Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam, prosiłbym, jeśli będzie to możliwe, o zamianę edycji standardowej Diablo III na edycję kolekcjonerską. Mój numer zamówienia TM03351268. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 23:25, Arcling napisał:

Popieram. Jest to nieuczciwe wobec osób, które chcą kupić tylko jeden egzemplarz dla
siebie a w takich sytuacjach zwykle namnaża się sporo dziwnych kont. Problem w tym, że
trudno to udowodnić (o ile ktoś nie korzystał z tego samego IP lub dane w zamówieniach
się nie powtarzają).

Udawodnić nie bedzie sż tak trudno. Przecież jest data stworzenia konta i jest też przecież data złorzenia zamówienia na edycje zwykła. Ktoś kto złorzył zamówienie dzíś i prosi o edycje jest już z góry spalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

duży sklep odwołał WSZYSTKIE zamówienia na EK a było ich dużo - wiele osób które tam zamawiało pochodzi z forum diablo3.com , dostaliśmy tam link do tematu na tym forum od jednego z forumowiczów w ramach łaski - teraz już nigdzie nie dostaniemy EK a jesteśmy nieźle poszkodowani - gdybyśmy wiedzieli wcześniej, pewnie zaklepalibyśmy EK gdzie indziej, jednak polecono nam ten felerny sklep i jesteśmy w kropce. To nie jest rzucanie się na pudełka EK które chcemy opchnąć za kasę na allegro. To jest rzucanie się na pudełka, na które naprawdę zagorzali fani mieli nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 23:55, ToosTo7 napisał:

duży sklep odwołał WSZYSTKIE zamówienia na EK a było ich dużo - wiele osób które tam
zamawiało pochodzi z forum diablo3.com , dostaliśmy tam link do tematu na tym forum od
jednego z forumowiczów w ramach łaski - teraz już nigdzie nie dostaniemy EK a jesteśmy
nieźle poszkodowani - gdybyśmy wiedzieli wcześniej, pewnie zaklepalibyśmy EK gdzie indziej,
jednak polecono nam ten felerny sklep i jesteśmy w kropce. To nie jest rzucanie się na
pudełka EK które chcemy opchnąć za kasę na allegro. To jest rzucanie się na pudełka,
na które naprawdę zagorzali fani mieli nadzieję.


Rozumiem to - sam zamówiłem w rzeczonym sklepie ...
Co nie tłumaczy kilku rożnych zamówień od tych samych osób itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 23:48, GringoG3 napisał:

Udawodnić nie bedzie sż tak trudno. Przecież jest data stworzenia konta i jest też przecież
data złorzenia zamówienia na edycje zwykła. Ktoś kto złorzył zamówienie dzíś i prosi
o edycje jest już z góry spalony.


Dlaczego spalony? Swoją kopię zamówiłem w innym sklepie na literę U na początku lutego- uradowany tym, że się załapałem odliczałem dni, aż do dziś... Kiedy otrzymałem niespodziankę w postaci maila z anulowaniem zamówienia. To są ostatnie "zakupy" u nich.

Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne, że tak. sam byłbym oburzony gdyby moja szansa na EK przepadła, bo ktoś ma ochotę zamówić kilka pudełek. to straszne być fanem tyle lat i czekać tak długo żeby potem tak się rozczarować. byłem tak nastawiony na artbooka, płytę z soundtrackami... mogę tylko liczyć na szczęście - do beta testów dobijałem się jak wariat - bez powodzenia, oby tym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 23:55, ToosTo7 napisał:

duży sklep odwołał WSZYSTKIE zamówienia na EK a było ich dużo - wiele osób które tam
zamawiało pochodzi z forum diablo3.com , dostaliśmy tam link do tematu na tym forum od
jednego z forumowiczów w ramach łaski - teraz już nigdzie nie dostaniemy EK a jesteśmy
nieźle poszkodowani - gdybyśmy wiedzieli wcześniej, pewnie zaklepalibyśmy EK gdzie indziej,
jednak polecono nam ten felerny sklep i jesteśmy w kropce. To nie jest rzucanie się na
pudełka EK które chcemy opchnąć za kasę na allegro. To jest rzucanie się na pudełka,
na które naprawdę zagorzali fani mieli nadzieję.


Może i masz racje, ale to nie zmienia faktu że Ci co byli pierwsi i już dawno zamówili sobie zwykła edycje Diablo 3 tu na gram.pl. jako stali klienci mają i tak pierwszeństwo przed tyli co gram.pl potraktowali jako koło ratunkowe a nie jak "partnera handlowego".
Z reszta jak dziś rano Ania wstanie to wszystko bedzie jasne gdy wrzuci tu swoj wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jesteśmy w podobnej sytuacji, też zamówiłem w lutym dwie kopie kolekcjonerki dla siebie i kolegi w sklepie, którego nazwa nie przejdzie mi przez klawiaturę.

I teraz znowu próbujemy kupić dwie kopie. Jak sklep nie ma zaufania czy nie odsprzedamy na allegro to możemy odebrać osobiście w gram.pl i przypisać klucze do naszych kont battle.net przy pracownikach.

Jak dostanie się nam jedna kopia, to też już będzie połowa drogi do szczęścia, ale nie widzę powodu po co mielibyśmy składać zamówienie oddzielnie dla oszukiwania sklepu, nie wszyscy chcą sprzedać z zyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 00:07, GringoG3 napisał:

Może i masz racje, ale to nie zmienia faktu że Ci co byli pierwsi i już dawno zamówili
sobie zwykła edycje Diablo. 3 tu na gram.pl. jako stali klienci mają i tak pierwszeństwo
przed tyli co gram.pl potraktowali jako koło ratunkowe a nie jak "partnera handlowego".

Z reszta jak dziś rano Ania wstanie to wszystko bedzie jakis gdy wrzuci tu swoj wpis.



z nikim się nie wykłócam i nie sugeruję pierwszeństwa w porównaniu ze stałymi klientami - gram.pl był na tyle uczciwy, że załatwiał wszystko w miarę możliwości i nie wycofał zamówień, tu mój błąd - ale wydaje mi się, że wszyscy jesteśmy w okropnej sytuacji - jako wieloletni fan diablo osobiście kiepsko znoszę dzisiejszy wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 00:00, pan_satyros napisał:

Rozumiem to - sam zamówiłem w rzeczonym sklepie ...
Co nie tłumaczy kilku rożnych zamówień od tych samych osób itp.


Konkretnie: którzy użytkownicy złożyli różne zamówienia na EK Diablo III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 20:53, Weecek napisał:

Czy istnieje możliwość dostarczenia Edycji Kolekcjonerskiej Diablo III bezpośrednio do
zamawiającego, a nie do punktu go24? Znalazłem poprzedniego posta "Jeśli zamówisz pre-purchase
edycji kolekcjonerskiej, to musisz zapłacić za jego dostawę - wysyłkę do domu (13,90/15,90
- płatność z góry/pobranie), odbiór w GO24 nie jest możliwy; a potem za dostawę EK 15,90
zł przy odbiorze kolekcjonerki od kuriera". Rozumiem, że byłoby to 29,80 za dostawę?


Edycja Kolekcjonerska Diablo III i Edycja Kolekcjonerska Gulid Wars 2 to zupełnie inne rzeczy. Oczywiście możesz zamówić dostawę kurierską do domy i zapłacisz tylko raz czyli 15.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Serdecznie proszę o zmianę zamówienia o numerze YQ00081210 na edycję kolekcjonerską.

Pozdrawiam
Arkadiusz Pastuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowna akne :)

Proszę, zamień i moje zamówienie podstawowej edycji Diablo 3 numer YQ00111259 na edycję kolekcjonerską jeśli tylko jest jeszcze taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 18:38, akne napisał:

Kilkanaście osób anulowało swoje zamówienia, więc są wolne egzemplarze, ale nie odblokuję
produktu w sklepie, bo coś by się mogło wykrzaczyć przy limicie, zatem piszcie tu.
Zamówienia na D3 będzie można potwierdzać od 07.05.2012 od 02:00.


Rozumiem, że osoby, które zamówiły EK miedzy 15.03 a blokadą na gram.pl kolekcjonerki otrzymają ? czy dopiero 7.05 po potwierdzeniu może spać spokojnie do 15 maja ? bo widzę, że w sieci robią się niezłe jaja z tymi zamówieniami owej wersji Diablo III :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 02:32, TTBoS napisał:

Rozumiem, że osoby, które zamówiły EK miedzy 15.03 a blokadą na gram.pl kolekcjonerki
otrzymają ? czy dopiero 7.05 po potwierdzeniu może spać spokojnie do 15 maja ? bo widzę,
że w sieci robią się niezłe jaja z tymi zamówieniami owej wersji Diablo III :o


Akne wspominała, że ma zagwarantowaną pewną ilość egzemplarzy EK Diablo III i jest pokrycie na złożone zamówienia. Więc raczej możesz spać spokojnie. :)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=11118
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=11132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 02:32, TTBoS napisał:

Rozumiem, że osoby, które zamówiły EK miedzy 15.03 a blokadą na gram.pl kolekcjonerki
otrzymają ? czy dopiero 7.05 po potwierdzeniu może spać spokojnie do 15 maja ? bo widzę,
że w sieci robią się niezłe jaja z tymi zamówieniami owej wersji Diablo III :o


Tak, otrzymają.
Mam na piśmie potwierdzenie ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałam się, że wywołam lawinę próśb o zamianę zwykłej edycji Diablo 3 na EK, ale tak jak pisałam, tylko kilkanaście egzemplarzy jest wolnych, więc liczyć się będzie chronologia postowania oraz intencje (...)
Postów jest dużo, na pewno dla wszystkich nie wystarczy już. Ale ci, którzy się nie załapią, mogą jeszcze poczekać do premiery, pewnie jeszcze się trochę sztuk uwolni z niepotwierdzonych zamówień.

Zaraz usiądę i ogarnę to, żebyście mieli jasną sytuację przed wysyłką maili z prośbą o potwierdzenie zamówienia (07.05).
Zatem wszyscy postujący są proszeni o sprawdzenie swoich zamówień w niedzielę 06.05.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 06:29, akne napisał:


Zaraz usiądę i ogarnę to, żebyście mieli jasną sytuację przed wysyłką maili z prośbą
o potwierdzenie zamówienia (07.05).
Zatem wszyscy postujący są proszeni o sprawdzenie swoich zamówień w niedzielę 06.05.2012.


Przez te Diablo dostanę arytmii ... lub zajadę myszkę odświeżając profil na gram.pl ...

tak czy inaczej - życzę miłego dnia i uciekam do pracy ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak ktoś nie zamówił wcześniej standardowej edycji "D3" również może dopisać się do tej listy chętnych na EK? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować