Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2012 o 08:19, akne napisał:

Staram się o nową dostawę, ale marne szanse.


Witam.

Pisałem już wcześniej, ale po tym, jak kopie EK zostały już rozdzielone, więc za poźno. Dlatego też odświeżam swój post. Jeżeli są lub jak pani wspomniała BĘDĄ dodatkowe kopie, to wciąż jestem zainteresowany. Zamówienia na podstawową edycje nie mam - gdyż ta mnie nie interesuje, ale EK z chęcią kupię. Wszystkie dane, łącznie z telefonem są przypisane do mojego konta, więc w przypadku nowych kopii proszę uprzejmnie o wiadomość lub przypisanie EK do mojego konta jako zamówienie. Pozdrawiam i będę jeszcze zerkał na forum, może coś się zwolni jeszcze po 15 Maja (wciąż będę zaintersowany!). :-)

edycja: ooops, przepraszam, post był odnośnie Guild Wars 2, mnie interesuje Diablo 3 EK, mój błąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, zamówiłem EK Diablo III wraz z wersją standardową. Wybrałem punkt odbioru osobistego w Poznaniu, jako salon Sferis w Galerii Pestka. Kiedy można spodziewać się dostawy do punktu obu gier? Chciałbym sobie wszystko mniej więcej zaplanować.

W ogóle życzę powodzenia z wysyłką Diabełka. Widzę, jak dużo macie teraz w sklepie na głowie. Trzymajcie się, oby jak najwięcej osób było zadowolonych po odbiorze swojego egzemplarza gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni post można unieważnić (nie mogę edytować). Znalazłem swoje źródło EK. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko się na szybko chciałem się zapytać, jeżeli w piątek był wysłany Risen 2 Mroczne Wody do pkt odbioru osobistego w Koszalinie (Active Jet) to dziś powinno dojść? Bo czekam cały czas na maila i sms ale ja mam taki charakter że zaraz popadam w taki...dziwny nastrój hehe ( nie wiem jak to określić ;p) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 15:31, akne napisał:

Wysłałam zapytanie do naszego programisty w tej sprawie.


Ok, coś się zmieniło, bo teraz widzę już listę serwerów, z których mogę pobrać poradnik. Tyle że po kliknięciu na każdy z nich mam okienko "The page cannot be found"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 10:05, Polinka198 napisał:

> Wysłałam zapytanie do naszego programisty w tej sprawie.

Ok, coś się zmieniło, bo teraz widzę już listę serwerów, z których mogę pobrać poradnik.
Tyle że po kliknięciu na każdy z nich mam okienko "The page cannot be found"

Wciąż to naprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 13:28, Bajuj napisał:

Przepraszam, że zawracam głowe, ale wolę kupić tutaj niż gdzie indziej.
Czy w najbliższym czasie można spodziewać się dostawy Silent Hill Downpour na PS3 oraz
Pataponów 3 na PSP ?

Pierwsza gra - nie, druga gra - pod koniec tego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 11:09, damianek12385 napisał:

Witam ;) Chciałbym się dowiedzieć, czy Alan Wake Ed. Specjalna będzie wysyłane w czwartek
czy Cenega jednak dostarczy już w środę do magazynu ? :D

Dostawa jutro, jeśli wjedzie w miarę wcześnie i nie będzie w niej niezgodności, to w czwartek dostaniecie grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 22:56, Swistiboy napisał:

A kiedy poprosicie o potwierdzenie adresu wysylki tego wygranego przeze mnie Diablo 3??
;)


bez obaw - jutro, pojutrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialbym zmienic forme platnosci na przelew mojego zamowienia na Diablo 3 EK - TM02751257 (jezeli jest taka mozliwosc).


Dziekuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, pytanie. Niby nic nie było mówione, by Gram miał podobny problem, ale po dość mocnej aferze z kolekcjonerkami D3 od Ultimy, muszę zapytać: czy u Was podobnego problemu nie ma? Czy w jakiś nagły sposób CDP nie zmniejszył Wam ilości? Pytam, bo rzekomo zmniejszyli Ultimie (choć wszystko wskazuje na to, że nie w tym był problem).

I jeszcze jedno pytanie co do D3EK. Czy gra będzie fizycznie (choć wiem, że nie do odbioru) w punkcie odbioru 14.05? Pytam o to z kolei, bo muszę sobie jakoś zaplanować dzień, a wiem, że zwykle, jeśli wysyłka jest, dajmy na to, 14.05, to dociera do punktu następnego dnia dopiero po południu. A wstępnie planowałem poranny odbiór i nie wiem, czy zmieniać plany, czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy będzie ktoś, kto nie odbierze zamówienia i będą zwroty EK Diablo 3... Gram będzie o tym informować, czy EK pojawią się "po cichu"?

Przy okazji Starcrafta 2 były, przy okazji Cataclysmu i Deus Eksa: Human Revolution również (te dwie ostatnie tak zgarnąłem). Nie powiem, że bym sobie nie kupił, ale nie będę wydawał półtora kafla na Allegro. Nie jestem tak zdesperowany.

Najpierw muszę wychaczyć pierwsze Diablo na PSX ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań co do preordera najnowszego COD''a.Mianowicie:
1.Czy ten Prestige Token dostane przy zamówieniu?
2.Czy pieniądze mam przelać już teraz czy za kilka miesięcy?
3.Czy jeżeli zamówiłem teraz zwykłą edycję, a do sklepu wejdzie edycja limiowana to ją dostane? czy tylko zwykłą edycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest zbyt istotna uwaga/pytanie, ale...
...czy nie czas już wstawić na głowną tapetę, Diablo III i zegara z odliczaniem do premiery ?! (tak jak ma to w zwyczaju sklep dla większych premier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować