Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Prawdopodobnie i tak trochę GW2 będziemy sprzedawać w postaci kluczy, więc wolne pudełka powinny być.
Przypomnij się po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2012 o 20:07, PolishBox napisał:

O co chodzi z tą promocją, widniejącą przy stronie produktu Kinecta u Was? Oraz czy znajduje
się u Was ten zasilacz, który komponuje się ze starymi konsolami, czy trzeba go osobno
dokupić? Z góry dziękuję za odpowiedź, bo ostatnimi czasy Kinect robi się coraz głośniejszy...
:)

To jakiś stary tekst o promocji był, z maja 2011.
W zestawie jest kabel zasilający do Kinecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 14:41, khizbu napisał:

Aniu, jak się mają sprawy z grami wydanymi w 2011 roku? (Fable 3 itp) Czy będzie nowa
dostawa, obniżka cen?

Dostawy nie będzie dopóki cena się nie zmniejszy, gra już ma rok, czekamy zatem na ruch ze strony MS.

Dnia 22.04.2012 o 14:41, khizbu napisał:

Wracając do tematu CDP. Co było powodem rozdzielenia i kiedy to nastąpiło? Jakoś musiałem
to przegapić. Nadal pamiętam gry z logiem "gram.pl z CDProjekt"

gram.pl Sp. z o.o. powstała w lutym 2008, ale była własnością CD Projekt Sp. z o.o. Aż do maja 2009, kiedy większościowym (a potem wyłącznym) właścicielem gram.pl stała się Action SA, która podratowała grama finansowo, dała zaplecze z nowoczesnym magazynem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega jest oficjalnym dystrubutorem Ubisoft Polska - tylko część sklepów kupuje bezpośrednio z Ubi, reszta przez Cenegę.
Podobieństwo znaczków PL jest chyba przypadkowe.

Risen 2 na PC powinien do nas wjechać teoretycznie w środę i wtedy byśmy go wysłali do Was z dostawą na czwartek, ale różne rzeczy się mogą zdarzyć po drodz, odpukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 15:35, akne napisał:

To jakiś stary tekst o promocji był, z maja 2011.
W zestawie jest kabel zasilający do Kinecta.


Ahh, taka myląca ta notka z tą promocją ;p Mogłem się domyślić, bo "regulamin" dawno wygasł (tzn. strona) :) Dzięki, mam nadzieję, ze na moim starym/grubym X-Boxie będzie wszystko chodzić :P Z resztą, przekonam się, jak dojdzie ;) Jeszcze raz dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanko odnośnie Pre-ordera gry Prototype 2 na PS3. Czy kody na DLC znajdują się w Pudełku? Oraz jak z wysyłką? Gra ma premierę 24 czyli dokładnie jutro,u was w sklepie napisane jest,że wysyłka 26 czemu tak późno? Chciałbym grę mieć jeszcze przed Weekendem,oraz ogólnie zawsze jak zamawiałem od was to grę miałem dzień przed premierą a tu dziwny przypadek :P.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowna pani Aniu. Mam pytanie odnośnie złożonego przeze mnie zamówienia na Pre-purchase Edycji Kolekcjonerskich Guild Wars 2. Otóż w dziale "moje zamówienia" zlecenie ciągle widnieje jako "w realizacji", podczas gry przesyłkę odebrałem całe 2 tygodnie temu. (Na trackerze UPS również widnieje "przesyłka dostarczona")
Czy to tak powinno być? Z reguły "zaksięgowanie zamówienia" trwało u was około tygodnia, tak więc jestem lekko zaniepokojony. Nie chciałbym napotkać przez to jakiś problemów z wysyłką właściwej EK, z powodu niekompetencji firmy przewozowej UPS.

Pozdrawiam, Anakin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w sklepie gram.pl dostępny jest jeszcze Blizzard Authenticator? Za nic nie mogę go znaleźć, a jeszcze niedawno był (a gdyby się skończył to chyba i tak by był oznaczony jako"niedostępny"?). Dodatkowo chciałem wiedzieć, czy dostępne są tylko wzory z World of Warcraft (nie ukrywam, że wolałbym ze Starcrafta)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 19:41, blaiser napisał:

Witam, czy Diablo III będzie można odebrać (rano)14maja w punkcie gdzie się zdeklarowało
odbiór?


Diablo 3 będzie wysyłane wtedy, gdy gram dostanie grę, czyli jak pisała wcześniej Akne 14 maja. Do klientów i punktów odbioru trafi więc w dniu premiery, czyli 15 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 19:54, blaiser napisał:

Oj to muszę zrezygnować z zakupu :/

A to dlaczego ? ..... myślałeś, ze sobie pograsz przed innymi...? :P Posiadanie gry a start serwerów na których będzie można grać to również dwie różne sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 19:54, blaiser napisał:

Oj to muszę zrezygnować z zakupu :/


Jak uważasz, dla mnie głupotą jest rezygnowanie z zakupu tylko dlatego iż dostanie się grę w dniu premiery. Ja sam nie mam pewności kiedy będe mógł zamówić D3, pewnie gdzieś krótko po premierze będe miał fundusze, ale te pare dni czy tygodni mnie nie zbawi poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:00, Meketh napisał:

Jak uważasz, dla mnie głupotą jest rezygnowanie z zakupu tylko dlatego iż dostanie się
grę w dniu premiery. Ja sam nie mam pewności kiedy będe mógł zamówić D3, pewnie gdzieś
krótko po premierze będe miał fundusze, ale te pare dni czy tygodni mnie nie zbawi poczekam.

No to jestem głupi xD ale na tyle inteligentny aby odłożyć na grę zapowiadaną od wielu lat xD koniec OFF Topu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:15, blaiser napisał:

No to jestem głupi xD ale na tyle inteligentny aby odłożyć na grę zapowiadaną od wielu
lat xD koniec OFF Topu


Skoro cię stać to proszę bardzo, inni mają rachunki do opłacania i rodzinę na utrzymaniu, i nie zawsze mogą sobie odłożyć na wyczekiwaną grę. Osobiście mimo iż nie mogę się doczekać, aż D3 wpadnie mi w ręce, nie jest to dla mnie artykuł pierwszej potrzeby więc spokojnie poczekam, aż znajdę na nią jakieś wolne fundusze, i nie będę płakał iż nie mam gry w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:31, Meketh napisał:

Skoro cię stać to proszę bardzo, inni mają rachunki do opłacania i rodzinę na utrzymaniu,
i nie zawsze mogą sobie odłożyć na wyczekiwaną grę.


W dniu złożenia zamówienia preordera na EK Diablo III miałem na tę grę wolne całe i okrągłe 0 PLN (słownie: zero złotych). Założyłem sobie specjalną kopertę, na której napisałem "na Edycję Kolekcjonerską Diablo III" i wkładałem do niej pieniążki jakie udało mi się zebrać. A udawało mi się zebrać z różnych źródłeł na przykład prowizja dla banku była mniejsza niż przewidziałem albo będąc w sklepie nie kupowałem swoich ulubionych smakołyków. I przez miesiąc czasu bez większego problemu udało mi się zebrać te 350 PLN. A mam całą masę innych różnych i ważniejszych wydatków. Czyli jak się bardzo chce to można uzbierać na bardzo wyczekiwaną od dawna grę, ba nawet nawet na jej Edycje Kolekcjonerską, trzeba tylko chcieć i konsekwetnie dążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem co chcesz przez to powiedzieć, ale ja akurat miałem takie wydatki iż nie mogłem sobie odłożyć z niczego, zamiast tego wolałem wspomóc rodzinę chociaż ciężkiej sytuacji nie mam naszczęście. Co do kasy na D3 to napewno się znajdzie kasa, a dokładnie skarbówka zasponsoruje mi, zwrotem z podatku wiec nie mam się co w tej kwesti martwić.

PS Muszę dodać iż zakupem Diablo 3 zainteresowałem się w sumie niedawno, a dokładnie przed open betą, dopiero beta utwierdziłą mnie w przekonaniu, iż warto kupić grę, a że wcześniej nie interesował mnie zakup D3 to i na zakup nie odkładałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować