Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2012 o 07:02, Karanthir666 napisał:

Pytanie o pre-purchase EK Guild Wars 2. Kiedy tak mniej więcej zaczniecie wysyłać do
ludzi tę grę, którzy zakupili w pre-purchase?


Mogę odpowiedzieć za Anię: Wtedy, kiedy będzie premiera. A że na chwile obecną nie ma jeszcze daty premiery, to odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zawiązku z brakiem odpowiedzi na http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=11310 wnioskuję że w przyszłym tygodniu już remont w tym punkcie odbioru się skończy i odbiór D3 we wtorek nie jest zagrożony. Już trochę mało czasu zostało aby ewentualnie poinformować kupujacych o zmianie zwłaszcza że prośba o potwierdzenie zamówienia przyszła w poniedziałek... Mam nadzieję że wszystko będzie ok bo nie bardzo chcę składać zamówienie gdzie indziej zwłaszcza że tutaj na D3 już od ponad roku mam zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 09:54, Karanthir666 napisał:

Dzięki. Mam tylko nadzieję, że nie zrobią akcji takiej jak ultima i 3kropki z Diab(o)lo
3.


To jest niemożliwe. Bo po pierwsze już masz zapłacone, a po drugie gdyby gram.pl przekroczyło limit zamówień na pre-purchase''a EK to by nie mieli odpowiedniej ilości pudełek tego pre-purchase''a z kodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 23:05, Piotrbov napisał:

Czy kupno, posiadanie tego pudełka z kodem upoważnia i obliguje sprzedawcę, do wysłania
pełnego pudełka z grą, czy nie?


Nie obliguje. Co wiecej oferta z wysłaniem pudełka jest tylko w niektorych sklepach np. gram.pl, a i to za dodatkowa oplata. z pre-purhase otrzymujesz jedynie kod na gre i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 11:57, Wojman napisał:

Nie obliguje. Co wiecej oferta z wysłaniem pudełka jest tylko w niektorych sklepach np.
gram.pl, a i to za dodatkowa oplata. z pre-purhase otrzymujesz jedynie kod na gre i to
wszystko.


Tak, tylko ja się pytam o pre-purchase Edycji Kolekcjonerskiej. Bo chodzi o to, że kod który jest wysłany, gdy się kupuje EK daje możliwość na 5 dni gry po premierze, więc nie daje możliwości pełnej gry po premierze.
W tym czasie trzeba wpisać kod, który się dostanie razem z pozostałą częścią EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
mam pytanko, kupiłem gre Wiedzmin 2 na PC na gram kilka miesiecy temu. Odinstalowałem gre i chciałem zainstalowac ponownie, lecz nie mogę jej zainstalować wyskakuje bład CRC, potem robiłem wszystko co jest na stronie ze wsparciem, nic nie pomogło.
Czy jesli płyta była dzis wyjeta 2 raz, wychodzi an to ze jest uszkodzona mam jaka gwarancje na gre? Wydałem tyle kasy i nie mogę grac bo płyta na to nie pozwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 14:46, karolekx23x napisał:

Czy jesli płyta była dzis wyjeta 2 raz, wychodzi an to ze jest uszkodzona mam jaka gwarancje
na gre? Wydałem tyle kasy i nie mogę grac bo płyta na to nie pozwala?


Gwarancja na nosniki trwala 90 dni od daty zakupu. Mozesz jednak zarejestrowac swoj egzemplarz na gog.com i stamtad sciagnac pelna wersje (w edycji rozszerzonej od razu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 08:56, RakuPL napisał:

Czy wystarczy egzemplarzy D3 na 15.05 także dla tych osób, które złożyły zamówienie w
tym tygodniu? :)

Dopóki można to zamawiać, to znaczy, że dla wszystkich wystarczy.

Wczoraj po 18:00 zablokowałam produkt na wszelki wypadek, gdyby w nocy się klienci rzucili, odblokowałam rano i chyba zablokuję koło 16:00, bo ilość zmierza ku wyczerpaniu, a nie chce mi się zaglądać do systemu w weekend, przynajmniej nie co kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman

Wydałem kase, zeby pobierać z goga? z tego co wiem to an tamtej stronie gra nie jest po polsku?
Ta gra nie wymagała grania z płyta, to inne płyty wkładam codziennie i działaja a ta włozona 2 razy i jest uszkodzona?
A na marginesie, płyta zatrzymuje sie w jednym, tym samym miejscu jest jakiś sposób na czyszczenie płyt, dobry sprawdzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 23:05, Piotrbov napisał:

Jako, że u was było w sprzedaży pre-purchase do Guild Wars 2 to mam takie pytanko.

Czy kupno, posiadanie tego pudełka z kodem upoważnia i obliguje sprzedawcę, do wysłania
pełnego pudełka z grą, czy nie?
Chodzi o to, że na allegro widziałem, że ktoś sprzedaje pre-purchase''a do EK GW 2 za
ponad 3 razy taniej, niż oficjalnie jest i się zastanawiam, czy można by było tego sprzedawcę
tak wykiwać i zmusić go by wysłał w dniu premiery pełne pudełko.


Jeśli chodzi o pre-purchase kolektorki, to sprzedawca musi Ci wysłać pudełko z elementami EK na premierę i z nowym kluczem, dającym dostęp do gry 7 dni po premierze (do tego czasu będzie działać klucz z pre-purchase''a).
Nie wiem, czy to co ktoś sprzedaje w cenie 1/3 ceny EK GW2, to jest taki pre-purchase - chyba, że potrzebuje pieniędzy i sprzedaje 1 szt prywatnie.

Co do pre-purchase''a edycji zwykłej, to dostajesz tylko kod, który da Ci możliwość grania od beta weekendów po headstart i po premierze, i nie dostaniesz wersji pudełkowej gratis później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 15:05, karolekx23x napisał:

Wydałem kase, zeby pobierać z goga? z tego co wiem to an tamtej stronie gra nie jest
po polsku?


Nie, Edycja Rozszerzona jest w chińskiej, japońskiej i koreańskiej wersji tylko. Sprawdź najpierw rozwiązanie, później marudź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie juz nie w przypadku D3, ale czy przy nastepnych kolekcjonerkach bylaby mozliwosc aby termin potwierdzania zamowien byl troche przed premiera? Tak, aby zdecydowani mogliby sie zalapac na swoj egzemplarz jeszcze na premiere. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Aniu mam pytanie ( jakież to dziwne nieprawdaż ;) ) Chodzi o obiecaną mi kiedyś przez Ciebie zniżkę na ewentualny zakup Mass Effect 3, w związku z tym że przy zamawianiu u was Mass Effect 2 nie dostalem w paczce kodu na dlc "pancerz terminusa", więc moje pytanie jest następujące, czy i jak ewentualnie mógłbym dostać tą zniżkę?
Z góry dzięki za odpowiedź ;)
Załączam screena z obietnicy jakby co ;p

20120511173301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 15:02, akne napisał:

Dopóki można to zamawiać, to znaczy, że dla wszystkich wystarczy.

Super, bardzo cieszy mnie taka odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę (zapytanie wysłane do obsługi sklepu tydzień temu i cisza), proszę o zmianę punktu odbioru osobistego zamówienia TM02131227 z wyspy sferis w tesco, na Wolnet UL. L.ZAMENHOFA 46 58-105 Świdnica, bo widzę, że w tesco nie można odebrac EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować