Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2012 o 08:51, dudi92 napisał:

Witam,
Mam taką dziwną prośbę. Czy mogła by Pani wysłać zapytanie do Activision/Treyarch dlaczego
nie ma kolekcjonerki Black Ops 2 dla PC, ewentualnie czy planują takową wydać? Proszę
o to Panią gdyż jako zwykły gracz nie mam takich dojść jak sklep z grami, a gdy próbuje
jakoś ich o to zapytać poprzez support czy chociażby na twitter nie otrzymue żadnej odpowiedzi.
Byłbym bardzo wdzięczny.

To kolejne Call of Duty (drugie lub trzecie z kolei), dla którego kolekcjonerki są tylko dla PS3 i X360, zatem jest to przemyślana decyzja tego wydawcy i pytanie się lub petycja o wydanie kolekcjonerki na PC nic nie zdziała raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2012 o 07:00, akne napisał:

Nikt jeszcze nie dostał od nas pudełka bez klucza (dla nabywców pre-purchase''ów) z prostej
przyczyny: dopiero dziś mają dojechać do naszego magazynu. I jeśli wszystko z nimi będzie
w porządku, to dziś je do Was wyślemy.

Dzia :) W takim razie miałem fałszywe źródło. A czy w takim razie te pudełka dla nabywców pre-purchase, różnią się w jakikolwiek sposób od standardowych edycji w sklepach (nie licząc braku klucza w środku ofc)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 07:02, akne napisał:

> Witam,
> Mam taką dziwną prośbę. Czy mogła by Pani wysłać zapytanie do Activision/Treyarch
dlaczego
> nie ma kolekcjonerki Black Ops 2 dla PC, ewentualnie czy planują takową wydać? Proszę

> o to Panią gdyż jako zwykły gracz nie mam takich dojść jak sklep z grami, a gdy
próbuje
> jakoś ich o to zapytać poprzez support czy chociażby na twitter nie otrzymue żadnej
odpowiedzi.
> Byłbym bardzo wdzięczny.
To kolejne Call of Duty (drugie lub trzecie z kolei), dla którego kolekcjonerki są tylko
dla PS3 i X360, zatem jest to przemyślana decyzja tego wydawcy i pytanie się lub petycja
o wydanie kolekcjonerki na PC nic nie zdziała raczej.

A czy sklep gram.pl będzie miał dostępne te edycje kolekcjonerskie? Bądź chociaż jedną z nich? Chociaż pytanie powinno brzmieć, czy te kolekcjonerki w ogóle będą w polskiej dystrybucji? Bo póki co, to nigdzie tego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2012 o 10:32, bEBZOOl napisał:

A czy sklep gram.pl będzie miał dostępne te edycje kolekcjonerskie? Bądź chociaż jedną
z nich? Chociaż pytanie powinno brzmieć, czy te kolekcjonerki w ogóle będą w polskiej
dystrybucji? Bo póki co, to nigdzie tego nie ma...


Plan LEMu ( http://www.lem.com.pl/plan.php) też milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2012 o 10:32, bEBZOOl napisał:

A czy sklep gram.pl będzie miał dostępne te edycje kolekcjonerskie? Bądź chociaż jedną
z nich? Chociaż pytanie powinno brzmieć, czy te kolekcjonerki w ogóle będą w polskiej
dystrybucji? Bo póki co, to nigdzie tego nie ma...

Będą u nas dostępne w ograniczonej ilości, pre-order ruszy w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2012 o 09:28, Adis_Man napisał:

Dzia :) W takim razie miałem fałszywe źródło. A czy w takim razie te pudełka dla nabywców
pre-purchase, różnią się w jakikolwiek sposób od standardowych edycji w sklepach (nie
licząc braku klucza w środku ofc)?

W normalnym wydaniu pudełkowym płyta nr 2 jest w kartoniku (wsuwce), na którym umieszczony jest klucz do gry.
W wydaniu bezkluczowym ta płyta jest w papierowej kopercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 19:32, akne napisał:


> A czy sklep gram.pl będzie miał dostępne te edycje kolekcjonerskie? Bądź chociaż
jedną
> z nich? Chociaż pytanie powinno brzmieć, czy te kolekcjonerki w ogóle będą w polskiej

> dystrybucji? Bo póki co, to nigdzie tego nie ma...
Będą u nas dostępne w ograniczonej ilości, pre-order ruszy w przyszłym tygodniu.

Bardzo dziękuję za odpowiedź :) Ale z tego co widzę, to preorder pojawił się już dnia wczorajszego, przed godziną 16 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2012 o 02:09, bEBZOOl napisał:

Bardzo dziękuję za odpowiedź :) Ale z tego co widzę, to preorder pojawił się już dnia
wczorajszego, przed godziną 16 ;))

Aaaa, fakt, Chowaniec zdążył przed urlopem odpalić, sumienny chłopak ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliżają się premiery następujących gier i chciałbym się zapytać, czy będą u Was dostępne:

Battlefield 3: Premium Edition,
Uncharted 3: Game of The Year Edition,
Gran Turismo 5: Academy Edition?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 21:00, Jedimax napisał:


> Zakup Hitman: Sniper Challenge da Ci zniżkę o wartości 19,90 na zakup Rozgrzeszenia:

> http://www.gram.pl/sklep/pc/hitman-sniper-challenge

To już wiedziałem, ale czy mogę wykorzystać tę zniżkę od ceny 140 zł czy też może 120
zł?

Zniżka od normalnej ceny sklepowej czyli obecnie 119,90 zł.

Czyli normalnie Hitman: Rozgrzeszenie na PC kosztuje u nas 119,90 zł, ale jeśli kupisz Sniper Challenge, to Rozgrzeszenie będziesz mógł kupić za 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam pytanie dotyczące nowej opcji w waszym sklepie. Czy w "grach do pobrania" pojawią się kiedyś kody na steam? Żaden Polski sklep nie udostępnia takiej usługi, więc musimy płacić "zachodnie" ceny. (Pozostają sklepy w Rosji, ale tam są blokady regionalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 20:49, akne napisał:

Czyli normalnie Hitman: Rozgrzeszenie na PC kosztuje u nas 119,90 zł, ale jeśli kupisz
Sniper Challenge, to Rozgrzeszenie będziesz mógł kupić za 100 zł.


Tyle chciałem wiedzieć. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować