Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Akne , mam pytanko , nasze Diablo została wysłane w piątek czy nie ? : D Bo chciałbym sie upewnic ze w Poniedziałek będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie odnośnie pre-purchase Guild Wars 2, który sprzedawany był w Państwa sklepie. W jednym z wątków, przewinęła się informacja od Państwa, że do posiadaczy pre-purchase będą rozsyłane w maju maile, w których będą Państwo prosić o podjęcie decyzji w sprawie dosłania pudełek. Niestety żaden mail do mnie nie dotarł (i nie tylko do mnie), więc moje pytanie brzmi - kiedy takie działania zostaną podjęte, bo nie ukrywam, że pre-purchase Guild Wars''a kupiłem na gram.pl tylko ze względu na pudełko... Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
EDIT: tak, taka informacja widnieje w sklepie przy tym produkcie, proszę spojrzeć: http://www.gram.pl/sklep/pc/guild-wars-2-pre-purchase-edycji-standardowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 12:46, Phelela napisał:

Akne , mam pytanko , nasze Diablo została wysłane w piątek czy nie ? : D Bo chciałbym
sie upewnic ze w Poniedziałek będzie .


u mnie jest status: Zamówienie wysłane 01 czerwca 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie kolejna dostawa Diablo 3? Znajomy chce kupić, ale nigdzie nie może znaleźć normalnej pudełkowej wersji w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 20:10, Hummer napisał:

Wiadomo kiedy będzie kolejna dostawa Diablo 3? Znajomy chce kupić, ale nigdzie nie może
znaleźć normalnej pudełkowej wersji w rozsądnej cenie.


Było mówione kilka razy - koniec czerwca. Dokładniej nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 20:10, Hummer napisał:

Wiadomo kiedy będzie kolejna dostawa Diablo 3? Znajomy chce kupić, ale nigdzie nie może
znaleźć normalnej pudełkowej wersji w rozsądnej cenie.

jak dobrze kojarzę to na ostatniej konferencji cdprojekt ogłosił, że przewidywany termin to 3 ostatnie dni czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja mogę się pochwalić, gra własnie do mnie dotarła, dziwi mnie tylko jedna rzecz, mianowicie brak guest passów, czyżby nie były one już dodawane do pudełkowych wersjii gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni przed premierą gry poprosimy nabywców pre-purchase''ów o potwierdzenie zamówienia na pudełkową wersję GW2 bez klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 13:59, akne napisał:

Kilka tygodni przed premierą gry poprosimy nabywców pre-purchase''ów o potwierdzenie
zamówienia na pudełkową wersję GW2 bez klucza.

Ja mam 2 pytanka . Otóż przy zamówieniu miałem dostać ; D
-Fragmenty książek Dragon Age: Rozłam oraz Gears of War 2
Audiobook Opowiadanie Wiedźmin, Tom I - Ostatnie życzenie (cz.1 z 6)
Czy nie miałem ? Bo jeśli miałem to nic takiego nie dostałem :P

I jeszcze jedno czy w edycji standardowej znajdują sie Guest cody dla przyjaciół do gry bo jak tak to ich też nie mam dzięki i z góry prosze o odp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo pytanie jak Phelela, nie dostałem żadnego z dodatków które były pokazane przy zamówieniu, nie ma również guest passów, a jestem prawie pewien, że powinny się znaleść w standardowej, pudełkowej wersji gry. Czyżby te były wybrakowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2012 o 17:06, Phelela napisał:

Ja mam 2 pytanka . Otóż przy zamówieniu miałem dostać ; D
-Fragmenty książek Dragon Age: Rozłam oraz Gears of War 2
Audiobook Opowiadanie Wiedźmin, Tom I - Ostatnie życzenie (cz.1 z 6)
Czy nie miałem ? Bo jeśli miałem to nic takiego nie dostałem :P

Kody do pobrania tych dwóch bonusów są w szczegółach Twojego zamówienia.

Dnia 04.06.2012 o 17:06, Phelela napisał:

I jeszcze jedno czy w edycji standardowej znajdują sie Guest cody dla przyjaciół do gry
bo jak tak to ich też nie mam dzięki i z góry prosze o odp :D

Guest passy nie są we wszystkich egzemplarzach - czekam na oficjalną informację z CDP w tej sprawie, bo podobno miały być we wszystkich, ale my nie umieściliśmy takiej informacji na karcie produktu, zatem z załatwieniem reklamacji może być problem. Ale poczekajmy, co CDP powie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 17:43, Ecetince napisał:

Mam takie samo pytanie jak Phelela, nie dostałem żadnego z dodatków które były pokazane
przy zamówieniu, nie ma również guest passów, a jestem prawie pewien, że powinny się
znaleść w standardowej, pudełkowej wersji gry. Czyżby te były wybrakowane ?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=11806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia , dlaczego tak nażekacie na brak guest passów . Chcieliście grę dla Trailów czy dla Pełnej Wersji? ;)
Akne , sorka za spam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne może to głupie pytanie ale czy tylko na Origin jest możliwość kupna konta PREMIUM do BF3 czy może na gram.pl również można kupić? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 21:57, Elvis9l napisał:

Nie mam pojęcia , dlaczego tak nażekacie na brak guest passów . Chcieliście grę dla Trailów
czy dla Pełnej Wersji? ;)
Akne , sorka za spam :)

naRZekam, bo zapłaciłem 20 zł więcej niż na starcie, a dostałem mniej (a guest passa obiecałem już znajomemu i teraz głupio się tłumaczyć że wszyscy dostali tylko ja nie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 21:57, Elvis9l napisał:

Nie mam pojęcia , dlaczego tak nażekacie na brak guest passów . Chcieliście grę dla Trailów
czy dla Pełnej Wersji? ;)
Akne , sorka za spam :)

To już zapytać nie można :> ? Po prostu wiem że takowe guest passy były dodawane stąd zapytałem CZILL OUT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować