Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2012 o 14:07, Arcling napisał:

Czyli wśród tych, którym zmieniono na kolekcjonerską nie jest jeszcze pewne, że ją dostaną?
Mam nadzieję, że sytuacja wyjaśni się jak to jest planowane do jutra, bo nie chciałbym
mieć niemiłej niespodzianki, bo podobnie już zrobił inny sklep.


Mam na piśmie potwierdzenie dostawy X sztuk (poprosiłam, bo nie raz były tzw. jaja z kolekcjonerkami, że w ostatniej chwili dostawca ciął ilości) i te X sztuk wystarczy na zaspokojenie zamówień złożonych 15-17.03 (bo wtedy produkt był dostępny do zamawiania, przytomnie go zablokowałam szybko do czasu uzyskania potwierdzenia ilości przez dostawcę) + dla osób, które wczoraj wyraziły chęć zamiany zwykłej na EK (ale nie dla wszystkich - pisałam o tym, że rano dokonałam podmiany, jeśli ktoś ma EK w zamówieniu, to znaczy, że się załapał).

Ale ponieważ jestem pesymistką, to mogę założyć, że:
a) mój dostawca dostanie uszkodzony towar albo w mniejszej ilości niż zamawiał w Blizz
b) co zaskutuje mniejszą ilością dla nas
c) a ta mniejsza ilość też może do nas dojechać uszkodzona cześciowo, bo kurier wpadnie do rowu.
Nie ma nic pewnego na świecie od śmierci i podatków.

Proszę już nie postować z prośbami o zamianę zwykłej na EK, bo już rano rozdzieliłam wolne sztuki.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie zamówienia będzie polegało na wpłaceniu zaliczki czy wystarczy wysłać maila? Czy ilosc EK bedzie zalezala od szybkosci potwierdzenia zamowienia czy osoby ktore nie potwierdzagry od razu w pon moga spac spokojnie? Czy przy wyborze odbioru osobistego będę miał pewność odbioru gry 15maja? A może dacie możliwość odbioru gry o 0:00 15tego w jakimś punkcie w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 20:53, PiotrFelczak napisał:

Potwierdzenie zamówienia będzie polegało na wpłaceniu zaliczki czy wystarczy wysłać
maila? Czy ilosc EK bedzie zalezala od szybkosci potwierdzenia zamowienia czy osoby ktore
nie potwierdzagry od razu w pon moga spac spokojnie? Czy przy wyborze odbioru osobistego
będę miał pewność odbioru gry 15maja? A może dacie możliwość odbioru gry o 0:00 15tego
w jakimś punkcie w Warszawie?


Potwierdzenie zamówienia polega na kliknięciu na link który otrzymujesz od sklepu gram.pl na 7 dni przed wysykłą.
Jeżeli wybrałeś opcje płatności z góry link przenosi Cię na stronę firmy Polcard i tam dokonujesz płatności. gdy wybrałeś opcję przelewu bankowego lub coś w tym stylu dostajesz dane do przelewu. Jeśli wybrałeś opcję płatności przy odbiorze po kliknieciu na link, potwierdzasz swoje zamówienie i oszekujesz kuriera w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 20:46, GringoG3 napisał:

Aniu, co było gorsze ?
Reklamacje EK Wiedźmina 2 czy "bitwa" o edycje zamówienia na EK Diablo 3.


TOP 10:
1) Wysyłka Wiedźmina 2 na peceta: part 1: EK, part 2: zwykła
2) Reklamacje na Wiedźmina 2 EK na peceta + dosyłanie koszulek dla zdradzonych o świcie.
3) Wysyłka Battlefielda 3.
4) Awaria prądu w dniu wysyłki spóźnionej Bioware Signature Edition DA2.
4) Cięcie zamówień na ME 3 EK.
5) Sortowanie po numerkach dostawy z EK Wieśka 2 na iksa.
6) Zamieszanie z headstartem Tera.
7) Cięcie zamówień na Limited Codex.
8) Cięcie zamówień na WoW Cataclysm EK.
9) Awaria systemu przy wysyłce SC II do punktów odbioru.
10) Sprzedaż nocna WotLK.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 21:05, akne napisał:

:)


Taaa, to jest warte zapamiętania.

Pamiętam również, jak kiedyś podczas premiery Gothica III kurier z Edycją Kolekcjonerską wpadł do rowu i w nocy, trzeba było stworzyć jakąś zapasową dostawę.

To tak co do tych wpadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 21:05, akne napisał:

TOP 10:
1) Wysyłka Wiedźmina 2 na peceta: part 1: EK, part 2: zwykła
2) Reklamacje na Wiedźmina 2 EK na peceta + dosyłanie koszulek dla zdradzonych o świcie.
3) Wysyłka Battlefielda 3.
4) Awaria prądu w dniu wysyłki spóźnionej Bioware Signature Edition DA2.
4) Cięcie zamówień na ME 3 EK.
5) Sortowanie po numerkach dostawy z EK Wieśka 2 na iksa.
6) Zamieszanie z headstartem Tera.
7) Cięcie zamówień na Limited Codex.
8) Cięcie zamówień na WoW Cataclysm EK.
9) Awaria systemu przy wysyłce SC II do punktów odbioru.
10) Sprzedaż nocna WotLK.

:)


To widze że "kłopoty" z Diablo III, to mały pikuś w porównaniu do wcześniejszych zajść.
Masz zahartowaną i to mocno odporość na stres po tej TOP 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 20:53, PiotrFelczak napisał:

Potwierdzenie zamówienia będzie polegało na wpłaceniu zaliczki czy wystarczy wysłać
maila? Czy ilosc EK bedzie zalezala od szybkosci potwierdzenia zamowienia czy osoby ktore
nie potwierdzagry od razu w pon moga spac spokojnie? Czy przy wyborze odbioru osobistego
będę miał pewność odbioru gry 15maja? A może dacie możliwość odbioru gry o 0:00 15tego
w jakimś punkcie w Warszawie?

Złożyłeś zamówienie na EK Diablo 3 15.03.2012, czyli w pierwszym dniu pre-ordera.
Z opcją "pobranie", czyli płacisz przy odbiorze.
07.05.2012 o 2:00 skrypt wyśle maile z prośbą o potwierdzenie zamówienia lub jego opłacenia - ty masz pobranie, więc kliknij na "potwierdzam".

Co do ilości, to tu jest odpowiedź:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=11232

Towar do punktów odbioru dostarczą kurierzy 15.05.2012. O różnych porach, zatem czekajcie na mail i SMS, że zamówienie jest gotowe do odbioru.

gram.pl nie uzyskał zgody na prowadzenie nocnej sprzedaży gdziekolwiek, zatem - patrz wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 21:03, GringoG3 napisał:

Potwierdzenie zamówienia polega na kliknięciu na link który otrzymujesz od sklepu gram.pl
na 7 dni przed wysykłą.
Jeżeli wybrałeś opcje płatności z góry link przenosi Cię na stronę firmy Polcard i tam
dokonujesz płatności. gdy wybrałeś opcję przelewu bankowego lub coś w tym stylu dostajesz
dane do przelewu. Jeśli wybrałeś opcję płatności przy odbiorze po kliknieciu na link,
potwierdzasz swoje zamówienie i oszekujesz kuriera w domu.


W takim razie prosiłbym o zmianę mojego zamówienia z odbioru osobistego na kuriera z zapłata przy odbiorze. W EK wszystkie boki i gra jest w języku polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 21:07, Piotrbov napisał:

Pamiętam również, jak kiedyś podczas premiery Gothica III kurier z Edycją Kolekcjonerską
wpadł do rowu i w nocy, trzeba było stworzyć jakąś zapasową dostawę.


Aaaa, a ja słyszałam, że to kurier z Medievalem II wpadł do rowu - tak się rodzą legendy miejskie :)
W każdym do Medievala II były dosyłane drzewka rozwoju później, a nabywcy EK pierwszego Wieśka dostawali bon do sklepu na stówę.
A nabywcy AC któregoś koszulki za coś tam.
A artbooki do ME2 EK były dosyłane luzem (jak również niedługo figurki do Radnetu).
A nabywcy All Points Bulletin inną rekompensatę za umarcie gry.
Więcej "zabawnych" sytuacji nie pamiętam ;)
Ale po tylu latach w tej branży stwierdzam:
Gdyby w niej pracowało więcej profesjonalistów, a mniej namiętnych graczy....
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 21:12, PiotrFelczak napisał:

W takim razie prosiłbym o zmianę mojego zamówienia z odbioru osobistego na kuriera z
zapłata przy odbiorze. W EK wszystkie boki i gra jest w języku polskim?

Poprawione, sprawdź, czy adres i nr telefonu są ok.
EK ma w środku angielskie elementy (czyli angielski artbook), polskie wydanie zwykłej edycji D3 i inne elementy po angielsku (czyli na krążku z Making Of masz angielskie teksty itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 21:15, akne napisał:

Aaaa, a ja słyszałam, że to kurier z Medievalem II wpadł do rowu - tak się rodzą legendy
miejskie :)


Jednak, to chyba był Gothic III, bo to było coś związane z obudową EK, a do Gothica była zacna. No, ale zawsze mogę się mylić.

Dnia 05.05.2012 o 21:15, akne napisał:

W każdym do Medievala II były dosyłane drzewka rozwoju później, a nabywcy EK pierwszego
Wieśka dostawali bon do sklepu na stówę.


Co do Wieśka to, to pokazało, że CDProjekt jest naprawdę wspaniałą firmą. Za EK zapłaciłem 200 złotych, lecz za opóźnienia dodatkowych materiałów dawali 100 do wykorzystania.
To tak jakbym dostał materiały EK za darmo.
Wiesz, jak ja oczekiwałem, że za zniszczone głowy zrobią podobną rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz zmienić moje zamówienie nr YW00091235 na Edycję Kolekcjonerską Diablo 3.
Jeśli tak wyślij proszę potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem, kolega Piotrobov napisał wyżej iż jak podała Akne wszystkie wolne sztuki zostały rozdzielone, naprawdę tak trudno niektórym przeczytać i zrozumieć treść posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować