Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2012 o 14:39, Tenebrael napisał:

Akne - a co do tej EK Diablo 3. Czy będzie tylko tyle, ile już osób zamówiło, czy może
więcej? Pytam, bo chciałbym zamówić z miejsca, ale jak było niedostępne, tak i jest :(

Będzie minimalnie więcej, taką ilość mam potwierdzoną, ale nie odblokuję produktu do zamówień, dopóki towar nie dojedzie do nas - bo może dojechać mniej, część może być uszkodzona itp. Pewnie dopiero 15.05 odblokuję go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 20:41, kmalcherek napisał:

Kiedy jest premiera Sniper Elite V2 na X360? W tym tygodniu czy przyszłym? Różne źródła
= rożne daty.

Światowa premiera niby dziś, ale w Polsce mamy długi weekend, więc Techland wypuści konsolowe wersje w przyszłym tygodniu, a pecetowa z LEM ma do nas dojechać w poniedziałek 07.05.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 21:10, akne napisał:

Będzie minimalnie więcej, taką ilość mam potwierdzoną, ale nie odblokuję produktu do
zamówień, dopóki towar nie dojedzie do nas - bo może dojechać mniej, część może być uszkodzona
itp. Pewnie dopiero 15.05 odblokuję go.


[Pół żartem, pół serio] - a jest opcja dopisania mi zamówienia na EK "na ryzyko" ("będzie to będzie, nie będzie to nie będę mieć żalu")? Prooooszzzęęęę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 18:04, Kraciasty napisał:

Kiedy (o ile w ogóle ;p) jest planowana jakaś dostawa Pre-purchase Guild Wars 2?

Nowej dostawy nie będzie - co najwyżej kilka sztuk może się "uwolnić" z niepotwierdzonych zamówień, albo z zamówienień nieodebranych z punktów odbioru osobistego.
Tak, ilość, jaką dostaliśmy, jest okropnie niewielka i nie mam na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2012 o 22:08, Tenebrael napisał:

[Pół żartem, pół serio] - a jest opcja dopisania mi zamówienia na EK "na ryzyko" ("będzie
to będzie, nie będzie to nie będę mieć żalu")? Prooooszzzęęęę :]

Złóż zamówienie na zwykłą edycję, podeślij mi jego numer mailem. Nic nie obiecuję, ale o ile pamiętam, to kilka osób anulowało zamówienia na EK, zatem może się da coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu razem z grą kupiłam poradnik on-line do Assassin''s Creed II, niestety do dziś nie jestem w stanie go pobrać, nr zamówienia TR00251247.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 20:39, akne napisał:

Złóż zamówienie na zwykłą edycję, podeślij mi jego numer mailem. Nic nie obiecuję, ale
o ile pamiętam, to kilka osób anulowało zamówienia na EK, zatem może się da coś zrobić.


Zrobione. Nie znam maila do Ciebie, więc przesyłam tutaj: TM01421296. Tylko pytanko - kiedy będzie wiadomo, czy mi się to w EK zmieni? Pytam, bo juz kombinuję jak mogę, by tą edycje dostać, a nie chciałbym summa sumarum zdublować zamówień w dwóch różnych miejscach :)

PS. Dzieki ogromne za taka możliwość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 12:40, Polinka198 napisał:

2 tygodnie temu razem z grą kupiłam poradnik on-line do Assassin''s Creed II, niestety
do dziś nie jestem w stanie go pobrać, nr zamówienia TR00251247.

Wysłałam zapytanie do naszego programisty w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 15:31, akne napisał:

Gotowe, dostaniesz EK.


Dzięki ogromne!

EDIT. PS. Jesli masz gdzieś pod ręką dostęp do tego zamówienia, mogłabys mi od razu odznaczyć, że zamówienie jest potwierdzone? Bo bym z miejsca chciał potwierdzić, żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gotowe :)

Jeśli ktoś jeszcze chce zmienić w zamówieniu edycję zwykłą Diablo 3 na kolekcjonerską, to proszę pisać.

Kilkanaście osób anulowało swoje zamówienia, więc są wolne egzemplarze, ale nie odblokuję produktu w sklepie, bo coś by się mogło wykrzaczyć przy limicie, zatem piszcie tu.
Zamówienia na D3 będzie można potwierdzać od 07.05.2012 od 02:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest taka możliwość to chciałabym prosić o "upgrade" mojego zamówienia na diablo 3 :)
Numer zamówienia TM02131227, z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 18:55, Elhi napisał:

Jeśli jest taka możliwość to chciałabym prosić o "upgrade" mojego zamówienia na diablo
3 :)
Numer zamówienia TM02131227, z góry dziękuje.

Gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie moze jeszcze wolne ek diablo 3, bardzo chetnie bym wzial je w objecia 15 maja ( nie mam zamowionej zwyklej edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość dostarczenia Edycji Kolekcjonerskiej Diablo III bezpośrednio do zamawiającego, a nie do punktu go24? Znalazłem poprzedniego posta "Jeśli zamówisz pre-purchase edycji kolekcjonerskiej, to musisz zapłacić za jego dostawę - wysyłkę do domu (13,90/15,90 - płatność z góry/pobranie), odbiór w GO24 nie jest możliwy; a potem za dostawę EK 15,90 zł przy odbiorze kolekcjonerki od kuriera". Rozumiem, że byłoby to 29,80 za dostawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować