Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2012 o 18:38, Tenebrael napisał:

Aniu, pytanie. Niby nic nie było mówione, by Gram miał podobny problem, ale po dość mocnej
aferze z kolekcjonerkami D3 od Ultimy, muszę zapytać: czy u Was podobnego problemu nie
ma? Czy w jakiś nagły sposób CDP nie zmniejszył Wam ilości? Pytam, bo rzekomo zmniejszyli
Ultimie (choć wszystko wskazuje na to, że nie w tym był problem).


Po co się wyślić i przeczytać kilka postów wstecz jak można po raz kolejny zadać to samo pytanie, nie? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=11232

Dnia 08.05.2012 o 18:38, Tenebrael napisał:

I jeszcze jedno pytanie co do D3EK. Czy gra będzie fizycznie (choć wiem, że nie do odbioru)
w punkcie odbioru 14.05?


DIII będzie wysyłane 14.05 z dostawą na 15.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:15, Wojman napisał:

Po co się wyślić i przeczytać kilka postów wstecz jak można po raz kolejny zadać to samo
pytanie, nie? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=11232


I po co ten jad, Wojman? Tak, czytałem ten post, jednak zauważ, że jest on z 5.05.2012. Jajca z Ultimą wyniknęły, o ile pamiętam, wczoraj, czyli 7.05.2012. Jeżeli wierzyć Ultimie, że otrzymała nagle (bo zakładam, że od razu poinformowali klientów...?) info od CDP, że jednak kolekcjonerek będzie mniej, oznaczałoby to, że post od Ani pochodzi sprzed pojawienia się tej informacji. Co oznacza z kolei, że od tamtego czasu (5.05.2012) coś mogło się zmienić, mimo początkowych potwierdzeń na piśmie (jak Akne sama zauważyła, już nieraz były jaja z kolekcjonerkami).

Mówiąc krótko: tak, wiem o tym poście, ale wolę się upewnić, że nic się w tej materii nie zmieniło. Po prostu bardzo mi zalezy na tej edycji, więc trzymam rękę na pulsie.

Dnia 08.05.2012 o 21:15, Wojman napisał:

DIII będzie wysyłane 14.05 z dostawą na 15.05.


Ok, rozumiem. Po prostu coś mi się obiło o uszy, że EK będzie w punktach odbioru już 14-go, ale ze względu na "embargo", do odbioru będzie 15-go. Stąd wywnioskowałem, że będzie do odbioru od razu w momencie otwarcia punktu. Ale że nie byłem pewien - to chciałem się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy wy także będziecie mieli Quake 4 jeszcze w sprzedaży? Niedawno słyszałem, że wznowiono sprzedaż tej gry i jestem ciekawy czy tez da się u was zakupić ten tytuł w przyszłości.

Druga sprawa, czy szykuje się może jakaś promocja gier EA czy dopiero na wakacje można liczyć na promki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:44, Tenebrael napisał:

I po co ten jad, Wojman? Tak, czytałem ten post, jednak zauważ, że jest on z 5.05.2012.
Jajca z Ultimą wyniknęły, o ile pamiętam, wczoraj, czyli 7.05.2012.


Naprawdę zanim zaczniesz pisać bzdury poczytaj trochę. Wiedziałbyś, że przynajmniej od 04 maja wiadomo o problemach z U. Ale po co się wyśilać i jeszcze raz zadać takie samo pytanie. A póżniej jeszcze raz i jeszcze raz, bo przez 2 sekundy coś mogło się zmienić. Co do wierzenia U. już CDP prostował informację i mówił wprost, że w Polsce nie ma żadnego cięcia EK Diablo III i nigdy nie było, a U. wzieła więcej zamówień od klientów na EK względem tego co zamówiła u dostawcy. Ale po co się wyślić, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 22:54, Wojman napisał:

Naprawdę zanim zaczniesz pisać bzdury poczytaj trochę. Wiedziałbyś, że przynajmniej od
04 maja wiadomo o problemach z U. Ale po co się wyśilać i jeszcze raz zadać takie samo
pytanie. A póżniej jeszcze raz i jeszcze raz, bo przez 2 sekundy coś mogło się zmienić.


Pytanie o potwierdzenie, że wszystko jest ok, zadałem raz. Ale po co się wysilać i sprawdzać, skoro można sobie ulżyć i przyczepić się do jednego pytania, prawda?

Dnia 08.05.2012 o 22:54, Wojman napisał:

Co do wierzenia U. już CDP prostował informację i mówił wprost, że w Polsce nie ma żadnego
cięcia EK Diablo III i nigdy nie było, a U. wzieła więcej zamówień od klientów na EK
względem tego co zamówiła u dostawcy. Ale po co się wyślić, nie?


Jasne, CDP prostowało. Tak jak prostowali kiedyś, że nie złamali żadnej umowy z Namco i mogą spokojnie powierzyć wydanie W2 na PC Warnerowi. A potem grzecznie wrócili do Namco, jak im sąd wyjaśnił, kto tu miał rację. Ale po co się wysilać i wyjść myślowo poza jedno oświadczenie, spojrzeć na całokształt sytuacji z perspektywy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[czas edycji minął]

Ale ok, EOT. Chciałem się jedynie upewnić, zadałem takie pytanie RAZ, a z tego co widziałem, podobne pytanie po aferze z Ultimą NIE padło. Serio, wyluzuj trochę, Wojman, bo nawet, jeśli trochę dmuchałem na zimnę, to przyczepiłeś się tak, jakbym co najmniej zaspamował temat 10-cioma identycznymi postami, na które odpowiedź padła 20 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:56, skodr napisał:

Aniu, czy wy także będziecie mieli Quake 4 jeszcze w sprzedaży? Niedawno słyszałem, że
wznowiono sprzedaż tej gry i jestem ciekawy czy tez da się u was zakupić ten tytuł w
przyszłości.

Nic nie wiem na ten temat.

Dnia 08.05.2012 o 21:56, skodr napisał:

Druga sprawa, czy szykuje się może jakaś promocja gier EA czy dopiero na wakacje można
liczyć na promki?

Pewnie coś pod koniec maja będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 20:48, GringoG3 napisał:

Może to nie jest zbyt istotna uwaga/pytanie, ale...
...czy nie czas już wstawić na głowną tapetę, Diablo III i zegara z odliczaniem do premiery
?! (tak jak ma to w zwyczaju sklep dla większych premier).

Nie, nie robimy takich rzeczy już, przynajmniej za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 20:27, Fedorr napisał:

Mam kilka pytań co do preordera najnowszego COD''a.Mianowicie:
1.Czy ten Prestige Token dostane przy zamówieniu?
2.Czy pieniądze mam przelać już teraz czy za kilka miesięcy?
3.Czy jeżeli zamówiłem teraz zwykłą edycję, a do sklepu wejdzie edycja limiowana to ją
dostane? czy tylko zwykłą edycje?


Za Prestige token musisz zapłacić teraz - 14,90 zł - to jest osobny produkt, zamawiasz, płacisz, dostajesz.

Po zrealizowania zamówienia na prestige token złóż zamówienie na grę (PS3 lub X360) - system Ci naliczy automatycznie zniżkę 14,90 na grę.
Za grę zapłacisz 7 dni przed wysyłką gry lub przy odbiorze.

Jeśli będziemy mieć w ofercie specjalne wydania tej gry, to oczywiście zniżka 14,90 za zakup tokena je obejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 17:00, Dimachu napisał:

Witam

Chcialbym zmienic forme platnosci na przelew mojego zamowienia na Diablo 3 EK - TM02751257
(jezeli jest taka mozliwosc).


Możliwość jest, ale ryzyko, że przelew do nas nie trafi do piątku, jest zbyt duże.
Bo np. pójdziesz na pocztę w czwartek rano, wtedy dopiero w poniedziałek przelew do nas dotrze, czyli grę dostaniesz w środę, czyli po premierze.

Mogę Ci zmienić tylko na jakiś mtransfer itp. - szybki przelew przez PayU.
Bo taki dociera do nas w kilka godzin max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 18:38, Tenebrael napisał:

Aniu, pytanie. Niby nic nie było mówione, by Gram miał podobny problem, ale po dość mocnej
aferze z kolekcjonerkami D3 od Ultimy, muszę zapytać: czy u Was podobnego problemu nie
ma? Czy w jakiś nagły sposób CDP nie zmniejszył Wam ilości? Pytam, bo rzekomo zmniejszyli
Ultimie (choć wszystko wskazuje na to, że nie w tym był problem).


Pisałam o tym wielokrotnie: mam na piśmie potwierdzoną ilość EK.
Inna sprawa, że my przyjmowaliśmy zamówienia tylko przez 2 dni na to, bo sama zablokowałam produkt po tych dwóch dniach, oczekując na potwierdzenie ilości.

Dnia 08.05.2012 o 18:38, Tenebrael napisał:

I jeszcze jedno pytanie co do D3EK. Czy gra będzie fizycznie (choć wiem, że nie do odbioru)
w punkcie odbioru 14.05?

Będzie 15.05.

Żadne pudełko nie opuści naszego magazynu wcześniej niż 14.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżęnie za spam. Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mów. I czytaj wcześniejsze posty zamiast zaśmiecać wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:26, Wojman napisał:

Ostrzeżęnie za spam. Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mów. I
czytaj wcześniejsze posty zamiast zaśmiecać wątek.


Spoiler

Echh, tia. Inni wczesniej pytali po x razy o to, czy dalej można EK zamawiać, i było ok, mimo, że już daaawno było info o braku takiej mozliwości, a dla mnie ostrzeżenie za jedno powtórzone (???) pytanie. Ale ok, przyzwyczaiłem się, że po Tobie takich rzeczy mozna oczekiwać. EOT.



Natomiast mam jeszcze inne pytanie, co do punktów odbioru osobistego. Co się dzieje z punktami w Warszawie? Do niedawna było ich chyba ponad 10, obecnie zostały 4 lub 5. I z tego, co widzę, to ich liczba raczej wciąż spada. Co się dzieje? Czy będa otwierane jakieś nowe punkty na miejsce starych? Albo czy planowane jest dalsze zamykanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 12:04, lama123-53 napisał:

Pani Akne czy może Pani zmienić bank w metodzie płatności w zamówieniu czy muszę pisać
do DOK ?

Możesz napisać tutaj, do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:43, akne napisał:

Możesz napisać tutaj, do mnie.


Bardzo proszę o zmianę banku w metodzie płatności na mtransfer (MBANK) nr zamówienia:EM05801286

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:37, Tenebrael napisał:

Natomiast mam jeszcze inne pytanie, co do punktów odbioru osobistego. Co się dzieje z
punktami w Warszawie? Do niedawna było ich chyba ponad 10, obecnie zostały 4 lub 5. I
z tego, co widzę, to ich liczba raczej wciąż spada. Co się dzieje? Czy będa otwierane
jakieś nowe punkty na miejsce starych? Albo czy planowane jest dalsze zamykanie?


Obecnie jest 7 nie liczać Piaseczna ,Otowcka itp . Ursynów niestety ma remont , nie zależy to od nas a te punkty , które znikją to jest to związane z ich kondycją finansową . Cały czas też rozpoczynamy współpracę z nowymi i tak będzie nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 14:13, actionkot napisał:

Obecnie jest 7 nie liczać Piaseczna ,Otowcka itp . Ursynów niestety ma remont , nie
zależy to od nas a te punkty , które znikją to jest to związane z ich kondycją finansową
. Cały czas też rozpoczynamy współpracę z nowymi i tak będzie nadal.


Hmmm, właśnie patrzę na wykaz punktów odbioru, i pokazuje mi:

Warszawa: 5
Warszawa - Falenica: 1

Pamiętam, że swego czasu było nawet chyba z 10 (jak nie więcej) w samej Warszawie (nie licząc Warszawa - Falenica). Stąd zdziwiło mnie, gdy ostatnio robiłem zamówienie, że się tego tak niewiele ostało.

A czy co do Ursynowa chodzi o ten punkt przy Leclerc''u? Kiedy można się spodziewać ponownego otwarcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ursynów niestety ma remont

W poniedziałek potwierdziłem zamówienie na D3 a punkt odbioru osobistego w tym zamówieniu to właśnie ten na Ursynowie... Będzie jakiś oficjalny mail od gram.pl w tej sprawie? Jakaś propozycja zmiany czy coś? Gdybym tutaj nie zajrzał to bym był przekonany że wszystko będzie ok z dostawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani źle zrozumiała moje pytanie :)
Chodzi o to, że teraz do zakipu jest tylko normalna wersja COD''a. Więc czy jeżeli ją zamówie, a do sklepu wejdzie edycja limitowana, to dostane zwykłą czy limitke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować