Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2012 o 07:05, wodnym napisał:

Czy jak ktoś nie zamówił wcześniej standardowej edycji "D3" również może dopisać się
do tej listy chętnych na EK? :)

Ilość została wyczerpana, proponuję poczekać do dnia premiery, wtedy powinno się trochę egzemplarzy uwolnić z niepotwierdzonych zamówień.

I gorąca prośba do Wszystkich: proszę się nie cieszyć, jeśli ktoś się załapie na zamianę - a przynajmniej nie wyrażać radości w w tym wątku, bo mi potem umykają inne posty do odpisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, Akne.
Zniknął mój drugi post (który powstał bo pierwszego nie mogłem zedytować), w którym znajdował się numer zamówienia, poradzisz sobie bez niego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 18:38, akne napisał:

Gotowe :)

Jeśli ktoś jeszcze chce zmienić w zamówieniu edycję zwykłą Diablo 3 na kolekcjonerską,
to proszę pisać.

Kilkanaście osób anulowało swoje zamówienia, więc są wolne egzemplarze, ale nie odblokuję
produktu w sklepie, bo coś by się mogło wykrzaczyć przy limicie, zatem piszcie tu.
Zamówienia na D3 będzie można potwierdzać od 07.05.2012 od 02:00.


Ja chciałbym zakupić... gdzie mogę złożyć zamówienie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne,

Jako jeden z pierwszych prosiłem o zamianę mojego zamówienia [m] pod tym linkiem: [m]

ale mój post został wymoderowany. Nie wiem dlaczego, być może moderator uznał mnie błędnie za dubel. Czy mógłbym prosić o wyjaśnienie? Uważam, że to trochę nie fair, posiadam u was konto już wiele miesięcy a nie pisałaś, że nie można prosić o zamianę dopiero co złolżonego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do prośby bocian315. Ja rowniez posiadam konto od dawna i jestem za tym, aby decydowała kolejność postów. Ponieważ mój poprzedni post został wymoderowany podaję jeszcze raz nr [m] - 1szt.

Dodatkowo chciałbym wyjaśnić zamówienie nr [m] -1szt.(Tobek23). Nie jest to dubel. To konto brata, który złożył zamówienie zaraz po tym jak mu powiedzialem o takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zmienić w zamówieniu TM03221250 dostawę z odbioru osobistego i płatności przy odbiorze na przedpłatę mTransferem i wysyłkę kurierem do domu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 08:51, bocian315 napisał:

Czy mógłbym prosić o wyjaśnienie?


Pewnie. Sprawdziłem posty pod kontem multikont, a to bardzo nieładnie jest próbować zamówić kilka sztuk EK Diablo III tak, żeby dla tych co oczekują nie starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 07:46, BAJTER napisał:

Przepraszam, Akne.
Zniknął mój drugi post (który powstał bo pierwszego nie mogłem zedytować), w którym
znajdował się numer zamówienia, poradzisz sobie bez niego? :)

W sumie mogłem dopisać ten numer tutaj, tak na wszelki wypadek... TM02811283
Znowu robię to samo, proszę o wybaczenie, to wynika z tego, że sytuacja jest dość... Nerwowa. ;)
Liczę na łaskę i na to, że Cię nie zdenerwowałem ;)
Nie wiem jak mogę opisać moje intencje (wcześniej w sumie tego nie zrobiłem), ale zależy mi na tym żeby dać Blizzardowi co im się należy za tą wspaniałą grę i móc się cieszyć walką z hordami demonów już w dniu premiery. Poza tym artbook i "making of" <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć, czym się Pan sugerował moderując post mój i mojego brata? Proszę o wyjaśnienie, bo jest to dla nas bardzo ważna sprawa. Anulowano nam zamówienia w innym sklepie, więc postanowiliśmy zgłośić się tutaj. Nie mamy zamiaru sprzedawać kopii na allegro.

Mogę udowodnić, że konta nie są fikcyjne. Proszę o kontakt mail lub tel. Uważam, że jest to niesprawiedliwe, bo zgłaszając się jako jedni z pierwszych mamy prawo do otrzymania po jednej kopii dla każdego z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 06:24, akne napisał:

Tak, otrzymają.
Mam na piśmie potwierdzenie ilości.


Oki wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 07:18, akne napisał:

I gorąca prośba do Wszystkich: proszę się nie cieszyć, jeśli ktoś się załapie na zamianę
- a przynajmniej nie wyrażać radości w w tym wątku, bo mi potem umykają inne posty do
odpisania ;)

Czyli wśród tych, którym zmieniono na kolekcjonerską nie jest jeszcze pewne, że ją dostaną? Mam nadzieję, że sytuacja wyjaśni się jak to jest planowane do jutra, bo nie chciałbym mieć niemiłej niespodzianki, bo podobnie już zrobił inny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 14:07, Arcling napisał:

Czyli wśród tych, którym zmieniono na kolekcjonerską nie jest jeszcze pewne, że ją dostaną?
Mam nadzieję, że sytuacja wyjaśni się jak to jest planowane do jutra, bo nie chciałbym
mieć niemiłej niespodzianki, bo podobnie już zrobił inny sklep.


raczej chodzi o nie zaśmiecanie tematu w którym piszą ludzie, którzy maja szanse zamiany ze zwykłej na EK ale dopiero w poniedziałek kiedy to spłyną potwierdzenia. U mnie w zamówieniu już wisi EK i za to Gram.pl jestem wdzieczny i nie popełnie więcej tego błedu i nie zamówie na żdanych ultimach itd. bo nie cena ale profesjonalna obsługa sie liczy. Pozdro dla ekipy z Gram.pl za podejście do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 14:07, Arcling napisał:

Czyli wśród tych, którym zmieniono na kolekcjonerską nie jest jeszcze pewne, że ją dostaną?
Mam nadzieję, że sytuacja wyjaśni się jak to jest planowane do jutra, bo nie chciałbym
mieć niemiłej niespodzianki, bo podobnie już zrobił inny sklep.


Ania prosi o to by nie okazywać radości po to by nie zaśmiecać forum postami z podziękowaniami i nie robić przykrości tym którym się nie udalo załapać na zmianę, a skoro Ania komuś zedytawała zamówienie to znaczy że ma taką ilość EK by to pokryć, więć jęsli masz już EK nie powinieneś się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

nie wiem czy można na forum dodawać linki do aukcji allegro, ale pomyślałem że chcielibyście wiedzieć że są jeszcze kolekcjonerki Diablo 3 dostępne, na chwilę obecną 47 sztuk na tej aukcji allegro:

[m]

Sam zakupiłem u nich 2 sztuki po tym jak mnie wykiwała ultima, zabezpieczam sobie 3 egzemplarz z innego źródła więc jakby co po premierze być może będę miał jeszcze 2 sztuki do odsprzedania.

Mam nadzieję że komuś pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Akne.

Jestem tutaj nowy, dopiero się zarejestrowałem, po tym jak moje (i nie tylko zresztą moje) zamówienie w pewnym dużym sklepie na literę "U" zostało anulowane. Nie mam zamówionej podstawowej wersji gry, ale byłbym bardzo zainteresowany kupnem Edycji Kolekcjonerskiej. Jeżeli jest taka możliwość, bardzo proszę o przypisanie jej do mojego konta jako zamówienie, lub w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości pisać do mnie na e-mail lub dzwonić na telefon komórkowy (informacje są dodane do mojego konta na gram.pl). Jakakolwiek odpowiedź jest oczywiście bardzo mile widziana.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Byłbym zainteresowany kupnem edycji kolekcjonerskiej Diablo III. Jeśli są dostępne jeszcze jej egzemplarze lub ktoś zrezygnowałby z zamówionych bardzo proszę o kontakt lub od razu przypisanie jej do mojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest jeszcze możliwość chciałbym prosić o zmiane mojego zamówienia o nr YQ00891295 ze zwykłej edycji diablo 3 na edycje kolekcjonerksą.

Pozdrawiam i dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 11:22, Wojman napisał:

Pewnie. Sprawdziłem posty pod kontem multikont, a to bardzo nieładnie jest próbować zamówić
kilka sztuk EK Diablo III tak, żeby dla tych co oczekują nie starczyło.


To bardzo ciekawe co piszesz. A nie przyszło Ci do głowy, że z jednego ip może korzystać więcej niż jedna osoba? Że osoba zamawiająca może być aktualnie poza miejcem zamieszkania? W końcu mamy weekend majowy, nie każdy siedzi w domu. Jestem w stanie przedstawić skan dowodu osobistego z danymi adresowymi, które będą zgodne z danymi adresowymi i personaliami z zamówienia, które zostało przez Ciebie usunięte. To jest bardzo niesprawiedliwe, że anulujesz ludziom zamówienia poprzez usuwanie ich postów, gdy tak naprawdę nie masz żadnych dowodów na to, że mają multikonta. Napiszę o tym do DOK''u, bo to na cko moderator sobie tu pozwala to jakieś kpiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować