Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2012 o 13:43, akne napisał:

Możesz napisać tutaj, do mnie.


Czy uda się dzisiaj to zrobić? Podałem już dane zamówienia w poprzedniej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 07:45, akne napisał:

Mogę Ci zmienić tylko na jakiś mtransfer itp. - szybki przelew przez PayU.
Bo taki dociera do nas w kilka godzin max.

szybki przelew przez PayU. (konto mam w banku zachodnim wiec sekund 5 i po problemie ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do Ciebie w sprawie zamówień odbieranych osobiście. Chodzi mi o to czy planujecie żeby przesyłki były w jakiś sposób zapakowane ? Bo (przynajmniej tak w Koszalinie jest, nie wiem czy w innych miastach również) zawsze jak odbieram grę, to jest ona tak luzem, w żaden sposób zapakowana, a prędzej czy później może to skutkować jakimś uszkodzeniem przesyłki. Właśnie dlatego chciałbym się dowiedzieć czy planujecie coś w tej sprawie, czy to raczej tam zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie mianowicie czy w ofercie sklepu gram.pl pojawi się edycja freedom assassina creed III ponieważ narazie jest dostępne tylko na ubishopie gdzie ceny są okropnie wielkie (interesuje mnie wersja na xbox''a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 18:47, kuropka napisał:

ja mam pytanie mianowicie czy w ofercie sklepu gram.pl pojawi się edycja freedom assassina
creed III ponieważ narazie jest dostępne tylko na ubishopie gdzie ceny są okropnie wielkie
(interesuje mnie wersja na xbox''a)


Jest dostępne na empik.com i tylko tam będzie można kupić jeśli chodzi o polskie sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2012 o 13:45, lama123-53 napisał:

Bardzo proszę o zmianę banku w metodzie płatności na mtransfer (MBANK) nr zamówienia:EM05801286

Gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 15:24, Fedorr napisał:

Pani źle zrozumiała moje pytanie :)
Chodzi o to, że teraz do zakipu jest tylko normalna wersja COD''a. Więc czy jeżeli ją
zamówie, a do sklepu wejdzie edycja limitowana, to dostane zwykłą czy limitke?

Jeśli edycja limitowana będzie w tej samej cenie co zwykła, to wszystkim zamienimy zwykłą na limitkę - zawsze tak robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 15:56, lama123-53 napisał:

> Możesz napisać tutaj, do mnie.

Czy uda się dzisiaj to zrobić? Podałem już dane zamówienia w poprzedniej odpowiedzi.

Sorry, nie zaglądam na forum co chwilę. Teraz Ci poprawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 16:22, Dimachu napisał:

> Mogę Ci zmienić tylko na jakiś mtransfer itp. - szybki przelew przez PayU.
> Bo taki dociera do nas w kilka godzin max.
szybki przelew przez PayU. (konto mam w banku zachodnim wiec sekund 5 i po problemie
;])

Poprawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 17:02, damianek12385 napisał:

Ja mam pytanko do Ciebie w sprawie zamówień odbieranych osobiście. Chodzi mi o to czy
planujecie żeby przesyłki były w jakiś sposób zapakowane ? Bo (przynajmniej tak w Koszalinie
jest, nie wiem czy w innych miastach również) zawsze jak odbieram grę, to jest ona tak
luzem, w żaden sposób zapakowana, a prędzej czy później może to skutkować jakimś uszkodzeniem
przesyłki. Właśnie dlatego chciałbym się dowiedzieć czy planujecie coś w tej sprawie,
czy to raczej tam zostanie?

Towar do punktów odbioru jedzie w zbiorczych opakowaniach - tak jak do klienta, który zamówił kilka gier - wszystko w jednej paczce (albo w kilku, jeśli jest duża premiera). Punkt odbioru rozpakowuje kartony i wydaje gry luzem.
I to się nie zmieni, bo przesyłki do punktów odbioru są pakowane tak starannie i jak do klientów, którzy zamawiają pojedyncze sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym prosić o zmianę formy płatności w moim zamówieniu nr RQ00881262 na Diablo 3 EK z płatne przy odbiorze na płatność kartą kredytową jeśli taka możliwość istnieje oczywiście.

P.S pisałem do działu obsługi klienta już 3 raz w tej sprawie i zero odzewu a telefon ciągle zajęty jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pisałem do DOK ale nikt mi nie odpisał. Chciałbym zamienić opcję płatności: "za pobraniem" na "wpłate na konto" w zamówieniu: TM02721210. Czy jest taka możliwość? Jeżeli tak to proszę o zmianę.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu widzę że odpisujesz na posty "ręcznie" bo opcja odpowiedź nie działa z powodu błedu na forum.
Szybki sposób by to naprawić, jeśli masz Firefox to w ustawieniach wyczyść "cookies" i w zaawansowanych opcjach "treści w pamieci podręcznej" również wyczyścić, wyłaczyć i włączyć przeglądarkę i wszysko spoko.

P.S. Ale nie "koko euro spoko" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że u was było w sprzedaży pre-purchase do Guild Wars 2 to mam takie pytanko.

Czy kupno, posiadanie tego pudełka z kodem upoważnia i obliguje sprzedawcę, do wysłania pełnego pudełka z grą, czy nie?
Chodzi o to, że na allegro widziałem, że ktoś sprzedaje pre-purchase''a do EK GW 2 za ponad 3 razy taniej, niż oficjalnie jest i się zastanawiam, czy można by było tego sprzedawcę tak wykiwać i zmusić go by wysłał w dniu premiery pełne pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować