Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2012 o 12:50, Zuchew napisał:

Czy jest możliwość ustawienia podczas składania zamówienia żeby kurier przyjechał po
15? Ponieważ nie mogę znaleźć tej opcji

Nie ma czegoś takiego, możesz co najwyżej zadzwonić do firmy kurierskiej, i spróbować zdobyć numer telefonu kuriera i jakoś się z nim dogadać co do godziny odbioru. Z własnego doświadczenia wiem jednak, że kurier przyjeżdza zwykle tak jak mu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 13:38, Zuchew napisał:

To niedobrze bo nie ma nigdzie blisko mnie punktu odbioru, wiec zostaje mi tylko kurier,
a bede w domu po 15 :/


Jeśli pracujesz możesz podać adres miejsca pracy, to kurier powinien dostarczyć tam przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 15:10, Zuchew napisał:

Ok, Sferis na Głębockiej powrócił do zamówień. Więc problem sam się rozwiązał :)

No to super :)
A co do dostawy kurierem, to oni zwykle pod prywatne adresy dojeżdżają albo z samego rana (8-9) albo po 17:00, bo wiedzą, że ludzie pracują / uczą się i niekoniecznie muszą być w domu cały dzień. Często też sami dzwonią do adresata przed doręczeniem, aby sprawdzić, czy o danej godzinie adresat będzie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aniu, czy w wolnej chwili zedytujesz mi zamówienia. DK02091271 (Assassins Creed III) i RV01591204 (Assassins Creed III - Join or Die Edition + bonus!) w jedno, bo po co płacić dwa razy za wysyłkę jak można raz. Napisałbym do DOK-u ale ostatnio nie doszekałem się edycji i musiałem napisać do Ciebie bo już przyszło mi płacić.
Z góry dziękuje.

P.S. Możliwe jest wymazanie z listy tego anulawanego zamówienia na Diablo III, bo wtedy wolałem kupić EK więc anulowałem zwykłą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższym czasie jest szansa na obniżenie cen World of Warcraft: Cataclysm? Bo wersje cyfrowa można kupić za 18 zł w sklepach gdzie kupuje się klucze do gier, lecz ja jestem zwolennikiem wersji pudelkowych i co jakiś czas sprawdzam Wasz sklep, bo może akurat trafi się promocja tak jak to było z WoW Battle Chest, który u Was zakupilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 14:24, Fafiq7 napisał:

Czy w najbliższym czasie jest szansa na obniżenie cen World of Warcraft: Cataclysm? Bo
wersje cyfrowa można kupić za 18 zł w sklepach gdzie kupuje się klucze do gier, lecz
ja jestem zwolennikiem wersji pudelkowych i co jakiś czas sprawdzam Wasz sklep, bo może
akurat trafi się promocja tak jak to było z WoW Battle Chest, który u Was zakupilem :)

Jest jakaś promocja w bardziej rozwiniętych krajach, stąd te niższe ceny kluczy.
Promocja powinna do nas dotrzeć przed świętami :) Wszystko zależy od CDP.pl - polskiego dystrybutora Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 21:51, Asumix napisał:

Ania, co się stało z punktem odbioru przy Grzybowskiej? Bo albo jestem ślepa albo na
liście go nie ma :/

Jest czasowo zablokowany dla nowych zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 18:33, Fang napisał:

Takie pytanko czy w tej promocji http://www.gram.pl/news_9wzrG,u5_Urodzinowa_promocja_w_sklepie_gram_pl_gry_z_serii_Premierowa_Okazja_30_taniej.html
można brać tylko dwie sztuki danego tytułu? Próbowałem zamówić trzy Borderland-sy żeby
ze znajomymi w co-op pograć ale cały czas zmienia mi na dwie sztuki.

Spróbuj teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 19:06, akne napisał:

> Takie pytanko czy w tej promocji http://www.gram.pl/news_9wzrG,u5_Urodzinowa_promocja_w_sklepie_gram_pl_gry_z_serii_Premierowa_Okazja_30_taniej.html

> można brać tylko dwie sztuki danego tytułu? Próbowałem zamówić trzy Borderland-sy
żeby
> ze znajomymi w co-op pograć ale cały czas zmienia mi na dwie sztuki.
Spróbuj teraz.


Niestety już zamówiłem, tak na wszelki wypadek żeby zdarzyć zanim wszystko wykupią :D Mogę poprosić o edycje zamówienia? Tak wiem jestem złym człowiekiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko; jak wyglądają te figurki dołączane do gry "Epic Mickey 2"? Pytam, bo nie idzie otworzyć obrazka podglądowego, który jestna stronie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2012 o 19:08, Fang napisał:

Niestety już zamówiłem, tak na wszelki wypadek żeby zdarzyć zanim wszystko wykupią :D
Mogę poprosić o edycje zamówienia? Tak wiem jestem złym człowiekiem :D

Ok, poprawiłam na 3 szt.
Ale pls piszcie z takimi sprawami do DOK, bo mnie DOK ochrzania, że ich wyręczam na forum, że nie mają potem dokumentacji mailowej od klienta itp. itd.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować