Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam :-) !
Mam pytanie odnośni gry: Saga Gothic I-II a dokładniej o skład pakietu. Czy w najnowyszym pakiecie Saga Gothic I-II znajduje się instrukcja/poradnik? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 18:42, marcin1566 napisał:

Witam :-) !
Mam pytanie odnośni gry: Saga Gothic I-II a dokładniej o skład pakietu. Czy w najnowyszym
pakiecie Saga Gothic I-II znajduje się instrukcja/poradnik? Pozdrawiam.

Jeśli już, to tylko w pdf na płycie, CD Projekt jakiś czas temu zrezygnował z dodawania papierowych instrukcji z poradnikiem do eXtra Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 15:56, akne napisał:

Zadałam to pytanie naszej osobie kontaktowej w Ubi, czekam na odpowiedź.


Czy coś już się wyjaśniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko z GW2 (dla tych co kupili prepurchase) na które będzie się można zdecydować w późniejszym terminie to będzie jakieś specjalnie przygotowane pudełko bez klucza czy będzie to zwykłe pudełko (które trafi do sklepów) z którego wyjmiecie klucz przed wysyłką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 10:21, Chrronnos napisał:

Pudełko z GW2 (dla tych co kupili prepurchase) na które będzie się można zdecydować w
późniejszym terminie to będzie jakieś specjalnie przygotowane pudełko bez klucza czy
będzie to zwykłe pudełko (które trafi do sklepów) z którego wyjmiecie klucz przed wysyłką?



Jak dla mnie to z pudełka nic nie będzie wyjmowane bo jakim prawem mają to robić? Przecież będzie tam klucz seryjny do odpalenia GW2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 11:23, Varon napisał:

Jak dla mnie to z pudełka nic nie będzie wyjmowane bo jakim prawem mają to robić? Przecież
będzie tam klucz seryjny do odpalenia GW2 :)


Dlatego się zastanawiam jak to będzie zorganizowane. Na karcie produktu jest info: "Wszyscy nabywcy pre-purchase''ów mogą otrzymać także na premierę pudełkowe wydanie standardowe gry (bez klucza)" i stąd moje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 11:39, Chrronnos napisał:

Dlatego się zastanawiam jak to będzie zorganizowane. Na karcie produktu jest info: "Wszyscy
nabywcy pre-purchase''ów mogą otrzymać także na premierę pudełkowe wydanie standardowe
gry (bez klucza)" i stąd moje pytanie :)


Może klucz do Bety jest swoistym numerem seryjnym? Można to różnie rozumować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 12:27, Varon napisał:

Może klucz do Bety jest swoistym numerem seryjnym? Można to różnie rozumować :)


Nie można. Klucz z pre-purchase to klucz do bety jak i do samej gry. Zrozumiałe jest więc że nie potrzeba potem (w dniu premiery) otrzymać kolejnego klucza. A moje pytanie dotyczy tego w jaki sposób to zostanie zorganizowane... czy będą specjalne egzemplarze gry bez klucza w pudełku dla tych co kupili pre-purchase czy będzie to zwykłe pudełko (które trafi do sklepów) z którego zostanie wyjęty klucz przed wysyłką? Czy może jeszcze inaczej to będzie zorganizowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :D
Pytanie w sprawie gry na PSVite :D

Na Ultima.pl jest już w ofercie sprzedaży gra "Disgaea 3: Absence of Detention" (Premiera EUR: 20/04/2012).

Czy będziecie mieli również tą pozycję w ofercie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoją prośbę:

Czy mogli byście dodawać informacje o DRM gier? To bardzo ważne. Często nie ma nawet informacji o konieczności rejestracji na steamie (Skyrim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące wysyłki Mrocznej Edycji Wiedźmina 2- czy jeśli uda się gry wysłać jutro to czy trafią następnego dnia do wszystkich punktów odbioru czy tylko tych większych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pre-purchase'y Guild Wars 2 zostały już w całości sprzedane lub zarezerwowane "
Mam to rozumiec tak , ze nowej partii nie bedzie? ( nie licze tych detalicznych sztuk od ludzi ktorzy zrezygnowali)
Jezeli jednak bedzie nowa partia to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 17:15, kolexx napisał:

"Pre-purchase''y Guild Wars 2 zostały już w całości sprzedane lub zarezerwowane "
Mam to rozumiec tak , ze nowej partii nie bedzie? ( nie licze tych detalicznych sztuk
od ludzi ktorzy zrezygnowali)


Nie będzie nowych. Było mówione, że jest tylko jedna dostawa i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem poprzednie pytania pana Janka_Izdebskiego, ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi więc zapytam osobiście: czy kupując na dzień dzisiejszy, w sklepie Gram.pl grę Sniper Elite V2 na PeCety, otrzymam dodatkowo DLC "Zamach na Hitlera"? Na stronie przedmiotu nie widać stosownej adnotacji.
Aktualnie z polskich sklepów oferujących takowy dodatek znalazłem konkurencyjny sklep Cenegi oraz adres zaczynający się na "Ult", a kończący "ima" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 18:29, wojcio102 napisał:

Czytałem poprzednie pytania pana Janka_Izdebskiego, ale nie znalazłem satysfakcjonującej
odpowiedzi więc zapytam osobiście: czy kupując na dzień dzisiejszy, w sklepie Gram.pl
grę Sniper Elite V2 na PeCety, otrzymam dodatkowo DLC "Zamach na Hitlera"? Na stronie
przedmiotu nie widać stosownej adnotacji.
Aktualnie z polskich sklepów oferujących takowy dodatek znalazłem konkurencyjny sklep
Cenegi oraz adres zaczynający się na "Ult", a kończący "ima" ;)

Prowadziliśmy rozmowy z LEM na temat dodawania tych DLC do pecetowej wersji, ale gdzieś ugrzęzły.
Wysłałam teraz przypomnieniem do LEM, jutro spodziewam się dostać odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 17:15, kolexx napisał:

"Pre-purchase''y Guild Wars 2 zostały już w całości sprzedane lub zarezerwowane "
Mam to rozumiec tak , ze nowej partii nie bedzie? ( nie licze tych detalicznych sztuk
od ludzi ktorzy zrezygnowali)
Jezeli jednak bedzie nowa partia to kiedy?

W piątek powinny się uwolnić pierwsze sztuki z nieopłaconych zamówień. Do tego kilka sztuk trzymam w rezerwie na zdublowane koszyki i błędy sklepu, zatem w piątek koło południa oba produkty mogą stać się znowu dostępne w niewielkiej ilości.
Ale nowej dostawy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 15:56, bobobo napisał:

Planujecie jakąś promocje na Extra Klasyke w najbliższym czasie?

Dusimy wydawców o różne promocje, zapytam CD Projekt, czy nie mógłby jakiejś promo na XK nam zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować