco informacje nie tylko z Polsk,i ale z tego co widać forum Bioware, ile potrzebuje EK to chyba oni powinni sie zorientować jakie jest zapotrzebowanie, a nie wyprodukować określoną ilość egzemplarzy i potem mieć wszystkich gdzieś. W związku z zaistniałą sytuacją cena edycji cyfrowej powinna być obcięta o 50% żeby była atrakcyjna dla wyrolowanego klienta.
To takie moje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy zamawiając grę Mass Effect 3 (Edycję standardowa z Bonusami) 3 Lutego Również otrzymam Litografie ? i Czy ta litografia jest na Sztywnym materiale czy jest to zwykła kartka A5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku

Dnia 21.02.2012 o 23:05, Thaddeus-PL napisał:

z zaistniałą sytuacją cena edycji cyfrowej powinna być obcięta o 50% żeby była atrakcyjna
dla wyrolowanego klienta.
To takie moje zdanie na ten temat.

Co mi po edycji cyfrowej jak mam gówniany 1mb internet, co mi po standardowej jak się zajmuję kolekcją, robię rysunki, poświęcam swój zakichany czas na forach i ktoś mi tak na nosie gra?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę zapoznać się z regulaminem sklepu gram.pl oraz forum gram.pl

Wszelkie informacje dotyczące sklepu: http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp
Regulamin forum gram.pl: http://www.gram.pl/regulamin.asp

Powtarzam sklep gram.pl nie oszukał Ciebie więc nie ma mowy o jakiejkolwiek rekompensacie ze strony sklepu gram.pl tutaj jest winne EA Polska i to do nich proszę kierować prośby o rekompensatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do moderacji GRAMU: chciałbym się dowiedzieć, czemu ten osobnik nie dostał jeszcze bana za jawne przyznawanie się do piractwa. Jasno pisze, że kupił specjalnie więcej EK, by je sprzedać z zyskiem dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem nie bronie EA oni zawinili, również byłbym wściekły, ale nie winiłbym za to sklepu, który przez nich nie zrealizował wszystkich Preorderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 23:10, rolo318 napisał:

Do moderacji GRAMU: chciałbym się dowiedzieć, czemu ten osobnik nie dostał jeszcze bana
za jawne przyznawanie się do piractwa. Jasno pisze, że kupił specjalnie więcej EK, by
je sprzedać z zyskiem dla siebie.


Bo to nie jest piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2012 o 23:10, rolo318 napisał:

Do moderacji GRAMU: chciałbym się dowiedzieć, czemu ten osobnik nie dostał jeszcze bana
za jawne przyznawanie się do piractwa. Jasno pisze, że kupił specjalnie więcej EK, by
je sprzedać z zyskiem dla siebie.

czy to jest piractwo? po pierwsze a bo drugie to było założenie, że ktoś tak zrobił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 22:31, Zbulwersowany napisał:

Potencjalnie zamówiłem więcej sztuk bo chciałem sprzedać je dalej poprzez dystrybucję na allegro.pl

Jeżeli założyłeś aukcję na towar, którego wcale nie posiadałeś, to ja nazwałbym to oszustwem Twoich klientów. Jest to Twój problem bo wynika wyłącznie z dzielenia skóry na niedźwiedziu. Ludzie postępujący tak jak to opisałeś kładą finansowo całe firmy i całe szczęście, że najprawdopodobniej przez taką bezmyślność nikt nie stracił pracy (bo przecież mógłbyś być pracodawcą).

Dnia 21.02.2012 o 22:31, Zbulwersowany napisał:

Gram.pl anulowało moje zamówienia, a ja już miałem aukcje wystawioną klientów, którzy zamówili i zapłacili

Jeżeli zawarłbyś wiążące umowy kupna-sprzedaży, a któryś z Twoich klientów na Allegro by to przeczytał, to nie nie powinieneś się dziwić jeżeli na plecach zacznie Ci wisieć prokurator. Bo takie rzeczy są ścigane z oskarżenia publicznego.

Dnia 21.02.2012 o 22:31, Zbulwersowany napisał:

Każdy regulamin sklepu, jest podważalny w momencie gdy wchodzą straty moralne oraz pieniężne!

Ewentualne straty wywołałeś ty, i tylko ty ponosisz za nie odpowiedzialność.

Bardzo nie lubię postępowania zarządu EA wobec graczy i mógłbym spokojnie zjechać tę firmę za mnóstwo zawinionych rzeczy, ale planować umowy wiążące prawnie na podstawie bezwartościowego prawnie "zapewnienia" (i to tak niepewnego kontrahenta jak ten wydawca), to co najmniej brak zdolności biznesowych lub elementarnej odpowiedzialności. I to jest w tym wypadku wyłącznie Twoja zasługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, zamowilem na poczatku stycznia, potem dowiedziawszy sie ze EK juz brak, spalem szczesliwy z wiedzą ze dobrze zrobilem zamawiajac u Was predzej.
Teraz dowiaduje sie ze szlag trafil i EK do mnie nie dotrze.
Ja rekompensaty nie chce. Wiem ze to nie jest wina gramu. Ale panowie. Czuje sie bardzo zawiedziony.
A miala to byc moja pierwsza w zyciu kolekcjonerka..
Pytanie, co teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 23:20, Hardstyle90 napisał:

Pytanie, co teraz ?


Zamów zwykłą lub poczekaj, może ktoś się wycofa z kupna wtedy Kolekcjonerka znów zostanie wystawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tworzył teorie spiskowe, to bym podejrzewał, że EA celowo tak zrobiło porównując ilość zamówień w edycji cyfrowej oraz sklepowej. Bo przecież dział sprzedaży cyfrowej musi się wykazać efektywnością, a tu zonk - niektórzy nienawidzą Origina i prędzej nie kupią gry wcale niż kupią taką wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 23:24, Hardstyle90 napisał:

Czy to bedzie z automatu ?
Niemusze nic robic a moje zamowienie samo sie "zrobi".
Czy musze nonstop sprawdzac ?


Nie, musisz sprawdzać a najlepiej po wysyłce preorderów napisz tutaj czy bezpośrednio do sklepu z pytaniem :)

Tym formularzem: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem słowo "potencjalnie" jest nie zrozumiałe.
Nie chce edycji standardowej, ani żadnych gier od EA, chcę dostać tą litografię i komiks, dodaną do pre-orderów resztę mam głęboko gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 23:20, Hardstyle90 napisał:

Pytanie, co teraz ?

Prościzna - do dwóch tygodni od premiery pojawią się zwroty, bo ktoś nie odbierze produktu lub nie akceptuje/zapłaci za zamówienie. Ja tak na przykład nabyłem Augmented Edition nowego Deus Eksa. Musisz czekać, być cierpliwy i sprawdzać sklep i śledzić ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 23:26, Zbulwersowany napisał:

Ja rozumiem słowo "potencjalnie" jest nie zrozumiałe.

Jest. I sąd/prawnicy też to zrozumieją. I dlatego pozytywnie sprawy dla Ciebie nie rozpatrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Henrar

Zakładam że teraz gdy wersji EK w PL jest jak na lekarstwo każdy będzie pilnował aby odebrać swoj egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 23:34, HanPL napisał:

Zakładam że teraz gdy wersji EK w PL jest jak na lekarstwo każdy będzie pilnował aby odebrać swoj egzemplarz.


Wątpię. Zawsze zostają jakieś resztki. Różne sytuacje się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować