Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2012 o 21:23, Kedar03 napisał:

Mam takie pytanko odnośnie zamówienia nr RG01721235 . Czy istnieje możliwość zmiany sposobu
odbioru gry? W szczegółach zamówienia mam tylko zaznaczoną opcję wysyłki kurierskiej,
ale zdecydowanie wygodniejsze (i tańsze :) ) byłoby dla mnie odebranie w salonie Sferis.

Napisz jak najszybciej do naszego DOK: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
W treści podaj nr zamówienia i poproś o zmianę formy dostawy na punkt odbioru - podaj punkt:
http://www.gram.pl/sklep_odbior_osobisty_mapa.asp
To są aktualnie dostępne punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2012 o 18:52, MICHALA7X napisał:

Kiedy bedzie Wysyłka Medal Of Honor WarFigter na Xboxa 360

Niestety dopiero jutro. Firma przewozowa zapodziała paczki dla nas, jutro mamy dostać towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 20:23, Vantor_Zorin napisał:

> Pewnie szukałeś kluczy, nie pudełek i dałeś filtr na "kategoria PC"?
> Bo klucze są w kategorii "Do pobrania".
Tak własnie szukałem. :)

Super, dzięki Tobie ulepszymy wyszukiwanie, żeby nie było takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.


Ja zakupilem edycje limitowana medal of honor warfighter , i doszedla mi tylko gra do domu , a z tego co wiem powinny byc 2 ksiazki , audiobook , i steelbook prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 07:36, dawid147 napisał:

Witam.


Ja zakupilem edycje limitowana medal of honor warfighter , i doszedla mi tylko gra do
domu , a z tego co wiem powinny byc 2 ksiazki , audiobook , i steelbook prosze o szybka
odpowiedz

Nie 2 książki tylko fragmenty książek, i nie przychodzą one w fizycznej formie tylko są dostępne drogą elektroniczną. Sprawdż w szczegółach swojego zamówienia, jeśli pieniądze zostały zaksięgowane, powinneś mieć do nich dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 07:36, dawid147 napisał:

Witam.


Ja zakupilem edycje limitowana medal of honor warfighter , i doszedla mi tylko gra do
domu , a z tego co wiem powinny byc 2 ksiazki , audiobook , i steelbook prosze o szybka
odpowiedz


Ilość steelbooków skończyła się 17.10.2012, a Ty złożyłeś zamówienie 18.10.2012. Na karcie produktu umieściłam taką informację w momencie wyczerpania się ich zapasu:
http://www.gram.pl/sklep/pc/medal-of-honor-warfighter-edycja-limitowana-1
Co do książek, to jest tak, jak napisał Meketh powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Czy jeśli dodam do koszyka dla przykładu grę dostępną i pre odera to czy mimo dostępności gry pierwszej, sklep będzie mógł mi wysłać paczkę dopiero jak będzie dostępny pre oder ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak zamawiam wiecej gier ze strony to place za przesylke tyle ile jest gier czy tylko raz za przesylke jesli zamowie wiecej gier za jednym razem prosze o odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Na zamówieniu które złożyłem z grą Assassin''s Creed III widnieje napis że paczka zostanie wysłana 30.10.2012. Jednak jak wszyscy wiemy 30 to już data premiery ACIII. Czy to oznacza że mogę liczyć na magicznego kuriera który dowiezie paczkę jeszcze tego samego dnia, czy spodziewać się jej raczej dzień po premierze? ( co nie było już tak fajne )
Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 12:21, Noma napisał:

Witam.
Na zamówieniu które złożyłem z grą Assassin''s Creed III widnieje napis że paczka zostanie
wysłana 30.10.2012. Jednak jak wszyscy wiemy 30 to już data premiery ACIII. Czy to oznacza
że mogę liczyć na magicznego kuriera który dowiezie paczkę jeszcze tego samego dnia,
czy spodziewać się jej raczej dzień po premierze? ( co nie było już tak fajne )
Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

30.10 to data premiery w USA. W Europie gra debiutuje 31.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zamówiłem 27 października Medal of Honor Warfighter Edycja Limitowana . Na pocztę przyszła wiadomość potwierdzająca . Potwierdziłem. Dzisiaj jeszcze nie dostałem e-maila z wiadomością o wysłaniu paczki . Kiedy zostanie wysłana i kiedy ją dostane ? Zamówiłem kurierem UPS za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiatm
Prosilbym o usuniecie z zamowienia DA02101236 Far Cry 3, nie chce czekac na Call Of duty az do premiery FC3, ktorego zamowie z Assassin''s Creed 3 Pc tylko jeszcze zastanawiam sie jaka edycje wybrac :P.

Z gory bardzo Dziekuje ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 15:40, koyoo napisał:

Witam.
Zamówiłem 27 października Medal of Honor Warfighter Edycja Limitowana . Na pocztę przyszła
wiadomość potwierdzająca . Potwierdziłem. Dzisiaj jeszcze nie dostałem e-maila z wiadomością
o wysłaniu paczki . Kiedy zostanie wysłana i kiedy ją dostane ? Zamówiłem kurierem UPS
za pobraniem.

Maile z informacją o wysłaniu przesyłki często są wysyłane około 03:00 dla zamówień wysłanych w poprzednim dniu, zatem ze spokojem można nie śledzić poczty, tylko zajrzeć do niej rano.
Przesyłka dziś powinna zostać do Pana dostarczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 17:28, racerxx napisał:

Czy jest jeszcze Call of Duty Black Ops 2 Hardened Edition na ps3?
Z poważaniem,

Niestety mamy już zamówienia na wszystkie sztuki, które dostaniemy. Zajrzyj do nas na stronę w okolicach premiery - 13.11 anulują się zamówienia niepotwierdzone i może ta edycja będzie znowu dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 16:51, Chlorofil napisał:

Witam. Mam pytanie. Czy jeśli dodam do koszyka dla przykładu grę dostępną i pre odera
to czy mimo dostępności gry pierwszej, sklep będzie mógł mi wysłać paczkę dopiero jak
będzie dostępny pre oder ?

Większości gier, które mamy na stanie, nie dodasz do zamówienia, jeśli masz w nim produkt dostępny w pre-orderze.
A jeśli gra dostępna na stanie nie ma blokady na łączenie jej z produktami dostępnymi w pre-orderze, to i tak zamówienie zostanie wysłane, kiedy wszystkie produkty będą dostępne - taki komunikat zawsze się pojawia w trakcie składania takiego zamówienia.
Czyli zamówienie czeka z wysyłką na wszystkie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować