Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2012 o 21:34, lukaszluzak napisał:

>

Czekałem właśnie na takie komentarze niezadowolonych klientów, którzy zamawiają i się
nie pytają jak wygląda wysyłka (sam zadałem to pytanie 06.08.2012) wiedząc że nie dostane
przesyłki przed premierą zamówiłem w innym sklepie i już dostałem sam klucz w sobotę.
Tylko ciekawi mnie jedno, że inny serwis wysyłał już klucze z tego co mi wiadomo w piątek,
a Gram.pl dopiero dzisiaj. Czy to zależy tylko od wersji pudełkowej żeby klienci nie
dostali przed premierą? Bo jak wiadomo na stronie blizzarda można było już kupić klucz
bardzo dawno temu.

Pozdrawiam.

Zdaje się, że wersje pudełkowe są sprzedawane od północy - ot można było zobaczyć imprezy z wotlk czy innych dodatków gdzie pudełka są dopiero wydawane o tej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 19:59, akne napisał:

Nie bardzo rozumiem?


ach, jakieś słodkie i niewinne zdziwienie... przyłączam się jednak do głosu kolegi, bo podniósł bardzo dobry argument: jak to możliwe, że NAJWIĘKSZY, NAJSTARSZY i NAJBARDZIEJ ZASŁUŻONY dystrybutor gier w Polsce, czyli CDProjekt (który reprezentujecie) nie potrafi załatwić tak banalnej sprawy jak dostarczenie wersji PRE-ORDER zamówionej kilka miesięcy wcześniej na czas? zamówiłem "u Was" bo jesteście źródłem i jak mniemałem najpewniejszym miejscem na ziemi - szkoda, że tak srogo się pomyliłem!

dlaczego inne "garażowe" i niszowe firmy POTRAFIŁY? czy padnie argument, że "wszyscy kradną" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że konkurencja sprzedaje normalne pudełka, a dodatkowo o północy wysyłają klucz do MoP - macie jeszz 45 minut aby nie zrobić z siebie posmiewiska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 23:16, Atreides napisał:

Dodam, że konkurencja sprzedaje normalne pudełka, a dodatkowo o północy wysyłają klucz
do MoP - macie jeszz 45 minut aby nie zrobić z siebie posmiewiska...


To już i tak za późno. Pudełka są już w firmach kurierskich.

Ale kurczę, ja nie rozumiem o co wam chodzi, to tylko kilkanaście godzin ( maksymalnie ), boicie się, że ciągu tego czasu wszystko zniknie, nie będzie można później wejść, czy jak? Ta gra ma starczyć na długie godziny, dni, miesiące, a ty się kłócisz o jakieś tam godziny.


alco81 ----> Gry Blizzarda mają zawsze embargo, w którym jest dokładnie napisane, że gra nie może dotrzeć do klienta przed datą premiery. To, że inni łamią tą umowę, oznacza, że gram.pl też może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takim razie po co nasza szacowna firma GRAM.PL w ogóle organizuje ten CYRK NA KÓŁKACH, zwany pre-order, skoro to wszystko w gruncie rzeczy okazuje się g...uzik warte? po co wzięto ode mnie pieniądze już TYDZIEŃ TEMU, skoro sprawy nie załatwiono na czas?

jestem przekonany, że PRE-ORDER wymyślono po to, aby nie miotać się w środku nocy wśród zawiei i zamieci wśród sklepowych półek z obłędem w oczach

poza tym, cale to "EMBARGO" jest g...uzik warte, bo co ludziom po kodzie, skoro mogą go sobie w d...ip włożyć przed północą... nawet jakbym go dostał w lipcu, tak jak zamówiłem wersję, to mógłbym go sobie w wyżej wymienione miejsce włożyć aż do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 06:19, alco81 napisał:

jestem przekonany, że PRE-ORDER wymyślono po to, aby nie miotać się w środku nocy wśród
zawiei i zamieci wśród sklepowych półek z obłędem w oczach


To znaczy, że jesteś w błędzie. Pre-order służy do tego, jak sama nazwa wskazuje "przed zamówienie", by zarezerwować sobie egzemplarz, zamówić go przed datą premiery, byś w dniu premiery otrzymał przesyłkę.

Dnia 25.09.2012 o 06:19, alco81 napisał:

poza tym, cale to "EMBARGO" jest g...uzik warte, bo co ludziom po kodzie, skoro mogą
go sobie w d...ip włożyć przed północą... nawet jakbym go dostał w lipcu, tak jak zamówiłem
wersję, to mógłbym go sobie w wyżej wymienione miejsce włożyć aż do dziś :)


W takim razie miej pretensje do Blizzarda, że tworzy takie embarga, a nie do sklepu gram.pl, że te umowy przestrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 18:46, KrzysztofT napisał:

CDP NIE JEST dystrybutorem gier firmy Gearbox Software. Ich dystrybutorem jest w Polsce
Cenega Poland i to do nich kieruj to pytanie.


Skierowałem pytanie do Ani a nie do CDP czy kogokolwiek innego. Ania wie kto jest dystrybutorem w Polsce i sobie poradzi nawet jeśli bym się pomylił. To po pierwsze.
A po drugie, to jaka firma dystrybuuje dany tytuł w Polsce zależy od jego zagranicznego wydawcy a nie producenta. Wydawcą jest Sega a tytuły Segi jak na razie w Polsce dystrybuuje CDP. (Dlatego taki Alpha Protocol zrobiony przez Obsidian a wydany prze Segę u nas dystrybuował CDP a F:NV także zrobione przez Obsidian ale wydany przez Bethesdę dystrybuowała Cenega.)
Więc nie zabieraj głosu jak nie wiesz.

@akne
Jasne Aniu, rozumiem. Tak tylko kontrolnie się spytałem :)
Jeszcze prawie pół roku do premiery więc jest dużo czasu. Przypomnę się na gwiazdkę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 22:43, alco81 napisał:

jak dostarczenie wersji PRE-ORDER zamówionej kilka miesięcy wcześniej na czas?

Na czas = wraz z dniem premiery wersji pudełkowej.

Dnia 24.09.2012 o 22:43, alco81 napisał:

dlaczego inne "garażowe" i niszowe firmy POTRAFIŁY? czy padnie argument, że "wszyscy
kradną" ??

Jak wspomniał kolega wyżej. To, że inni łamią embargo nie oznacza, że wszyscy muszą to robić. A wręcz nie powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 22:43, alco81 napisał:

> Nie bardzo rozumiem?

ach, jakieś słodkie i niewinne zdziwienie... przyłączam się jednak do głosu kolegi, bo
podniósł bardzo dobry argument: jak to możliwe, że NAJWIĘKSZY, NAJSTARSZY i NAJBARDZIEJ
ZASŁUŻONY
dystrybutor gier w Polsce, czyli CDProjekt (który reprezentujecie) nie
potrafi załatwić tak banalnej sprawy jak dostarczenie wersji PRE-ORDER zamówionej kilka
miesięcy wcześniej na czas? zamówiłem "u Was" bo jesteście źródłem i jak mniemałem najpewniejszym
miejscem na ziemi - szkoda, że tak srogo się pomyliłem!

dlaczego inne "garażowe" i niszowe firmy POTRAFIŁY? czy padnie argument, że "wszyscy
kradną" ??


Zamówił(a) Pan(i) pudełkową wersję gry. Gdyby w naszym sklepie istniała możliwość wysłania klucza po północy, to taka informacja znajdowałaby się na karcie produktu.
Na karcie produktu widniała natomiast data wysyłki: 24.09.2012, czyli dzień wczorajszy.

gram.pl nie ma nic wspólnego z CD Projektem, poza kupowaniem towaru na takich zasadach, jak inne sklepy. gram.pl nie należy do CD Projektu od lutego 2008, jest odrębnym podmiotem niezwiązanym z CD Projektem własnościowo.

Proponuję nie odbierać zamówienia i napisać do naszego DOK z prośbą o zwrócenie pieniędzy, jeśli uważa Pan(i), że został(a) nienależycie poinformowan(y) o tym, co zamawia i kiedy to zostanie dostarczone oraz w jakiej formie.
W razie jakichkolwiek wątpliwości przed złożeniem / opłaceniem / potwierdzeniem zamówienia, sugerujemy kontakt z naszym DOK.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Aniu, fajnie, że gram.pl znów działa :)

Ponoć w październiku obchodzicie urodziny, będą jakieś promocje z tej okazji? Jak tak to od kiedy można się ich spodziewać (o ile możesz to zdradzić rzecz jasna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,
Gdy chcę zamówić Borderlands 2 wyskakuje nic się nie dzieje. Przechodzę przez procedurę wybierania wszystkich opcji, wpisuje kod promocyjny na 50 zł, wybieram miejsce odbioru i gdy chcę potwierdzić zamówienie, strona która się wczytuje to mój koszyk który jest pusty, a w moich zamówieniach nie ma niczego. Nie dostałem też żadnego emaila żeby potwierdzić zamówienie.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 16:18, Zuchew napisał:

Witam ponownie,
Gdy chcę zamówić Borderlands 2 wyskakuje nic się nie dzieje. Przechodzę przez procedurę
wybierania wszystkich opcji, wpisuje kod promocyjny na 50 zł, wybieram miejsce odbioru
i gdy chcę potwierdzić zamówienie, strona która się wczytuje to mój koszyk który jest
pusty, a w moich zamówieniach nie ma niczego. Nie dostałem też żadnego emaila żeby potwierdzić
zamówienie.

Pozdrawiam :)


Niestety występują jeszcze błędy poawaryjne, nasz sztab programistów pracuje nad tym. Przepraszamy za niedogodności.

Edit: daj znać mi mailem (imię kropka nazwisko małpa gram.pl), na jaką platformę chciałeś B2 zamówić, spróbuję ręcznie zamówienie nabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 18:58, Vantor_Zorin napisał:

Ja znów odwrotnie chciałem podziękować i pochwalić za szybką wysyłkę EK Mists of Pandaria..Wczoraj
o 11 rano gra była u mnie..Jak zwykle u was szybko i bezproblemowo! :)

Nie ma za co chwalić, gra powinna być u Ciebie minutę po północy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 16:54, Moonglow napisał:

Witam, ze stroną jest cos nie tak? Gdy wchodzę na Moje Zamówienia wyskakuje błąd: "Microsoft
VBScript runtime error ''800a01f4''"

Mieliśmy sporą, długą awarię, 11.09 - 21.09, wciąż przywracamy serwis do stabilności, prosimy o wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 21:40, skodr napisał:

Witam Aniu, fajnie, że gram.pl znów działa :)

Ponoć w październiku obchodzicie urodziny, będą jakieś promocje z tej okazji? Jak tak
to od kiedy można się ich spodziewać (o ile możesz to zdradzić rzecz jasna).


Tak, bardzo fajnie, że gram działa. (...)

Tak, będą promocje, zgodnie z tradycją urodzinową.
Na pierwszy rzut idzie oferta Ubisoft, jutro odpalę kilka produktów w fajnych cenach. Inni wydawcy - mam nadzieję, że zaproponują coś również ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 22:50, akne napisał:

Tak, będą promocje, zgodnie z tradycją urodzinową.
Na pierwszy rzut idzie oferta Ubisoft, jutro odpalę kilka produktów w fajnych cenach.
Inni wydawcy - mam nadzieję, że zaproponują coś również ciekawego :)


Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować