Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Prosze o zmiane na Ek diablo 3 TM02751257, a jezeli juz nie bedzie dostepnej edycji kolekcjonerskiej prosze o anulowanie rozwniez edycji zwyklej. Dziekuje Bardzo. (wczesniejszych postow nie moglem edytowac ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Uprzejmie proszę o zmianę zamówienia TM03051255, Diablo III na edycję kolekcjonerską.
Jeżeli jakimś cudem miałoby się to udać proszę o potwierdzenie tego faktu. (tutaj lub prze @)

Z góry dziękuję, choć w cuda nie wierzę...
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 18:38, akne napisał:

Kilkanaście osób anulowało swoje zamówienia, więc są wolne egzemplarze, ale nie odblokuję
produktu w sklepie, bo coś by się mogło wykrzaczyć przy limicie, zatem piszcie tu.
Zamówienia na D3 będzie można potwierdzać od 07.05.2012 od 02:00.


Proszę o zamianę zamówienia TM03201252 na edycję kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o zmianę zamówienia na edycję kolekcjonerską.

Numer zamówienia: TM03221250

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ilość zamówień na kolekcjonerki została już wyczerpana? Widzę, że zgłosiło się sporo osóby a też bym był zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 22:58, Arcling napisał:

Czy ilość zamówień na kolekcjonerki została już wyczerpana? Widzę, że zgłosiło się sporo
osóby a też bym był zainteresowany.

Jako, że nie mogłem już edytować posta to piszę jeszcze raz. Numer zamówienia to: TM03261246 Jeśli jeszcze kolekcjonerki są dostępne to proszę o zmianę. Jeśli nie to o anulowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli istnieje jeszcze szansa na załapanie się na kolekcjonerkę, to proszę o aktualizację zamówienia TM03281244

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli to jeszcze możliwe proszę o zamianę mojego zamówienia TM03301223 na edycje kolekcjonerską.

PS.
Zwracam uwagę na osoby wysyłające po kilaka zamówień do zamiany oraz zakradające na szybko konta różniące się zaledwie cyferką w nicku ... to pewne, ze te egzemplarze za 2 dni wylądują na Allegro :( to trochę nie fair ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z postem pan_satyros.
Zamówienia ns EK Diablo 3 z kont ktöre powstały dziś nie powinny byc brane pod uwage.
Najlepszym wyjsciem jest kolejność hronologiczna na zwykłą wersje i chęć edytowania swojego zamówienia na EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie chce tylko 1 EK (chociaz wiem ze moze to wygladac innaczej)

Dokladnie chodzi o zamiane ze standardowej na EK lub reaktywowanie anulowanego zamowienia na EK.
Wiec mam nadzieje ze nikogo moje posty niewprowadzily w blad i nikt nie mysi ze chce 2 kopie EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS.2
Przepraszam za literówki w poście z prośbą o zmianę, ale gdy widzę takie (delikatnie mówiąc) "kombinatorstwo" to krew mi się podnosi :/
GringoG3 & argahawk - dzięki za poparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 23:13, pan_satyros napisał:

PS.
Zwracam uwagę na osoby wysyłające po kilaka zamówień do zamiany oraz zakradające na szybko
konta różniące się zaledwie cyferką w nicku ... to pewne, ze te egzemplarze za 2 dni
wylądują na Allegro :( to trochę nie fair ...

Popieram. Jest to nieuczciwe wobec osób, które chcą kupić tylko jeden egzemplarz dla siebie a w takich sytuacjach zwykle namnaża się sporo dziwnych kont. Problem w tym, że trudno to udowodnić (o ile ktoś nie korzystał z tego samego IP lub dane w zamówieniach się nie powtarzają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłabym także o zmianę mojej edycji standardowej na kolekcjonerską, jeśli to nadal możliwe, nr zamówienia: TM03331270. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować