Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Jeszcze przed snem: Mroczna Edycja Wieśka na xboksa będzie w pełnej polskiej wersji z dubbingiem? Wiem, że pisze w szczegółach, ale xbox jakoś nigdy z dubbingiem polskim mi sie nie kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 23:45, Sipso2008 napisał:

Jeszcze przed snem: Mroczna Edycja Wieśka na xboksa będzie w pełnej polskiej wersji z
dubbingiem? Wiem, że pisze w szczegółach, ale xbox jakoś nigdy z dubbingiem polskim mi
sie nie kojarzy...


Tak będzie z dubbingiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze widze zw moje pytanie zaginelo w akcji wiec ponawiam bo jest to dla mnie dość istotna kwestia
Jakie in-game itemy dolaczone sa do pre-ordera zwyklej wersji ME3? Tylko karabin M55 argus czy cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 23:23, Olamagato napisał:

Gdybym tworzył teorie spiskowe, to bym podejrzewał, że EA celowo tak zrobiło porównując
ilość zamówień w edycji cyfrowej oraz sklepowej. Bo przecież dział sprzedaży cyfrowej
musi się wykazać efektywnością, a tu zonk - niektórzy nienawidzą Origina i prędzej nie
kupią gry wcale niż kupią taką wersję.

Ależ oczywiście że tak właśnie jest. Dzięki temu już na koniec marca przeczytamy kolejnego newsa, o ile to mln więcej kont na origin jest - i wszystkie one to nie aktywacje gier pudełkowych, tylko zakupy na onym originie.
A i zysk dla ea będzie potencjalnie większy - w końcu cena taka jak pudełkowa, tyle tylko że pośrednikom i producentom fizycznych elementów nie trzeba będzie nic bulić.
Welcome in the real world :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie tylko, że na brytyjskim socialu pojawiła się informacja anulowano kilku użytkownikom EK Xboxa, które zamówili w czerwcu i lipcu. Wygląda to na nieprawdopodobnego pecha lecz jeden z użytkowników zauważył wzrost ilości dostępnych EK na Originie i Amazonie.
Nie jestem jednak pewien czy to prawda, więc informacja ta może być nieprawdziwa.
W związku z zaistniałą sytuacją jestem jednak skłonny uwierzyć w takie rewelacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@skubaczk

O ile się orientuje to tak tylko Argus.
Reszta bonusów jak Robo Pies, nowy towarzysz,misja, ubrania, bronie tylko w EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem info z anulowaniem zamówienia na ME3 EK i nie jestem szczęśliwy.
Rekompensata z strony EA jest nieszczgólna, już według mnie powinni dać do wyboru jeszcze zniżke na Ek cyfrową na Orgin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 23:56, Leos8 napisał:

Nie jestem jednak pewien czy to prawda, więc informacja ta może być nieprawdziwa.
W związku z zaistniałą sytuacją jestem jednak skłonny uwierzyć w takie rewelacje.

Czyli tak jak podejrzewałem - centrala zawiniła. Mogłem się domyślić, że Origin może mieć coś wspólnego z brakami wersji pudełkowych -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na którym Amazonie niby są te EK?? Bo na angielskim ni widu ni słychu. W ogóle w sklepach na PC nie ma EK, Game też nie posiadaw ofercie.
Nie powiem, troche mnie to wk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 00:33, TraenMD napisał:

A na którym Amazonie niby są te EK?? Bo na angielskim ni widu ni słychu. W ogóle w sklepach
na PC nie ma EK, Game też nie posiadaw ofercie.
Nie powiem, troche mnie to wk....


Sprawdź Amazon.de - słyszałem, że tam są podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym poście, chciałbym wyrazić wyrazy współczucia dla pracowników gram.pl, którzy przez winę firm trzecich są zalewani oskarżeniami od niesfornych użytkowników. Mimo, że moja kolekcjonerka leży dalej zamówiona(i chyba nic jej nie ruszy, oby), to mam nadzieję, że użytkownicy się ogarną i nie będą was winić. Tym bardziej, że wobec obecnej sytuacji jesteście bezradni. W pełni was rozumiem, bo to chyba nic ciekawego przeżyć takie coś.

Co do "Pana Zbulwersowanego", to naprawdę "brawa". Wystawiać produkt na Allegro, a potem obwiniać gram, że ma jakieś starty, gdyby najpierw przeczytał regulamin sklepu i zainteresował się sytuacją z ME3, to mógł przewidzieć "przykręcanie kurków z EK", a tak to szuka winy gdzieś gdzie jej nie ma. Oby mniej takich użytkowników.

@akne
Liczę, że nie wylecisz z pracy. Osoby która tak rzetelnie wykonuje swoje obowiązki ze świecą szukać, a to że sytuacja wymaga powiedzenia czegoś więcej, powinna być chyba zrozumiała dla zarządu i innych "ważniejszych" osób od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, moje zamówienie ze stycznia również zostało anulowane. W pewnym sensie również współczuję gram.pl, ale:

Po pierwsze skrypt dotyczący rekompensaty nie działa.

Po drugie liczyłbym na przynajmniej słowo "Przepraszamy" w mailu, a nie tylko suche wyjaśnienia. Zapewne wielu ludzi włącznie ze mną conajmniej lekko się zawiodło i byłoby to pewnie pewną ulgą zobaczyć jakąś empatyczną wiadomość.

A po trzecie cóż, rekompensata od EA jest conajmniej śmieszna, bo wyszłoby mi to nawet taniej, gdybym kupił ME3 + tytuł proponowany przez EA na allegro, dlatego też sugerując się jedną z poprzednich wypowiedzi kupię Cyfrową Edycję Specjalną na Originie, a Box z kolekcjonerki (albo chociaż i zwykłej) zapewne będzie na allegro po premierze.

Ogólnie, jestem ogromnym fanem uniwersum Mass Effecta i cóż, jak pisałem dla mnie to jest pewne rozczarowanie, ale nie jest to powód by mieszać z błotem pracowników gram.pl, bo to zwyczajnie nie ich wina. Dostali informację (co dobijające na 2 tygodnie przed premierą) i nam ją przekazali najszybciej jak mogli.

A w międzyczasie czekam na wyjaśnienia od EA, bo to nie pierwszy raz, kiedy traktują klientów w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi kolekcjonerke ME3 anulowali. Ide się napić, desperować i bić dzieci jak się jakieś nawiną. Choć akurat do gram.pl nie mam większych pretensji więc nie macie się czego bać :P Dziwi mnie tylko że EA nie zaoferowało w ramach rekompenstaty możliwośći zamówienia paczki tych Bioware Points - możnaby sobie kupić przynajmniej część DLC dostępnych w kolekcjonerce i jakoś tak lżej człowiekowi byłoby na sercu. Ale rozumiem że sprawa już przesądzona i EA PL już postanwiło i zdania nie zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amzon.de ma jeszcze te EK - po 75 euro. Tylko sę napić z rozpaczy. Cóż, w takim razie kupie cyfrową EK i tyle. I mimo, że domyślam się, że to głównie wina EA to jakiśsmród na gram.pl pozostanie niestety. Dużo już koupiłem na gram, nigdy nie narzekałem, ale kurcze jakiś taki niesmak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 23:36, buggeer napisał:

Czy jest szansa na dodatkowe punkty odbioru osobistego w Warszawie? W starych dobrych
czasach paczkę można było odebrać w każdym salonie Sferis, a teraz do najbliższego punktu
mam 1,5h w obie strony i to zakładając mało stania na światłach i brak kolejki w sklepie:P


W jakiej lokalizacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 02:30, vegost napisał:

Aniu czy będziecie mieć ponownie na stanie Dark Souls na xboxa360 ?


Niestety polski wydawca nie jest w stanie dostarczyć nam tej gry, więc w najbliższym czasie jej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 02:30, vegost napisał:

Aniu czy będziecie mieć ponownie na stanie Dark Souls na xboxa360 ?


Niestety polski wydawca nie jest w stanie dostarczyć nam gry, więc w najbliższym czasie nie będziemy jej mieć w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zszokowany takim atakiem na sklep gramu!
Czemu czepiacie się akne? Czy ona produkuje ten Edycje Kolekcjonerskie? Nie, więc dajcie jej spokój.
Logiczne, że zamawiając grę PRZED PREMIERĄ może się okazać, że się jej nie dostanie. Pre-Ordery to tylko informacja dla producenta/dystrybutora ile towaru jest oczekiwanego, nie ma to nic wspólnego z jego faktyczną dostępnością.
Rozumiem, że jesteście zawiedzenie, ale wrzućcie na luz. Pretensje możecie mieć tylko i wyłącznie do EA, nikt inny nie jest winien.
Następnie, te całe gadki o rekompensacie. Przepraszam bardzo, ale za co? Zapłaciliście już za towar, więc zawarliście umowę kupna-sprzedaży? Nie, bo gram, co jest bardzo logiczne (właśnie w takich przypadkach, żeby nie oszukać klientów) przypomina o zapłacie tydzień przed wysyłką, a więc wtedy, kiedy jest już pewne niemal na 100%, że dostaniecie grę.
Ciekawe, że jak gra ma przesuniętą premierą, nikt nie jeździ po pracownikach sklepu ani samym sklepie, a wiele osób wtedy również składa pre-ordery.
Podsumowując - nie czepiajcie się akne, bo nie ona jest tutaj winna, a nie wiedzieć czemu wszyscy na niej wieszają koty. To tylko człowiek i też ma swoje granice wytrzymałości, a takie ataki podchodzą pod - nie bójmy się tego stwierdzić - tortury psychiczne. Jeśli akne by odeszła, bylibyście zadowoleni? Bo ja, jak gros gramowiczów, nie. W jakim innym sklepie znajdziecie tak miłą, uczynną i skrupulatną osobę? Nie sądzę, że w jakimkolwiek.
Dlatego powtarzam swój apel - podejdźcie do sprawy z większym dystansem i nie obarczajcie winą kogoś, kto nic z daną sytuacją nie ma wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować