Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2012 o 19:05, Chlorofil napisał:

Jeśli chce by paczka doszła w piątek to kiedy powinienem złożyć zamówienie ?

Jeśli to ma być piątek 02.11, to jutro do 13:00 musiałbyś złożyć i potwierdzić zamówienie płatne przy odbiorze lub opłacić szybkim przelewem zamówienie płatne z góry.
01.11.2012 magazyn nie pracuje i nie realizuje wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Wczoraj odebrałem swoją przesyłkę z ACIII, jednak w zamówieniu nie mogę pobrać kodu na dodatek Red Coat. Czy ktoś mógłby zaktualizować moje zamówienie?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 10:46, Noma napisał:

Witam.
Wczoraj odebrałem swoją przesyłkę z ACIII, jednak w zamówieniu nie mogę pobrać kodu
na dodatek Red Coat. Czy ktoś mógłby zaktualizować moje zamówienie?

Widzę, że kolega z DOK zmienił Ci status zamówienia i już możesz pobrać kod.

W pilnych sprawach piszcie zawsze do DOK - ja niestety nie zawsze mam czas zajrzeć na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 10:48, karolekx23x napisał:

Czy jest planowana przecena Fify 13 na PC?

Mam nadzieję, że EA tak jak co roku zrobi w listopadzie/grudniu tzw. promocję adwentową na najświeższe premiery, wtedy ta gra kosztowałaby pewnie w granicach 89,90 / 99,90 zł. Ale na razie nic nie wiadomo o takiej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdy zamawiałem Borderlands 2 była jeszcze opcja punktu odbioru w Sferisie ul. Głębocka 15. Teraz gdy chcę zamówić CoD : BO II nie ma tej opcji. Jest jakaś możliwość zamówienia na wyżej podany adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 18:32, Zuchew napisał:

Witam, gdy zamawiałem Borderlands 2 była jeszcze opcja punktu odbioru w Sferisie ul.
Głębocka 15. Teraz gdy chcę zamówić CoD : BO II nie ma tej opcji. Jest jakaś możliwość
zamówienia na wyżej podany adres?


sprawa jest prosta - trwa remont do 11 XI - przynajmniej teoretycznie taki budowlańcy dali termin zakończenia prac :) , jak tylko zakończa punkt wraca do listy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 10:22, actionkot napisał:

> Witam, gdy zamawiałem Borderlands 2 była jeszcze opcja punktu odbioru w Sferisie
ul.
> Głębocka 15. Teraz gdy chcę zamówić CoD : BO II nie ma tej opcji. Jest jakaś możliwość

> zamówienia na wyżej podany adres?

sprawa jest prosta - trwa remont do 11 XI - przynajmniej teoretycznie taki budowlańcy
dali termin zakończenia prac :) , jak tylko zakończa punkt wraca do listy .


Dzięki za info, a jest możliwość złożenia zamówienia do Sferisu w Arkadii? Ponieważ reszta punktów to drugi koniec Warszawy dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nowy Tomb Raider http://www.gram.pl/sklep/pc/tomb-raider który jest w ofercie sklepu gram.pl bedzie sprzedawany/dostarczany w dniu premiery.
Pytam bo na stronie produktu pisze 7.03.2013 a data premiery zapowiedziana jest na 5.03.2013.
I nie wiem teraz czy to zwykły błąd czy gram.pl będzie miało paro dniowy poślisk z premierą.

P.S. Przy okazji tego posta dorzucam Wam oficjalną okładkę dla nowego TR
http://www.laracroft.pl/images/510b.jpg

20121104174135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie w sprawie Wiedźmina, czy będzie jeszcze ten pack Wiedźmin 1 ER + Wiedźmin 2 ER+ audiobooki dostępny?
A jak nie to czy będzie inny pakiet? Bo kupowanie tych gier osobno jakoś mnie nie kręci tym bardizej, że edycja gamebook jest okropna według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 10:33, Zuchew napisał:

> > Witam, gdy zamawiałem Borderlands 2 była jeszcze opcja punktu odbioru w Sferisie

> ul.
> > Głębocka 15. Teraz gdy chcę zamówić CoD : BO II nie ma tej opcji. Jest jakaś
możliwość
>
> > zamówienia na wyżej podany adres?
>
> sprawa jest prosta - trwa remont do 11 XI - przynajmniej teoretycznie taki budowlańcy

> dali termin zakończenia prac :) , jak tylko zakończa punkt wraca do listy .

Dzięki za info, a jest możliwość złożenia zamówienia do Sferisu w Arkadii? Ponieważ reszta
punktów to drugi koniec Warszawy dla mnie :(


Niestety ze względu na politykę właściciela CH Arkadia wogole nie możemy tam realizować odbiorów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 17:42, GringoG3 napisał:

Czy nowy Tomb Raider http://www.gram.pl/sklep/pc/tomb-raider który jest w ofercie sklepu
gram.pl bedzie sprzedawany/dostarczany w dniu premiery.
Pytam bo na stronie produktu pisze 7.03.2013 a data premiery zapowiedziana jest na 5.03.2013.
I nie wiem teraz czy to zwykły błąd czy gram.pl będzie miało paro dniowy poślisk z premierą.

05.03 to wtorek czyli to amerykańska premiera. W Europie premiera prawdopodobnie będzie w czwartek lub w piątek, stąd taka data wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 20:20, skodr napisał:

Witam, mam pytanie w sprawie Wiedźmina, czy będzie jeszcze ten pack Wiedźmin 1 ER + Wiedźmin
2 ER+ audiobooki dostępny?
A jak nie to czy będzie inny pakiet? Bo kupowanie tych gier osobno jakoś mnie nie kręci
tym bardizej, że edycja gamebook jest okropna według mnie.

Niestety tzw. Wiedźmińska Kolekcja (jedynka + dwójka + audiobook) nie będzie dostępna w najbliższym czasie, nakład wyczerpany u wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu, mam do Ciebie małe pytanie... Będzie możliwość w Sklepie gram.pl zakupienia CD-Keyów do takich gier jak DayZ czy WarZ? Aktualnie przelewy do nich są bardzo wadliwe (między krajowe), a usługom takim jak PayPal mam ograniczone zaufanie... Wiem, że na Gramie jest "cyfrowy sklep", temu pomyślałem o tym... Będzie taka możliwość, czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 11:11, nikki napisał:

Witam. Planujecie moze jakas obnizke cen na NFS:MW i FIFE 13 jeszcze w tym roku ?

Mam nadzieję, że EA zrobi jak co roku "adwentową promocję" na najświeższe tytuły, ale na razie nic nie ogłosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 17:29, PolishBox napisał:

Witaj Aniu, mam do Ciebie małe pytanie... Będzie możliwość w Sklepie gram.pl zakupienia
CD-Keyów do takich gier jak DayZ czy WarZ? Aktualnie przelewy do nich są bardzo wadliwe
(między krajowe), a usługom takim jak PayPal mam ograniczone zaufanie... Wiem, że na
Gramie jest "cyfrowy sklep", temu pomyślałem o tym... Będzie taka możliwość, czy nie
bardzo?

Rozwijamy intensywnie dział produktów cyfrowych, to wymaga trochę czasu, uzbrój się w trochę cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 19:47, akne napisał:

> Witam. Planujecie moze jakas obnizke cen na NFS:MW i FIFE 13 jeszcze w tym roku
?
Mam nadzieję, że EA zrobi jak co roku "adwentową promocję" na najświeższe tytuły, ale
na razie nic nie ogłosili.

Dzieki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość ustawienia podczas składania zamówienia żeby kurier przyjechał po 15? Ponieważ nie mogę znaleźć tej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować