Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Ograniczenie do góra dwóch egzemplarzy chyba by wystarczyło i wcześniejsze info np kiedy się rozpocznie możliwość zamawiania...Na allegro już mnóstwo zamówień na drugą dostawę jest, ja jednak wolę kupić u Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwylke bywa, znowu mam pytanie o EK. Tym razem chodzi o Prototype na PC. Kiedy ruszy u Was pre-order i czy będzie jakaś Edycja kolekcjonerska/Specjalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 13:45, dudi92 napisał:

Jak to zwylke bywa, znowu mam pytanie o EK. Tym razem chodzi o Prototype na PC. Kiedy
ruszy u Was pre-order i czy będzie jakaś Edycja kolekcjonerska/Specjalna?

W poniedziałek 21.05 ruszy pre-order, będzie Radnet w cenie zwykłej edycji, z bonusową figurką i steelbookiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW Kiedy zostaną wysłane maile w sprawie pudełkowego wydania Guild Wars 2 dla nabywców Pre-Purchase???
Maj się już prawie kończy, premiera niedługo a maila jak nie było tak nie ma :(

20120519223023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 22:31, HugeDRAGON napisał:

BTW Kiedy zostaną wysłane maile w sprawie pudełkowego wydania Guild Wars 2 dla nabywców
Pre-Purchase???
Maj się już prawie kończy, premiera niedługo a maila jak nie było tak nie ma :(


Jak niedługo? Przecież nie wiadomo kiedy równie dobrze może wyjść w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 19:49, akne napisał:

No coś tam może skapnie też do nas, ale pewnie wystarczy na kilka(naście) godzin.
Za to wróciło trochę sztuk (mało!) z nieodebranych zamówień, odblokuję w poniedziałek,
jak zostaną przyjęte na stan. Uprzedzając pytania: jeszcze nie wiem, o której godzinie
odblokuję.


Aniu ,a czy wróciły może do was edycje kolekcjonerskie D3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 19:49, akne napisał:

No coś tam może skapnie też do nas, ale pewnie wystarczy na kilka(naście) godzin.
Za to wróciło trochę sztuk (mało!) z nieodebranych zamówień, odblokuję w poniedziałek,
jak zostaną przyjęte na stan. Uprzedzając pytania: jeszcze nie wiem, o której godzinie
odblokuję.


Dzięki ale na poniedziałek się nie załapię mam cały dzień zajęty, a ta rezerwa kiedy do was dotrze, pod koniec przyszłego tygodnia czy na początku następnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 19:49, akne napisał:

No coś tam może skapnie też do nas, ale pewnie wystarczy na kilka(naście) godzin.
Za to wróciło trochę sztuk (mało!) z nieodebranych zamówień, odblokuję w poniedziałek,
jak zostaną przyjęte na stan. Uprzedzając pytania: jeszcze nie wiem, o której godzinie
odblokuję.

A wiesz przynajmniej o jakiej porze je odblokujesz? Najszybciej jak się da, czy jak dostaniesz wcześniej to poczekasz i odblokujesz po południu żeby ci którzy wracają z pracy też mieli szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 22:31, HugeDRAGON napisał:

BTW Kiedy zostaną wysłane maile w sprawie pudełkowego wydania Guild Wars 2 dla nabywców
Pre-Purchase???
Maj się już prawie kończy, premiera niedługo a maila jak nie było tak nie ma :(

Spokojnie, wkrótce dostaniesz maila z prośbą o potwierdzenie zamówienia na pudełkową wersję bez klucza - wygenerujemy takie zamówienia na kontach nabywców pre-purchase''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2012 o 11:24, kosiarka6 napisał:

Aniu ,a czy wróciły może do was edycje kolekcjonerskie D3?

Kilka sztuk wróciło, trzymam je pod reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 16:04, dragon___PL napisał:

A wiesz przynajmniej o jakiej porze je odblokujesz? Najszybciej jak się da, czy jak dostaniesz
wcześniej to poczekasz i odblokujesz po południu żeby ci którzy wracają z pracy też mieli
szansę?

Na pewno nie z samego rana, pewnie gdzieś tak po 14:00, jak się obrobię z pilną robotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 20:39, akne napisał:

Kilka sztuk wróciło, trzymam je pod reklamacje.


A ile będziesz je trzymać pod tą reklamacje?Czy jutro zostaną odblokowane razem ze standardowymi wydaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2012 o 20:52, kosiarka6 napisał:

A ile będziesz je trzymać pod tą reklamacje?Czy jutro zostaną odblokowane razem ze standardowymi
wydaniami?

Nie odblokuję, muszę potrzymać kilka tygodni, w razie gdyby ktoś zgłosił się z reklamacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Pani Aniu.
Ja mam takie pytanie odnośnie Dragon''s Dogma''y. W dodatkowych informacjach widnieje, że cena jeszcze może się zmienić gdyż wydawca, cóż, jeszcze jej nie ogłosił.
Czy to jest błąd w zapisie czy zwyczajnie naprawdę 4 DNI przed premierą jeszcze nie ma ustalonej ceny dla DD? (Nie chciałbym by nagle ona wzrosła, a paczka przyjdzie do mnie za 300 zł);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do pytania kolegi wyżej - pół dnia w pracy odświeżałem na komórce stronę z diablo :)

Edit: I po co ja preorder wycofywałem jak teraz chcę kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 17:24, Samozwaniec napisał:

co z tymi D3, które wróciły i miały być dziś odblokowane? nie ma ich już, czy jeszcze?


Także dołączam sie do tego pytania, czy gry zostały wypuszczone na sprzedaż, czy dalej czekamy? Jeśli czekamy, to kiedy możemy sie ich spodziewać dostępnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 22:50, Leos8 napisał:

Witam, Pani Aniu.
Ja mam takie pytanie odnośnie Dragon''s Dogma''y. W dodatkowych informacjach widnieje,
że cena jeszcze może się zmienić gdyż wydawca, cóż, jeszcze jej nie ogłosił.

Cena już nie ulegnie zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować